Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3857 odpowiedzi w tym temacie

#3781 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 12:51

a dla mnie zdrowie najważniejsze . Mam zdrowie - mam wszystko . Żal mi Ciebie . Nie znam Ciebie i nie żałuję. Twoje priorytety - władza i staniwisko ! Nie moja bajka . Podobny jesteś do Prezesa , wybory byle by wygrać . Nie ważne zdrowie ludzi .

Przepraszam że się wtrącę. Podobny jesteś do człowieka. Ale tylko podobny.

#3782 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 13:01

Przepraszam że się wtrącę. Podobny jesteś do człowieka. Ale tylko podobny.

A jakieź to cechy musi mieć KTOŚ by zostać człowiekiem w twoim mniemanie?

#3783 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 13:14

a dla mnie zdrowie najważniejsze . Mam zdrowie - mam wszystko . Żal mi Ciebie . Nie znam Ciebie i nie żałuję. Twoje priorytety - władza i staniwisko ! Nie moja bajka . Podobny jesteś do Prezesa , wybory byle by wygrać . Nie ważne zdrowie ludzi .

Oj,jo polityk jak mniemanie PSL takich na pęczki w makowku. Z jaką łatwością mnie oceniłeś - władza, stanowisko-kulą w płot nigdy nie miałem styczności z władzą co za tym idzie wysokim stanowiskiem. Od szaraczek a dziś emeryt. Wnioskuję masz styczność z szeroko komentowaną placówką bo tak jak mnie źle oceniłaś(eś) tak źle oceniliście swojego wychowanka nie dając szansy na normalne źycie.

#3784 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 13:24

Idealne pytanie dla Pani psycholog Czernej z ośrodka, nie wiem tylko czy udzieli wyczerpującej odpowiedzi czy może,,niedokonca".

#3785 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 13:24

Idealne pytanie dla Pani psycholog Czernej z ośrodka, nie wiem tylko czy udzieli wyczerpującej odpowiedzi czy może,,niedokonca".

#3786 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 14:37

A to już samodzielnie poszukaj odpowiedzi. To też jedna z cech.

#3787 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 15:00

A to już samodzielnie poszukaj odpowiedzi. To też jedna z cech.

Czytaj ze zrozumieniem-w twoim mniemaniu.

#3788 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 15:11

Czytaj ze zrozumieniem-w twoim mniemaniu.

Zabłysłeś. W twoim mniemaniu. Jak fajerwerk w Sylwestra.

#3789 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 15:31

Wszystko jasne. Życzę zdrowia którego tak pragniesz.

#3790 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 15:58

Wszystko jasne. Życzę zdrowia którego tak pragniesz.

Wzajemnie.

#3791 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 16:13

Oj,jo polityk jak mniemanie PSL takich na pęczki w makowku. Z jaką łatwością mnie oceniłeś - władza, stanowisko-kulą w płot nigdy nie miałem styczności z władzą co za tym idzie wysokim stanowiskiem. Od szaraczek a dziś emeryt. Wnioskuję masz styczność z szeroko komentowaną placówką bo tak jak mnie źle oceniłaś(eś) tak źle oceniliście swojego wychowanka nie dając szansy na normalne źycie.

mam kontakt z ludzimi . I ten temat uważam za nieistotny . A jesli masz tak silna potrzebę pomocy - to pomagaj . Dziś w szpitalach lub zrób zakupy tym ,którzy nie mogą wyjąc z domu .

#3792 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 16:49

mam kontakt z ludzimi . I ten temat uważam za nieistotny . A jesli masz tak silna potrzebę pomocy - to pomagaj . Dziś w szpitalach lub zrób zakupy tym ,którzy nie mogą wyjąc z domu .

W wieku 70+ można pomóc jedynie zdalnie i poczytać nieistotny temat ha,ha..

#3793 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 17:44

Tak się dzieje jak argumenty zawodzą.

#3794 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 18:09

Tak się dzieje jak argumenty zawodzą.

Tak. Zdrowia życzę. Wszystkim piszącym na forum. Zarówno fizycznego jak i psychicznego. Pozbycia się lęków, fobii, uprzedzeń. Pozbycia się nieistotnych pierdół typu Daniel, Prezes, pislamista, katol, lewacki troll, koderasta, platfons. Powtórzę jeszcze raz. Mamy okres najsmutniejszy w dziejach świata, nadchodzą najbardziej smutne święta, gdzie w wielu wypadkach rodziny będą rozdzielone, osamotnione lub niepełne z powodu śmierci. Dla wierzących to najbardziej głębokie i tragiczne rekolekcje ich życia, dla niewierzących okres przemyślenia własnego życia i postawy, w obliczu dramatu jaki rozgrywa się na całym świecie. A wy jeden drugiemu dokładacie ciężaru, jesteście gotowi gardło przegryźć, deskę z trumny wyrwać, opluć w ostatnim swoim oddechu. Wybaczcie innym i sobie, zmieńcie siebie, zmieńcie świat, bo na gruzach które zostaną trzeba będzie budować nowe życie. A jeśli przyjdzie umrzeć to z czym staniesz przed Panem Bogiem? Ze swoim Mercedesem? Wczasami w Egipcie? Nową kochanką? Nienawiścią do sąsiada? Kontem w banku? Po co to wszystko?

#3795 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 22:21

Tak. Zdrowia życzę. Wszystkim piszącym na forum. Zarówno fizycznego jak i psychicznego. Pozbycia się lęków, fobii, uprzedzeń. Pozbycia się nieistotnych pierdół typu Daniel, Prezes, pislamista, katol, lewacki troll, koderasta, platfons. Powtórzę jeszcze raz. Mamy okres najsmutniejszy w dziejach świata, nadchodzą najbardziej smutne święta, gdzie w wielu wypadkach rodziny będą rozdzielone, osamotnione lub niepełne z powodu śmierci. Dla wierzących to najbardziej głębokie i tragiczne rekolekcje ich życia, dla niewierzących okres przemyślenia własnego życia i postawy, w obliczu dramatu jaki rozgrywa się na całym świecie. A wy jeden drugiemu dokładacie ciężaru, jesteście gotowi gardło przegryźć, deskę z trumny wyrwać, opluć w ostatnim swoim oddechu. Wybaczcie innym i sobie, zmieńcie siebie, zmieńcie świat, bo na gruzach które zostaną trzeba będzie budować nowe życie. A jeśli przyjdzie umrzeć to z czym staniesz przed Panem Bogiem? Ze swoim Mercedesem? Wczasami w Egipcie? Nową kochanką? Nienawiścią do sąsiada? Kontem w banku? Po co to wszystko?

Mądre,dobre,boli to dobrze może dotrze.

#3796 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 14:01

Tyłu wspaniałych ludzi mnie otacza chętnych do pomocy......... A Ty wypisujesz jacy to jesteśmy podli..... mieźysz ludzi swoją miarą bo innej nie znasz.
Co do tragicznych rekolekcji, całe nasze życie to czas rekolekcji przygotowujących do spotkania z naszym Panem. To dobry czas, wyjątkowy w tym odizolowaniu mamy szansę tęsknić za Bogiem, kościołem, księdzem....... Do tej pory wszystko było nam dane, wszystko na wyciągnięcie ręki.
Ta tęsknota to prawdziwe rekolekcje. Kaźdy niesie swój krzyź nie od dziś ale od momentu narodzin ważne by z tych doświadczeń wypłynęło dobro, byśmy zrozumieli źe wszystko jest po coś.

#3797 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 14:45

Tyłu wspaniałych ludzi mnie otacza chętnych do pomocy......... A Ty wypisujesz jacy to jesteśmy podli..... mieźysz ludzi swoją miarą bo innej nie znasz.
Co do tragicznych rekolekcji, całe nasze życie to czas rekolekcji przygotowujących do spotkania z naszym Panem. To dobry czas, wyjątkowy w tym odizolowaniu mamy szansę tęsknić za Bogiem, kościołem, księdzem....... Do tej pory wszystko było nam dane, wszystko na wyciągnięcie ręki.
Ta tęsknota to prawdziwe rekolekcje. Kaźdy niesie swój krzyź nie od dziś ale od momentu narodzin ważne by z tych doświadczeń wypłynęło dobro, byśmy zrozumieli źe wszystko jest po coś.

Mierzę ludzi tym co sami wypisują.

#3798 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 16:49

Mierzę ludzi tym co sami wypisują.

To kiepsko wpadasz.

#3799 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 19:10

To kiepsko wpadasz.

Widzisz, to tak jak z zaleceniem kwarantanny. Każdy wie że należy pozostać w domu i bez zbędnej potrzeby narażać siebie i innych. Mimo to wielu nie respektuje i oskarża rząd, ministra zdrowia, specjalistów, wirusologów o sianie paniki, czarnowidztwo i o to że są idiotami lub że mają krew na rękach bo powinni wszystkim wykonać testy. Tak samo ja jestem oskarżany że jestem odrażający, brudny, zły.... Nie ma przymusu czytania jeśli boli.

#3800 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2020 - 19:31

Sam się oceniłeś nikt tego z nas nie zrobił - cyt.Mierzę ludzi tym co sami wypisują.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych