Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Społecznicy z okolicy facebook - Powiat po staremu

77 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 14:08

Z informacji zamieszczonej na tym portalu wynika, że rozmowy koalicyjne zostały zakończone. Będą kosmetyczne zmiany, ale starosta Zbigniew Deptuła pozostanie.  Zmiana będzie na krześle wicestarosty. Zmiana też obejmie funkcję Przewodniczącego Rady Powiatu i Przewodniczących poszczególnych komisji rady. Kto odniósł sukces, a kto porażkę ? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 16:39

Sukces odniósł Deptuła, niestety tylko dla siebie a nie mieszkańców.

#3 ~Zdzisiek~

~Zdzisiek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:06

Tysiąc razy wolę Deptułę niż PiS. Całe szczęście, że zostało jak zostało. PSL dostał ostrzeżenie i mam nadzieję, że wyciągnie wnioski :)

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:27

Tysiąc razy wolę Deptułę niż PiS. Całe szczęście, że zostało jak zostało. PSL dostał ostrzeżenie i mam nadzieję, że wyciągnie wnioski :)

Tak pisze tylko ktoś, kto ma ciepłą posadkę od niego i odetchnął, bo drżał, że ją straci :(

#5 ~wujek Józiek~

~wujek Józiek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 18:40

Bóg chroni dobrych ludzi, uchronił i nas od pisowskiego tatałajstwa. Alleluja.

#6 ~Zdzisiek~

~Zdzisiek~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 19:28

Już samo pisanie o tym, że ktoś straci pracę powinno Was dyskredytować w oczach wyborców. Na szczęście jestem osobą niezależną z wyższym wykształceniem i decyduję sam o sobie. Mam podobne zdanie jak ludzie w dużych miastach, którzy wiedzą na kogo nie głosować.

#7 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 14:50

Jacek na włodarza powiatu

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 16:13

PSL niech jeszcze dłużej  wącha się z totalną opozycją to w następnych wyborach do UE i Sejmu nie przekroczą progu wyborczego sam na nich nie będę głosował.

#9 ~Pysio~

~Pysio~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 16:23

Niech się wącha z PiSem to na pewno przekroczą wszystkie możliwe progi hahaha

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 17:36

Jacek na włodarza powiatu

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 18:40

ja tez tak wolę. PiS niszczy państwo.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 20:08

Dają 500+ darmozjadom co nie pracują a żyją w luksusie jak nie jeden co pracuje nie może im dorównać stopą życiową. ten progarm nie udany do korekty. Dac to celowo a nie bez sensu. Obiady w szkole, opieka medyczna , dojazd do szkół, książki za darmo ale nie pieniądze do ręki

#13 ~x man~

~x man~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 20:14

Zastanówcie się !!! stary układ ma się dobrze a głodni władzy i kasy MALI  ludzie na wszelkie sposoby chcą się tam dostać !!!  chodzą do kościoła,i siedzą w pierwszych ławach udając czystych duchem ....., skaczą z partii do partii, udają uczciwych (inaczej) albo gotowi są się zaprzedać żeby tylko ich do tego klubu przyjęli .......Zwracajcie więc uwagę co kto robi, czy często zmienia barwy i poglądy ...   

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 22:21

Dają 500+ darmozjadom co nie pracują a żyją w luksusie jak nie jeden co pracuje nie może im dorównać stopą życiową. ten progarm nie udany do korekty. Dac to celowo a nie bez sensu. Obiady w szkole, opieka medyczna , dojazd do szkół, książki za darmo ale nie pieniądze do ręki

Na zachodzie socjal jest lepszy nisz w Polsce 500 czemu nie mówicie że tam żyją darmozjady. Włochy tam z socjalu możesz kupić dom i żyć.

#15 ~wujek Józiek~

~wujek Józiek~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 22:41

Na zachodzie socjal jest lepszy nisz w Polsce 500 czemu nie mówicie że tam żyją darmozjady. Włochy tam z socjalu możesz kupić dom i żyć.

Wolimy o tym pisać :D NISZ :D z intelektualistami ? PiS dyskutować. Mizerię inteligencji to macie jednak ogromną.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 08:22

Od działalności gospodarczej chcą podatki , a tym niepracującym dają za darmo co nie pracują jaka to sprawiedliwość. Rzemieślnika za wymianę żarówki karze się mandatem i sprawa do sądu bo nie wydał paragonu, a on musi ubezpieczyć pracownika, stworzyć mu warunki pracy i zapłacić podatek. Niech bezrobotni wezmą się za pracę, a nie ubezpieczenie mają za darmo z PUP. Sama składka zdrowotna 319,94 zł, całkowite ubezpieczenie 1 232,16 zł. Na to pracodawca musi zarobić nikt mu za darmo nie da kasy. Za 1km może odliczyć koszty przejazdy samochodu tylko 0,8358 zł,

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 12:19

Od działalności gospodarczej chcą podatki , a tym niepracującym dają za darmo co nie pracują jaka to sprawiedliwość. Rzemieślnika za wymianę żarówki karze się mandatem i sprawa do sądu bo nie wydał paragonu, a on musi ubezpieczyć pracownika, stworzyć mu warunki pracy i zapłacić podatek. Niech bezrobotni wezmą się za pracę, a nie ubezpieczenie mają za darmo z PUP. Sama składka zdrowotna 319,94 zł, całkowite ubezpieczenie 1 232,16 zł. Na to pracodawca musi zarobić nikt mu za darmo nie da kasy. Za 1km może odliczyć koszty przejazdy samochodu tylko 0,8358 zł,

w związku z czym ta wiadomość ?

#18 ~wybory~

~wybory~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 14:46

Po wyborach jaco cisza Nic sie nie dzieje

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 maj 2020 - 13:39

Sorek niech odda to co ludziom ukradł albo wyłudził, a tak przy okazji sorek po ile fajki u ciebie

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2020 - 08:16

Siurek czy tam sorek teraz wielki społecznik się zrobił i społecznie ludzi z majątku ograbia a jaki wierzący obłudnik się zrobił wstydu nie ma

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych