Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STAROSTWO POWIATU MAKOWSKIEGO


483 odpowiedzi w tym temacie

#481 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2019 - 19:52

Pod Krus to i tak, ale jak Ciechanów był miastem wojewódzkim to pod Ciechanów podlegało Karniewo potem przeszło pod powiat Makowski.

#482 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 09:36

Pod Krus to i tak, ale jak Ciechanów był miastem wojewódzkim to pod woj.ciechanowskie podlegało Karniewo potem przeszło pod powiat Makowski.#483 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 07:53

Co ty bredzisz Karniewo było pod Ciechanów a teraz jest pod Maków, nigdy pod Pułtusk nie podlegało.

WOJEWÓDZTWO MIELISMY cIECHANÓW ALE REJON pUŁTUSK I TU ZAŁATWIAŁO SIĘ WIĘKSZOŚĆ SPRAW, NAWET POGOTWIE PRZYJEZDŻAŁO Z pUŁTUSKA, CHOCIAŻ Z MAKOWA DUŻO BLIZEJ MIAŁO DO

#484 ~Szkoda~

~Szkoda~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 13:19

ZS w Krasnosielcu: bez klas pierwszy technikum

Dyrekcja Zespołu Szkół w Krasnosielcu musiała zweryfikować swoje plany dotyczące tego, jak będzie wyglądać kształcenie w tej placówce. Nie udało się bowiem przeprowadzić skutecznego naboru do klas pierwszych technikum.

- Chętnych do tej szkoły było zdecydowanie za mało. Zgłosiło się początkowo 23 uczniów po gimnazjum i 19 absolwentów szkoły podstawowej. Ostatecznie pozostawiono do pierwszej placówki 15 podań, a do drugiej – 12 podań. Starostwo uznało, że to za mało i do powstania klas pierwszych w technikum nie doszło. W swoim czasie zgłaszało się do nich ponad 30 osób. Teraz mamy do czynienia z niżem demograficznym. Spore są też problemy z dojazdami. Nic dziwnego, że wybierano szkołę tam, gdzie łatwiej można dojechać - opowiada dyrektor Tomasz Olkowski.

 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych