Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sprawdzona perfumeria

perfumy zapachy

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Melciaa~

~Melciaa~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:09

Witajcie :) Zdradzicie gdzie najczęściej kupujecie perfumy ? Zależy mi i na trwałości zapachów i na rozsądnych cenach.

#2 ~besiawa~

~besiawa~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:28

to w sumie żadna filozofia, kupuje z reguły z znanych sieciowych drogeriach. Czekam na promocje i wtedy można faktycznie kupić ulubiony zapach sporo taniej :)

#3 ~latika~

~latika~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 11:47

jest kilka fajnych miejsc w sieci ale ja zdecydowanie najczęściej zaglądam na perfumik.pl. Zerknij sobie, ofertę mają dość rozbudowaną na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

#4 ~Melciaa~

~Melciaa~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 12:05

o nie znam tego miejsca :) a powiedz mi co tam kupujesz? co polecasz?

#5 ~latika~

~latika~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 13:57

ja kupuje przede wszystkim perfumetki. 1 sztuka ma pojemność 33 ml ( idealna do torebki) i kosztuje 15 zł ( często są też promocje i wtedy można je kupić dużo taniej). Od jakiegoś czas ofertę poszerzyli też o oryginalne zapachy w pełnowartościowych flakonikach.

#6 ~Melciaa~

~Melciaa~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 08:26

ja kupuje przede wszystkim perfumetki. 1 sztuka ma pojemność 33 ml ( idealna do torebki) i kosztuje 15 zł ( często są też promocje i wtedy można je kupić dużo taniej). Od jakiegoś czas ofertę poszerzyli też o oryginalne zapachy w pełnowartościowych flakonikach.

oooo to wygląda na to, że własnie takiego miejsca szukałam :) już lece na ich stronę, mam nadzieję, ze znajdę coś i zaszaleje na zakupach :)

#7 ~latika~

~latika~
  • Goście

Napisano 01 październik 2019 - 10:37

daj znać jak tam się udały szaleństwa zakupowe na perfumik.pl :) ja odebrałam własnie kolejną paczkę od kuriera haha ;p to uzależnia, ostrzegam :)

#8 ~Melciaa~

~Melciaa~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 13:56

no udały się bardzo raz jeszcze dzięki za pomoc :) super jest to, ze codziennie można pachnieć inaczej a przy tym nie zbankrutować :) 2-3 psiknięcia rano i do tej 16 spokojnie zapach jest wyczuwalny. Rewelacja :)

#9 ~latika~

~latika~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 17:39

no pewnie, ze tak :) ja będę się już niedługo rozglądać u nich za oryginalnymi zapachami w pełnowymiarowych flakonikach na prezenty świąteczne :) nie chce zostawiać tego na ostatnią chwilę więc pewnie zakupy zrobię znacznie wcześniej :)

#10 Koda

Koda

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 21 październik 2019 - 10:28

to ja też bym z niej skorzystała bo marzą mi się profesjonalne perfumy, za które nie trzeba płacić jak za zboże.

#11 ~Melciaa~

~Melciaa~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 08:02

nie wiem jak Ty latika ale ja teraz znow poszlałam na tej promocji black friday :) kupiłam z 10 sztuk perfumetek, idealne będą na prezenty mikołajkowe :)

#12 ~latika~

~latika~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2019 - 15:01

ja poszalałam przed świętami haha :) mikołaj się tu zaopatrywał i wszyscy dostali jakieś perfumetki albo zestawy prezentowe. Nie musze chyba dodawać, że wszyscy mega zadowoleni z upominków :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: perfumy, zapachy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych