Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stan Dróg w Myszyncu

Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ~Ehhh~

~Ehhh~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2017 - 19:47

Co sądzicie o drogach w Myszyńcu? Moim zdaniem to najgorsze drogi w okolicy. Jedynie droga w strone miejscowosci Rozogi wyglada jako tako, jednak ostatnio zauważyłem ze i ta zaczyna juz sie "wyginac". Trasa Łyse-Myszyniec... dopuki trwa gmina Łyse nikt nie musi martwic sie o zawieszenie, gmina sie kończy nawet ciagnik musi zwolnić... jadac w strone Myszynca jadacy z naprzeciwka kierowca Srebrnego Passata postanowil zadbac o swoje aluminiowe zawieszenie i nie zsunac sie jadacemu mnie ze srodka(jedynego miejsca gdzie mozna prawie komfortowo podróżować) drogi, jak zrobiła reszta jadacych z przeciwka aut,w wynniku czego zjechalem zbyt blisko krawedzi jezdni, gdzie po falistym bujaniu wjechalem w wyrwe o obwodzie koła od auta klasy miejskiej(głębokość zapewne również byla podobna..), felga pogieta, sworzeń wachacza do wymiany. Pocieszające jest ze pan z Passata(mam nadzieje) bezpiecznie dojechal do domu.. droga Kadzidlo - Myszyniec wyglada rownie źle. Jadac do Myszynca zawsze zastanawiam sie ktoredy gorzej, czy przez Lyse czy jechac prosto przez Kadzidło... Żałosne sa te drogi Myszynca, zważając na fakt ze wszedzie w okolicach raczej ten problem jest na bieżąco. Natomiast do Myszynca niedlugo bedzie mozna dostac sie tylko helikopterem lub czolgiem... Czo ta władza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych