Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Społecznicy z okolicy facebook - Powiat po staremu

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 07:59

Ja głosuję na Pana Trzaskowskiego

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 08:45

Ja głosuję na Pana Trzaskowskiego

Trzaskowski blokuje kanał elbląski, wiec ja za DUDĄ

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 10:17

Wygra Rafał Trzaskowski w II turze dziękujemy Gowinowi

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 17:20

Trzaskowski blokuje kanał elbląski, wiec ja za DUDĄ

czlowieku poczytaj w necie co ten PiS wyczynia , jak wydaje nasze pieniądze np na respiratory , których nie ma , jak obraza ludzi , wyłącz tv PiS , bo to jest jedno wielkie kłamstwo i oszustwo . A na tv PiS oczernianie Trzaskowskiego . Telewizja publiczna , sterniczka ze szlag mnie strzela jak słucham !!!!!

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 17:43

czlowieku poczytaj w necie co ten PiS wyczynia , jak wydaje nasze pieniądze np na respiratory , których nie ma , jak obraza ludzi , wyłącz tv PiS , bo to jest jedno wielkie kłamstwo i oszustwo . A na tv PiS oczernianie Trzaskowskiego . Telewizja publiczna , sterniczka ze szlag mnie strzela jak słucham !!!!!

Wiesz tyle ile i jak ci pokażą. Wpisz na YT Hitler oglada TV. Tam jest dobry przykład. Nie unos się za wcześnie bo dostaniesz sraczki!!!

#66 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 17:45

a Trzaskowski potrafi gówna do Wisły wpuścić. PiS zły twoim zdaniem to na h.. bierzesz dodatki co społeczeństwu dają a skąd takie info o tym że respiratorow nie ma? w szpitalu w którym pracuje otrzymaliśmy i to kilkanaście człowieku jak nie masz pojęcia to z polityki o której nie masz pojęcia znajdź sobie inne hobby.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 17:49

a Trzaskowski potrafi gówna do Wisły wpuścić. PiS zły twoim zdaniem to na h.. bierzesz dodatki co społeczeństwu dają a skąd takie info o tym że respiratorow nie ma? w szpitalu w którym pracuje otrzymaliśmy i to kilkanaście człowieku jak nie masz pojęcia to z polityki o której nie masz pojęcia znajdź sobie inne hobby.

Oglądacze TVN. Szkoda pisać...

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 17:51

Jeszcze napisz że chcesz lgbt w naszych szkołach?

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2020 - 19:28

Wygra Rafał Trzaskowski w II turze dziękujemy Gowinowi

Nie wygra, ponieważ w Polsce ludzie są inteligentni. Niestety,są tacy co wszystko łykają jak młode pelikany t.z. OCZAMI. Dla tego jest  powiedzenie,ludzie i czarusie łyżką i widelcem kopią sobie grób.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 07:04

wole główna w Wiśle niż , PiS który kradnie na potęgę . A dzięki tv PiS przykrywa wszystkie afery . Oczernianie są w niej inni, oprócz PiS . Kto tego nie widzi - to tragia !

#71 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 07:09

Jeszcze napisz że chcesz lgbt w naszych szkołach?

a czu PiS jest za lgbt co ma gówno do wiatraka?

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 07:10

LGBT to ideologia . Czy można obrażać ludzi ?! Przykre , bardzo . Czy będąc chrześcijaninem masz prawo eliminować ludzi słowami ? ! PiS nie ma szacunku do ludzi .

#73 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 07:12

wole główna w Wiśle niż , PiS który kradnie na potęgę . A dzięki tv PiS przykrywa wszystkie afery . Oczernianie są w niej inni, oprócz PiS . Kto tego nie widzi - to tragia !

to miłej kąpieli życzę i smacznej rybki jak jeszcze wogole po tym są!!! PiS daje ludziom są pieniądze są a PO ludziom nic i kasy też nie mieli wy sprzedać wszystko i chochla krasc

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 07:32

to miłej kąpieli życzę i smacznej rybki jak jeszcze wogole po tym są!!! PiS daje ludziom są pieniądze są a PO ludziom nic i kasy też nie mieli wy sprzedać wszystko i chochla krasc

ja pracuje , nikt nie musi z podatków moich dawać nierobom !!!

#75 ~Sara~

~Sara~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 15:18

ja pracuje , nikt nie musi z podatków moich dawać nierobom !!!

nie nierobom tylko dzieciom i emerytom. Pracujesz to pracuj ale na emeryturkę za pisu wcześniej to dobrze odejść niż zapie... lać do 70 lat nie...

#76 ~Felek~

~Felek~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 16:00

nie nierobom tylko dzieciom i emerytom. Pracujesz to pracuj ale na emeryturkę za pisu wcześniej to dobrze odejść niż zapie... lać do 70 lat nie...

Oni myślą, że jakby nie było 500+ to by mieli ciś taniej? Kpina. Pytam takich którzy mówią, że za PiSu wszystko poszło w górę- podajcie mi co poszło to sprawdzimy w necie przed rokiem 2015 i porównamy... Nie potrafią odpowiedzieć. Co poszło do góry to poszło bo musiało iść. Żal pupkę ściska i tyle. Szkoda pisać. Choćby dupę miodem smarował to i tak będzie niektórym źle.

#77 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2020 - 23:06

PiS = Po = PSL

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2020 - 20:15

Czy ta zarośnięta rynna w rynku na stronie południowej nie zagraża przechodniom

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0