Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Spotkanie

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:14

Był ktoś na spotkaniu z Kowalczykiem.Prośba - podziel się informacją ze spotkania.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 12:57

Nikt bali się że każe strzelać do wszystkiego co się rusza

#3 ~rebelia z Jaciążka~

~rebelia z Jaciążka~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 13:50

Spotkanie udane. Wszyscy działacze mający pracę dzięki pis byli na miejscu. Nie było widać tylko zastępcy kierownika z agencji w Makowie. Ale za to nie zawiedli i przybyli działacze z dalszych stron .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 17:15

Spotkanie udane. Wszyscy działacze mający pracę dzięki pis byli na miejscu. Nie było widać tylko zastępcy kierownika z agencji w Makowie. Ale za to nie zawiedli i przybyli działacze z dalszych stron .

Czy udane czy nie to dla miasta mało ważne.Ciekawi mnie z czym p.Kowalczyk przyjechał jak pomoże miastu zmniejszyć bezrobocie,może wykorzystać jeszcze nie rozgrabione zakłady i czy w ogóle wie jaki jest % bezrobocia.Dlaczego nośniki prądu wzrosły i dlaczego śmieci tak wzrosły i czy dostaniemy dopłaty do zakupionych węzłów w związku z walką ze smogiem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 17:27

o matko, był u nas taka notabl, a co obiecał???

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 18:18

może wykorzystać jeszcze nie rozgrabione zakłady

Spadłem z fotela :) W Makowie nie ma żadnych zakładów, nie licząc mleczarni w której zarabia się śmieszne 2k zł.

Stopa bezrobocia na stabilnym poziomie czyli 16,4%. Z naszych okolic najniższa stopa bezrobocia 9,5% jest w powiecie przasnyskim. 

Nie wierzę. W Makowie był minister z ministerstwa? Pierwsze słyszę/czytam?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 09:37

Spadłem z fotela :) W Makowie nie ma żadnych zakładów, nie licząc mleczarni w której zarabia się śmieszne 2k zł.

Stopa bezrobocia na stabilnym poziomie czyli 16,4%. Z naszych okolic najniższa stopa bezrobocia 9,5% jest w powiecie przasnyskim. 

Nie wierzę. W Makowie był minister z ministerstwa? Pierwsze słyszę/cz

Pytałem poważnie a nie po to żebyś sobie podśmiechujki robił bo problem jest a ja nie liczę na  żadne +.Pomyślałem o zagospodarowaniu tego co po zakładach zostało.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 10:46

Rafik nie przyszedł taka wtopa a może znowu chory chłopak tak ciężko pracuje że przemęczony a jeśli chodzi o ministra to on ma Maków w d.... wybory i dlatego zaszczycił nas obecnością żeby ciemnota myślała że się martwi. A był kandydat na wójta z w Płoniawach czy już mają go w tyle po przegranej.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 10:56

Auto-Hit stoi co z nim będzie

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 10:58

Proponuję powrót do przeszłości = ZREMB

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:07

Jest do kupienia. Budynki, grunt, maszyny. Cena coś około 31 mln zł. W obecnej chwili jest syndyk, ale jak przez ileś czasu nie sprzeda tego to wróci do właściciela. Tak samo było z Bolt'em. Syndyk nie mógł sprzedać - brak chętnych i chyba po 5 latach wróciło do właściciela. 

Nikt w Makowie nie zainwestuje jeśli władza nasza nic w tym kierunku nie czyni. 

#12 ~Mercedes Pan~

~Mercedes Pan~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:16

RODO

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 17:12

Dobrze że szmaragdy przyszły na spotkanie i Pisiory bo poza władzami nikogo by tam nie było

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 17:26

Nie czaruj, byli przedstawiciele różnych grup i opcji.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 17:27

Relacja i foto na makowonline.pl

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 20:19

Policz ludzi odejmij oficjeli szmaragdy i PiS i podaj ile ci zostało a potem podaj liczbę mieszkańców powiatu i oblicz procent i co wyjdzie śmiech z frekfencji

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 20:27

to tylko źle świadczy o mieszkańcach, świadomości życia, klimatu, srodowiska w którym żyją, ale jak głosują na takie władze i tolerują takie zarzadzanie, to nie ma się co dziwić i spodziewać rozumienia tematu

#18 ~Winston Churchill~

~Winston Churchill~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 20:58

Już dawno powiedziałem, że Maków to skansen prl-u, tu dalej rządzą poplecznicy tajnych służb, tu dalej oddaje się cześć czerwonoarmistom za wyzwolenie, a milicjanci na najwyższych stanowiskach, a w ich rękach wysoko postawione marionetki, przez kilkadziesiąt lat zarządzają tym miastem, a efekty widać kolesiostwo, cwaniactwo i dziwne układy! Chcecie głupi makowiacy dalej narzekać i tęsknić za dziećmi które wyjechały za granicę?!... 

To głosujcie durnie tak samo jak przez ostatnie 70 lat!!! 

#19 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 21:08

Prawda,tu rządzą układy i klika.Nic sie nie zmieni jesli nie zaczniemy dzialac

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 21:11

AMEN

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0