Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sprawdzona perfumeria

perfumy zapachy

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Melciaa~

~Melciaa~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:09

Witajcie :) Zdradzicie gdzie najczęściej kupujecie perfumy ? Zależy mi i na trwałości zapachów i na rozsądnych cenach.

#2 ~besiawa~

~besiawa~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 12:28

to w sumie żadna filozofia, kupuje z reguły z znanych sieciowych drogeriach. Czekam na promocje i wtedy można faktycznie kupić ulubiony zapach sporo taniej :)

#3 ~latika~

~latika~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 11:47

jest kilka fajnych miejsc w sieci ale ja zdecydowanie najczęściej zaglądam na perfumik.pl. Zerknij sobie, ofertę mają dość rozbudowaną na pewno znajdziesz coś dla siebie :)

#4 ~Melciaa~

~Melciaa~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 12:05

o nie znam tego miejsca :) a powiedz mi co tam kupujesz? co polecasz?

#5 ~latika~

~latika~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 13:57

ja kupuje przede wszystkim perfumetki. 1 sztuka ma pojemność 33 ml ( idealna do torebki) i kosztuje 15 zł ( często są też promocje i wtedy można je kupić dużo taniej). Od jakiegoś czas ofertę poszerzyli też o oryginalne zapachy w pełnowartościowych flakonikach.

#6 ~Melciaa~

~Melciaa~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 08:26

ja kupuje przede wszystkim perfumetki. 1 sztuka ma pojemność 33 ml ( idealna do torebki) i kosztuje 15 zł ( często są też promocje i wtedy można je kupić dużo taniej). Od jakiegoś czas ofertę poszerzyli też o oryginalne zapachy w pełnowartościowych flakonikach.

oooo to wygląda na to, że własnie takiego miejsca szukałam :) już lece na ich stronę, mam nadzieję, ze znajdę coś i zaszaleje na zakupach :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: perfumy, zapachy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych