Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Strajk Nauczycieli

32 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Strajk nauczycieli~

~Strajk nauczycieli~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 06:50

Miał być strajk na początku roku szkolnego 2019/2020 i co? Nie ma? Czyżby nauczyciele odpuścili sobie, bo za małe wypłaty dostali po poprzednim strajku?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 09:25

Miał być strajk na początku roku szkolnego 2019/2020 i co? Nie ma? Czyżby nauczyciele odpuścili sobie, bo za małe wypłaty dostali po poprzednim strajku?

To ludzie inteligentni, dobrze że wyciągnęli wnioski i jest spokój.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 10:01

To ludzie inteligentni, dobrze że wyciągnęli wnioski i jest spokój.

wiesz moim zdaniem PiS chce wprowadzić najniższa krajowa 3000 , czyli sprzątaczka , nauczyciel to będzie jedna półka. Przykre , no ale Kaczor może rządzić tylko tymi co nie rozumieją wiele . Tym daje podwyżki .

#4 ~Jarosław K.~

~Jarosław K.~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 12:22

wiesz moim zdaniem PiS chce wprowadzić najniższa krajowa 3000 , czyli sprzątaczka , nauczyciel to będzie jedna półka. Przykre , no ale Kaczor może rządzić tylko tymi co nie rozumieją wiele . Tym daje podwyżki .

Dyżurny pseudointeligent, który próbuje innym narzucać swoją obsesję :unsure:  idź w końcu do lekarza i przestań obrażać ludzi o innym światopoglądzie niż ten jaki ci wpompowano..., a jeżeli nie jesteś chory tylko ktoś płaci tobie za wypisywanie bzdur i obrażanie ludzi to tylko może być... Kaczyński!!! :lol:  :lol:  :lol:  Twoje nieudolne i chamskie wpisy działają tylko na korzyść pisu,  :P  :lol:

#5 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 14:34

Prawdę mówiąc to nie rozumiem skąd pojawił się cały hejt na nauczycieli, że chcą podwyżek. Przecież to nauczyciel przygotowuje nas do dalszego, dorosłego życia. Najgłośniej pewnie szczekają przepici budowlańcy po zawodówce. Argumentowanie, że maja 2 miesiące wakacji, wolne święta itp. To jak powiedzieć, że czemu taki strażak ma 48 h wolnego po 24 godzinie służbie, głupie co? Skoro każdy tak narzeka to sami mogliście przestudiować 5 lat i pójść w zawód nauczyciela. Przecież od zarania dziejów wiadomo ile nauczyciel ma wolnego :) Pochodzę z rodziny lekarskiej i sam zmierzam w tym kierunku i uważam gdyby nie nauczyciele którzy świetnie mnie przygotowywali do matury (oraz prywatne korepetycje) na tą chwilę zapierdzielałbym na kasie w biedronce. Chwała im za to i niech im pensje rosną tak wysoko jak wasze ego.
P.S Mam starszego kolegę, który jest nauczycielem, jak zaczynał w zawodzie zarabiał najniższą krajową.
*DA BUM TSSS*

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 16:58

Tak wygląda sposób PIS na zarządzanie krajem. Przecież to są regularne kampanie 'Nauczyciele Nieroby", "ESbeckie Emerytury", "PRLowscy Sędziowie" nie widzisz tego? Myślisz że Afera Małej Emi to szczyt? To tylko wierzchołek góry lodowej- systemowego hejtu wprzęgniętego w struktury Państwa. Nawet ten post wyżej sympatyka propagandzisty to próba zdezawuowania przeciwnika, ośmieszenia go i upokorzenia. Grasz wg reguł PIS? Skaczesz jak należy? Skapną Ci profity w postaci stanowisk, premii, dodatkowych zleceń czy to z instytucji w której jesteś zatrudniony czy to z zaprzyjaźnionej Fundacji. Stawiasz się? Masz swoje zdanie? Nie wyrażasz należytego entuzjazmu? Będziesz zjechany w necie przez "Troskliwych Rodziców", "Pokrzywdzonych PRLem opozycjonistów", "Ukaranych przez Sprzedajny Sąd". Tak się to robi :D A ty przez samą deklarację pochodzenia jesteś podejrzany  :D Takim partia nie ufa! Wykształciuchy, jak mówił prezes, w miarę dobrze sytuowani i nie za bardzo wdzięczni za 500+. Podejrzani systemowo... Za lekarzy partia się weźmie po wyborach jak zaczną żądać więcej kasy na służbę zdrowia. Starszym wykopią teczki a młodszym wycieczki do ciepłych krajów z facebooka, preludium już było.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 18:39

Prawdę mówiąc to nie rozumiem skąd pojawił się cały hejt na nauczycieli, że chcą podwyżek. Przecież to nauczyciel przygotowuje nas do dalszego, dorosłego życia. Najgłośniej pewnie szczekają przepici budowlańcy po zawodówce. Argumentowanie, że maja 2 miesiące wakacji, wolne święta itp. To jak powiedzieć, że czemu taki strażak ma 48 h wolnego po 24 godzinie służbie, głupie co? Skoro każdy tak narzeka to sami mogliście przestudiować 5 lat i pójść w zawód nauczyciela. Przecież od zarania dziejów wiadomo ile nauczyciel ma wolnego :) Pochodzę z rodziny lekarskiej i sam zmierzam w tym kierunku i uważam gdyby nie nauczyciele którzy świetnie mnie przygotowywali do matury (oraz prywatne korepetycje) na tą chwilę zapierdzielałbym na kasie w biedronce. Chwała im za to i niech im pensje rosną tak wysoko jak wasze ego.
P.S Mam starszego kolegę, który jest nauczycielem, jak zaczynał w zawodzie zarabiał najniższą krajową.
*DA BUM TSSS*

Chyba z rodziny Gomółków specjalistów od niczego, daj spokój Paulo i idź na zakupy Dariusza Osssolemijo. Niepotrzebni nam tacy "lekarze" :lol:  :lol:  :lol:  

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 18:55

Chyba z rodziny Gomółków specjalistów od niczego, daj spokój Paulo i idź na zakupy Dariusza Osssolemijo. Niepotrzebni nam tacy "lekarze" :lol:  :lol:  :lol:  

Sorry Picollo pomyliłem ksywy, nadal konusie nosisz gaz w roz.... :lol:  :lol:  :lol:

#9 ~Goście~

~Goście~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:27

Chyba z rodziny Gomółków specjalistów od niczego, daj spokój Paulo i idź na zakupy Dariusza Osssolemijo. Niepotrzebni nam tacy "lekarze" :lol: :lol: :lol:

Hahaha jebłem.

#10 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:55

Haha no to nieźle, jak któregoś pięknego dnia będę przejeżdżał przez Maków to umyjesz mi szyby na światłach? A mam jeszcze kilka metrów położenia kostki za domem także bądź w pogotowiu anonimowy hejterze-przygłupie :D

#11 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 19:56

Haha no to nieźle, jak któregoś pięknego dnia będę przejeżdżał przez Maków to umyjesz mi szyby na światłach? A mam jeszcze kilka metrów położenia kostki za domem także bądź w pogotowiu anonimowy hejterze-przygłupie :D

#12 ~Trollkiller~

~Trollkiller~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:22

Najpierw kozy wydój... cwaniaku z koziej d...py. żebyś miał czym osła zalać :D  :P  :lol:

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:23

*DA BUM TSSS*

Wpis w kulturalnym tonie ale niestety chyba za wysoki poziom -dla niektórych nie  do ogarnięcia.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:29

Wpis w kulturalnym tonie ale niestety chyba za wysoki poziom -dla niektórych nie  do ogarnięcia.

takie zagrywki to u ciebie w gim..

#15 ~prawicowy lewak~

~prawicowy lewak~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 20:56

Taki przygłup, a rozkminił takiego KOZAKA. Jak sam napisałeś pycha kroczy... . świetny przykład hipokryty, ty nawet nie jesteś w stanie (nie mówię o chęciach lewaka) określić w zarysie kim jestem i jakie są moje poglądy, jesteś zwykłym tępakiem udającym "liberała", który tak naprawdę nie wie co to wolność. Budżetowy pasożycie.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:39

Taki przygłup, a rozkminił takiego KOZAKA. Jak sam napisałeś pycha kroczy... . świetny przykład hipokryty, ty nawet nie jesteś w stanie (nie mówię o chęciach lewaka) określić w zarysie kim jestem i jakie są moje poglądy, jesteś zwykłym tępakiem udającym "liberała", który tak naprawdę nie wie co to wolność. Budżetowy pasożycie.

Pie__rdolicie Hipolicie, choć doopa nie ruszacie :D W twojej prymitywnej bani cały czas się przewija jedna postać i...spisek  :D Merda ci się nieźle w bani... Skąd wiem? a bo mnie gamoniu cytujesz w obcych wątkach... :P

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:51

Chłopak ma rację, najgłośniej pyszczących czeka świetlana kariera pomywacza albo brukarza, zagęszczarki nikt takiemu nie da do łapy bo zepsuje. Dlaczego? bo to grupa społeczna "Daj-daj!" mnie się należy... W kontrze do tej grupy jest przewidziana do łupienia grupa "dam sobie rade". Grupie "Daj-daj" to się nawet nie opłaca do tego bruku iśc bo 500+ się należy, więc kalkulują. Oczywiście nie są winni tej sytuacji w której się znajdują bo winni są "oni" bo rabują!. Zawsze znajdzie się ktoś winny. Taka sytuacja... :D

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:54

Pie__rdolicie Hipolicie, choć doopa nie ruszacie :D W twojej prymitywnej bani cały czas się przewija jedna postać i...spisek  :D Merda ci się nieźle w bani... Skąd wiem? a bo mnie gamoniu cytujesz w obcych wątkach... :P

nie tylko ja idioto...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:57

Przewija to się tobie durna pało :lol:  :lol:  :lol:  Ja tylko zarzucam sieć... B)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2019 - 21:57

nie tylko ja idioto...

Świń ze mną nie pasałeś ani wódki nie piłeś więc zwracaj się do mnie per "Proszę Pana" :D ładnie proszę...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych