Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk uczniów

82 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 19:16

Złóż skargę na dyrektorkę do wòjta. Czasami bywa w prywatnej podstawówce i chyba nawet jakieś prezenty rozdawał.

#22 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 20:32

Od jakiegoś czasu bardzo często. Może akurat nie należysz do grupy docelowej pani dyrektor? Atakuje telefonicznie lub osobiście rodziców dzieci, które są w prywatnych placówkach. Straszy ludzi, wprowadza zamęt. Chyba nie pasuje to do osoby, pełniącej taką funkcję.

ciebie straszyła, w jaki sposób?

#23 ~Wiosna~

~Wiosna~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 22:36

Straszy, czy rozmawia? Bo to wielka różnica.

#24 ~Zima~

~Zima~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 18:26

Tak jak było napisane, że w starszych klasach (kl. 1 lub 4) dziecko nie będzie miało miejsca w szkole,będzie w gorszej klasie (cokolwiek miałoby to znaczyć) lub klasy będą przepełnione. A czyj to problem, przepełniona klasa? Poza tym przy takiej liczbie nauczycieli i niżu demograficznym oraz likwidowanych szkołach to jakoś trudno w to uwierzyć. Moja klasa kiedyś liczyła 36 osób i też można się było nauczyć.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 06:14

Nauczyciele w Kadzidle często dzieci i nastolatków pouczają i ganią, że się nie uczą, nie chodzą na lekcje, nie odrabiają prac domowych i wiele innych. Teraz jak uczniowie nie będą pracować i nauczyciel będzie się czepiał to ten odpowie , że nie będzie pracował, oraz wykonywał poleceń bo strajkuje, a nauczyciel czerwony że wstydu będzie musiał to przełknąć.

#26 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 07:47

Brednie. Brednie. Brednie.

#27 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 09:14

Od jakiegoś czasu bardzo często. Może akurat nie należysz do grupy docelowej pani dyrektor? Atakuje telefonicznie lub osobiście rodziców dzieci, które są w prywatnych placówkach. Straszy ludzi, wprowadza zamęt. Chyba nie pasuje to do osoby, pełniącej taką funkcję.

no ale co z tym straszeniem? konkrety proszę

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 21:33

15 % podwyżki , a im wciąż mało i grożą zablokowaniem egzaminu. Jak nisko mogą upaść ludzie , ktòrzy mają być elitą intelektualną i autorytetem dla naszych dzieci. To już górnicy byli poważniejsi.

#29 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 21:36

Jutro komedia strajkowa. Lepiej chyba nie posyłać dzieci do szkoły, bo jak zobaczą ten cyrk to stracą szacunek do nauczycieli, a to nie będzie dobre dla samych dzieci.

#30 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 05:21

15 % podwyżki , a im wciąż mało i grożą zablokowaniem egzaminu. Jak nisko mogą upaść ludzie , ktòrzy mają być elitą intelektualną i autorytetem dla naszych dzieci. To już górnicy byli poważniejsi.

nie tylko podwyżki bo przecież skrócenie stażu i ograniczenie biurokracji. Uważam, że na ten moment powinni to przyjąć.O dalszych zmianach rozmawiać później bo ten system jest chory i musi być zmieniony. 

#31 ~Antybiurokrata~

~Antybiurokrata~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 06:26

Prywatyzować szkoły. W prywatnych szkołach nie strajkują, a rodzice są szanowani.

#32 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 07:25

Prywatyzować szkoły. W prywatnych szkołach nie strajkują, a rodzice są szanowani.

i podobno karta nauczyciela nie obowiązuje pod względem wynagradzania

#33 ~Kobra~

~Kobra~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 09:40

Najpierw trzeba mieć ten szacunek dla nauczycieli, zeby go stracić...

#34 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 09:53

Najpierw trzeba mieć ten szacunek dla nauczycieli, zeby go stracić...

Są różni - godni szacunku i wdzięczności ale i tacy, którzy nigdy nie powinni być w tej profesji. Dziś przyszła godzina próby. Priorytetem powinno być dobro dzieci. Jak jest - niech każdy sam oceni...

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 20:48

Ten strajk to świetna okazja aby przekonać rodziców do prywatnych szkół. Panie Gołaś prosimy, aby utworzył Pan 8-klasową podstawöwkę.

#36 ~Konfederata~

~Konfederata~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 20:51

Prywatyzacja to najlepsze lekarstwo na te cyrki w oświacie. Prywatyzacja, prywatyzacja i jeszcze raz prywatyzacja. Będzie taniej i lepiej.

#37 ~realista~

~realista~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 21:19

Prywatyzacja to najlepsze lekarstwo na te cyrki w oświacie. Prywatyzacja, prywatyzacja i jeszcze raz prywatyzacja. Będzie taniej i lepiej.

I zatrudnij się w tej szkole w roli pracownika... A ja w roli Twego o Panie/ Pani poganiacza... Czekaj ambitny/ambitna, tylko bat przygotuję dobry .... :)

#38 ~Konfederata~

~Konfederata~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 22:02

I zatrudnij się w tej szkole w roli pracownika... A ja w roli Twego o Panie/ Pani poganiacza... Czekaj ambitny/ambitna, tylko bat przygotuję dobry .... :)

Moim poganiaczem jesteś Ty ponieważ muszę chorować na Twoją pensje, abyś Ty mógł się mądrzeć i żalić jak jesteś dyskryminowany. Tylko ja mam tylko 26 dni urlopu bez przywilejów nauczycieli i za mniejsze pieniądze.

#39 ~pieronek ognisty~

~pieronek ognisty~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 06:05

Moim poganiaczem jesteś Ty ponieważ muszę chorować na Twoją pensje, abyś Ty mógł się mądrzeć i żalić jak jesteś dyskryminowany. Tylko ja mam tylko 26 dni urlopu bez przywilejów nauczycieli i za mniejsze pieniądze.

O chorować ktoś musi... na moją pensję... O to musi być dobrze, jak ten KTOŚ CHORUJE A NIE PRACUJE :) :) :)

Każdemu człowiekowi w każdej pracy należny jest szacunek.

Nieważne jaki zawód wykonuje.

Znam takich zarządzających pozorantów, co niby się napracują, wykorzystując wiedzę, czas, umiejętności i skracając czas życia ludzi ( poprzez wieczne stresowanie pracownika). GDYBY MOGLI TO  BY WĘDZIDŁO ZAŁOŻYLI I KAZALI PRACOWAĆ ZA WOREK OWSA :)

#40 ~pieronek ognisty~

~pieronek ognisty~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2019 - 06:06

O chorować ktoś musi... na moją pensję... O to musi być dobrze, jak ten KTOŚ CHORUJE A NIE PRACUJE :) :) :)

Każdemu człowiekowi w każdej pracy należny jest szacunek.

Nieważne jaki zawód wykonuje.

Znam takich zarządzających pozorantów, co niby się napracują, wykorzystując wiedzę, czas, umiejętności i skracając czas życia ludzi ( poprzez wieczne stresowanie pracownika). GDYBY MOGLI TO  BY WĘDZIDŁO ZAŁOŻYLI I KAZALI PRACOWAĆ ZA WOREK OWSA :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych