Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

staże, prace interwencyjne itd

106 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~ściema~

~ściema~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 08:03

co jest do ku*** nędzy smarujecie na urząd a za środki dla Makowa Maz odpowiedzialny jest nasz piękny i kupiony starosta którego wybraliście tak obiecywał i co lipa to on jest odpowiedzialny za rozdzielanie pieniędzy dla poszczególmych instytucji takich jak szpital ,pup i inne więc do roboty Zbigniewie Romanie Deptuła Pultusk potrafi a ty pan potrafi wypłatę wziąć i nic w tym kierunku nie dzałać

CZEMU PRASA TYM SIE NIE ZAJMIE I NIE ZADA MU KILKA PYTAN, CIEKAWE JAK SIE BEDZIE TŁUMACZYŁ! ŻAL MI TEGO GOŚCIA,

#42 ~mieszkaniec powiatu~

~mieszkaniec powiatu~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 10:36

najlepszym rozwiązaniem na przyszłość dla PUP byłoby zmienić cała kadrę kierowniczą na czele z panią dyr może wtedy urząd nie robiłby takich numerów jak dziś rozwiązywanie podpisanych umów brak środków bezrobotni na bruk !!!!!!!!!!!1

#43 ~mieszkaniec powiatu~

~mieszkaniec powiatu~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 10:37

najlepszym rozwiązaniem na przyszłość dla PUP byłoby zmienić cała kadrę kierowniczą na czele z panią dyr może wtedy urząd nie robiłby takich numerów jak dziś rozwiązywanie podpisanych umów brak środków bezrobotni na bruk !!!!!!!!!!!1

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 10:39

reprezentatywna i wiecznie zadowolona

jak chce pozować w gazetach to odsyłam do czasopism dla dorosłych he he
niech pokaże swoje wdzięki

#45 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 13:33

ludzie pozwalniali, sami kasę biorą i nie dzieje się nic. żenujące jest to że to tylko u nas tak się stało, jak było podane w naszej lokalnej gazecie na przykładzie Przasnysza oni potrafili zorganizować sie tak żeby wszystko miało ręce i nogi a Maków "leży"
co to będzie...

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 15:33

no niestety jak siedzą w urzędzie same tumany co maja zielono w głowie i 8 godzin potrafią przesiedzieć nic nie robiąc to mamy tego efekty

najbardziej poszkodowani są bezrobotni!!!!!

miejmy nadzieje ze w końcu wyjdzie na jaw jak pracuje PUP może będą jakieś zmiany oby!!!!!!

#47 ~niepup~

~niepup~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 17:26

W piątek Powiatowy Urząd Pracy rozwiązał wszystkie umowy o staże, prace interwencyjne i roboty publiczne. Łącznie pracę straciło ok. 100 osób. PUP jest w katastrofalnej sytuacji finansowej. Brakuje środków praktycznie na wszystko!

Tragiczna sytuacja
- Dla nas sprawa jest wręcz tragiczna. Najgorszy jest miesiąc marzec. Umowy po prostu musimy rozwiązać za porozumieniem. Zdaję sobie sprawę z sytuacji materialnych tych osób, wiem, że brakuje wszystkim pieniędzy, ale nie mamy innego wyjścia. Wciąż myślę o tej sytuacji, nie mogę spać po nocach - mówi Elżbieta Michalska, dyrektorka urzędu. Co ciekawe, jeszcze w grudniu pisaliśmy o tym, że PUP ma około 13 milionów na staże, prace interwencyjne i roboty publiczne. Podpisano wtedy wiele umów. A obecnie problem jest tak ogromnej wagi, że urzędowi brakuje nawet środków na zaspokojenie ubiegłorocznych zobowiązań. - Będziemy składać protest do Ministerstwa. Wysokość środków jakie otrzymują Urzędy Pracy jest zatrważająca - dodaje Deptuła.

Łukasz M.

Kurier Makowski, 2011-03-21 09:15:40.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 17:41

No i jak ci wszyscy urzędnicy dadzą sobie rade bez siły roboczej, jaką byli stażyści? :blink:

#49 ~jadzia~

~jadzia~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 18:06

No i jak ci wszyscy urzędnicy dadzą sobie rade bez siły roboczej, jaką byli stażyści? :blink:

tania siła robocza wręcz darmowa

#50 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 20:02

Moim zdaniem starosta za bardzo jest oczarowany kierownictwem PUP i nie dostrzega lub może nie chce widzieć gdzie leży problem. U nas nie ma takiej sytuacji, a to dlatego że mamy dobrych ludzi. Ciekawa jestem ile z tych 13 mln zostało wydanych na staże?

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2011 - 22:42

W piątek Powiatowy Urząd Pracy rozwiązał wszystkie umowy o staże, prace interwencyjne i roboty publiczne. Łącznie pracę straciło ok. 100 osób. PUP jest w katastrofalnej sytuacji finansowej. Brakuje środków praktycznie na wszystko!

Tragiczna sytuacja
- Dla nas sprawa jest wręcz tragiczna. Najgorszy jest miesiąc marzec. Umowy po prostu musimy rozwiązać za porozumieniem. Zdaję sobie sprawę z sytuacji materialnych tych osób, wiem, że brakuje wszystkim pieniędzy, ale nie mamy innego wyjścia. Wciąż myślę o tej sytuacji, nie mogę spać po nocach - mówi Elżbieta Michalska, dyrektorka urzędu. Co ciekawe, jeszcze w grudniu pisaliśmy o tym, że PUP ma około 13 milionów na staże, prace interwencyjne i roboty publiczne. Podpisano wtedy wiele umów. A obecnie problem jest tak ogromnej wagi, że urzędowi brakuje nawet środków na zaspokojenie ubiegłorocznych zobowiązań. - Będziemy składać protest do Ministerstwa. Wysokość środków jakie otrzymują Urzędy Pracy jest zatrważająca - dodaje Deptuła.

Łukasz M.

Kurier Makowski, 2011-03-21 09:15:40.

Jeżeli jest sytuacja finansowa katastrowiczna to pani dyrektor P.U.P też nie powinna mieć poborów, a ona ma i to jakie wysokie, to nie sprawiedliwe :angry:

#52 ~regio~

~regio~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 11:32

najgorsze jest to że ludzie są pozwalniani bez żadnych wieści na przyszłość, nikt nic nie mówi o jakiejś dobrej perspektywie... zanim złożą tą skarge do ministerstwa zanim zgłoszą się do funduszu o środki to minie masa czasu a żyć trzeba każdego dnia...

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 11:43

Dajcie spokój ten powiat nie ma przyszłości i weź tu człowieku ucz się i rodzinę zakładaj jak pracy nie ma.

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 11:43

najgorsze jest to że ludzie są pozwalniani bez żadnych wieści na przyszłość, nikt nic nie mówi o jakiejś dobrej perspektywie... zanim złożą tą skarge do ministerstwa zanim zgłoszą się do funduszu o środki to minie masa czasu a żyć trzeba każdego dnia...

efekty nieudolności

#55 ~kazik~

~kazik~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 18:35

Bylem dziś w PUP'ie i gówno załatwiłem...

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 18:51

PUZ czyli Powiatowy Urząd Załatwiaczy

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 18:52

PUZ czyli Powiatowy Urząd Załatwiaczy

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 20:42

Bylem dziś w PUP'ie i gówno załatwiłem...

jak chodzisz załatwiać sprawy do PUPy to nic dziwnego że takie masz wyniki :)

#59 ~perfumy bez pracy~

~perfumy bez pracy~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 08:03

Czemu tak śmierdzi w PUPie dymem ty......

#60 ~Zakaz palenia~

~Zakaz palenia~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2011 - 08:27

Czemu tak śmierdzi w PUPie dymem ty......

Bo jest kilka palarni ponoć, jedna w centrum dowodzenia, w kiblach też palą i ten smród się roznosi.
Czy PUP-u nie obowiązuje zakaz palenia w miejscach publicznych????

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych