Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STOKROTKA

66 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~sara~

~sara~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2011 - 22:05

milea jescze gorsza ser zółty wędliny przeterminowane nawet ponad miesiąć przeważnie data przydatności zaklejona ale tym razem nie zdązyli i zauważyłam ser przeterminoweany był ponad miesiać i ponad 20 zł za kg teraz zamykają mam nadzieję że sanepid im sie do dupy dobrał

#42 ~sara~

~sara~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2011 - 22:10

milea jescze gorsza ser zółty wędliny przeterminowane nawet ponad miesiąć przeważnie data przydatności zaklejona ale tym razem nie zdązyli i zauważyłam ser przeterminoweany był ponad miesiać i ponad 20 zł za kg teraz zamykają mam nadzieję że sanepid im sie do dupy dobrał

#43 ~brudne mięso~

~brudne mięso~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2011 - 13:44

ale chociaz myja mieso przed mieleniem bo w Zielonym makrecie nigdy tego nie robią

#44 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 08:53

droga saro gówno wiesz co jest przyczyna zamknięcia milei to po pierwsze po drugie milea to jedyny sklep na makowie gdzie wedlina była zawsze świeża jak również ser itp. po twojej wypowiedzi wnioskuję że jesteś jedną z wielu zdesperowanych klientek które mają wymagania a w rzeczywistosci siedzą w kieszeni MOPS-u pozdrawiam internautów

#45 ~Zachód a Europa jakość tow~

~Zachód a Europa jakość tow~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 06:21

Usuwa się polskich producentów , a później przywozi się buble zachodnie nie nadające się do spożycia jak kiedyś artykuły z hurtowni w Hiszpani przywożone do polski opisane przez pracownika-kierowcę
Internauci WP potwierdzają: produkty sprzedawane w Polsce są gorszej jakości
Wirtualna Polska | 19.04.2011 | 15:50
Internauci WP potwierdzają: produkty sprzedawane w Polsce są gorszej jakości
(fot. Jupiterimages)
Patrz co KUPUJESZ NA ŚWIĘTA
Po naszym artykule o produktach dla Polaków, Czechów i Bułgarów na forach Wirtualnej Polski zawrzało. Internauci zaczęli dzielić się opiniami o dziesiątkach produktów, które ich zdaniem są gorszej jakości niż na Zachodzie.
- Nawet gazeta Computer Bild w Niemczech kosztuje 1,5 Euro = około 6,50 zł, a ma ok. 150 stron. U nas cena ta sama, a stron 60 - napisał użytkownik byłem widziałem pod artykułem "Na Zachodzie nawet paprykę mają lepszą".
Dyskusja dotyczyła jednak głównie żywności i chemii gospodarczej. To tam zdaniem internautów jest najwięcej problemów z gorszą jakością produktów na rynek polski i zachodnioeuropejski. Lista jest naprawdę długa.
- Piłeś Pepsi np. z Irlandii? Niebo a ziemia. W Polsce nie daję rady wypić ani Pepsi, ani tym bardziej Coca-Coli - pisze drona.
- Sosy Knorr przywiezione z Niemiec mają zupełnie inny smak, niż te sprzedawane w Polsce - dorzuca jawa.
- Herbaty Tetley i Lipton. Gramatura UK i USA 3,125 g, zaś saszetka Polska 2 g ! Do tego w Polsce jest dwa razy droższa i gorsza - dodaje maximus.
Zdaniem internautów szczególne różnice można zauważyć przy proszkach do prania. Choć większość zgadza się, że te na rynek polski są gorsze niż te niemieckie, to podobno najgorsze są te produkowane dla... Anglików.
- Nasze proszki są lepsze od angielskich. Ich śmierdzą, mają mało granulek, zostawiają plamy. Testowałem na różnych: Persil czy Ariel. Nasze jednak są od nich lepsze, a niemieckie jeszcze lepsze - napisał wicki. - Coca Cola i Pepsi angielska jest słodsza, majonezy czy jedzenie to angielskie do bani. Nawet chipsy mają gorsze w smaku - twierdzi internauta.
Autorzy innych komentarzy twierdzą jednak, że w Wielkiej Brytanii dba się o jakość. I przytaczają własne relacje z pracy w tamtejszych fabrykach.
- Pracowałem w UK w fabryce, w której produkowaliśmy zegary do kokpitów dla jednej z największych japońskich marek. To, co szło na Zachód i do USA, musiało przejść przez najostrzejsze kryteria quality control. Musieliśmy oglądać to po 100 razy, testować, cackać i całować. A to, co wysyłane było na "east europe" już nie - pisze paw_westmidlands, który z czasów życia w Wielkiej Brytanii wspomina jeszcze jego zdaniem lepsze kosmetyki, herbaty, o perfumach, a nawet ubrania.
Użytkownicy zwracają uwagę nawet na gorszą jakość pieluch.
- W przypadku pieluszek Pampers konsumenci polscy ufają bardziej „plastikowym” i „sztywnym” materiałom, a nie miękkim i przyjemnym w dotyku według specyfikacji na Europę Zachodnią - twierdzi Winicjusz.

#46 ~Zbyszek~

~Zbyszek~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2011 - 18:09

Towar i ceny obrażają mnie przy zakupach w sieci Stokrotka. Towar jest stary a mojej żonie z zamówień publicznych udowodniłem przy zakupach na talony na 300 zł z jw 2980 w Braniewie, że tu nie warto robić jakichkolwiek zakupów. Zakupy za prawie 100 zł na jej oczach wyrzuciłem do śmietnika bo to mnie obraża, w biedronce dałbym połowę mniej i chyba lepszy towar. Kłócimy się o Smoleńsk i o pomniki ale o nasz lepszy byt nie. Dziwna jest to sieć sklepów Stokrotka wódka tania a reszta droga

#47 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 17:15

witam,w stokrotce nie ma co kupić,takie wszystko drogie.Mięso śmierdzące sprzedają,kurczaki moczą w wodzie żeby ładniej wyglądały.A pracowników traktują gorzej krytyki jak szmaty do podłogi.Jak tak dalej będzie będą robić z pracownikami to nie będzie miał kto pracować.

#48 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 18:52

bla, bla, bla, bla

#49 ~Różne ceny~

~Różne ceny~
  • Goście

Napisano 07 maj 2011 - 19:54

Cena DELMY z masłem POLO 3,49, Biedronka 3,49, Lidl 2,89zł w Makowie Maz i z innymi towarami jest tak samo trzeba szukać co w którym sklepie, banany najtaniej POLO, czerwony winogron Biedronka.

#50 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 15:21

prosze zmienic kierowniczke w Stokrotce we Wroclawiu wcale sobie nie radzi tylko poniza pracownikow i nie zamawia towaru na stoisko miesne karza stare sprzedawac jak tak moze byc to pani Ola jest taka madra czy kierownik regionalny tego nie widzi

#51 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 15:37

jestem klienem i widze jaka to ciezka praca na stoisku miesnym w Stokrotce nie podoba mi sie to jak kierownicy zachowuja sie na sklepie te glosne rozmowy ponizanie pracownikow wieczne koleiki do kas sprzedaje sie przeterminowane towary oraz smierdzace mieso nie winie pan ktore sprzedaja bo maja taki prykaz a kierowniczka to wiecznie chodzi obuzona na pracownikow i dlaczego tak nimi pomiata nie raz slyszlem to wsyd ze tak traktuje pracownikow a widac ze oni naprawde ciezko pracuja nie mowiac o pan z miesnego mila zaloga a jest dolowana przez kierownictwo lepiej niech gora pomysli o zmianie kierownictwa tak dalej byc nie moze zero szacunku dla pracownikow ,jednym slowe kierowniczka jest do d;;;

#52 ~gosć~

~gosć~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 20:24

Tak to prawda wine za ten stan żeczy powinien ponieść kierownik. Jest pytanie odczego jest kierownik.

#53 ~noname~

~noname~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 08:19

Hmmmm.... wiekszość osób bardzo chwali te sklepy. Chodze od pol roku i jestem bardzo zadowolona.

#54 ~a co~

~a co~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 23:29

no to? wypier***amy ;]

#55 ~johnkulaj~

~johnkulaj~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 20:22

Taaa... teraz coraz cieplej.... Ostatnio do jednej ze stokrotek przywiezli mieso w aucie gdzie temp. przekraczała 22*C ile auto jechało i skad nie chce wiedziec. SMACZNEGO!!!!!

#56 ~Martynas~

~Martynas~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 20:27

Kierownik jest od jarania fajek jak pali, bo inni nie mogą i od ochrzaniania, ze ludzie placą 100/50 i nie masz czym wydawac ciagle rozmieniasz.... żal. Jak masz znajomości to nawet jesteś jak koordynator (jak nie ma kontroli, a jestes dobrą koleżanką) załosne to jest.......;p

#57 ~Ssss~

~Ssss~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2011 - 12:39

Kurna obsrana stokrotka 5zł mi ukradła !

#58 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 09:40

stokrotka spada na psy

#59 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 09:45

W STOKROTCE W BIAŁEJ PODLASKIEJ ZOSTAŁ PRZYSŁANY PATROL POLICJI GDYŻ MAGAZYNIER BYŁ POD WPŁYWEM ALKOHOLU I TO NA ZMIANIE GŁÓWNEJ KIEROWNICZKI,KTÓRA ZAŁATWIŁA PO CICHU SPRAWĘ.CIEKAWE CZY REGIONALNY O TYM WIE,CZY PANI ANETA POCHWALIŁA SIĘ JAKA JEST SPRYTNA....

#60 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 09:48

kierowniczka od miesięcy mobinguje pracowników,a nam kazali przy niej podpisywać,że nic takiego nie ma miejsca,takie rzeczy powinny być anonimowo przeprowadzane,ludzie zróbcie z tym porządek,a nie bronicie dupy tych co nie trzeba.czy nikt tego nie widzi co tam się wyprawia!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych