Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sor

45 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 09:53

Jak oceniacie prace soru w makowie?

#2 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 10:31

Dobrze wspominam swoją ostatnią wizytę w szpitalnym oddziale ratunkowym, zbadano mnie kompleksowo, w dodatku personel bardzo miły.

#3 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 10:43

Sor? Super! Ostatnio byłam z synem z rok temu na zszyciu nogi. Pełna profesjonalka ze strony dwóch ratowników i lekarza.
Ale za to izba przyjęć tragedia była swego czasu. Trzeba się było naczekać ze skierowaniem na oddział.
Nie wiem jak jest obecnie po wprowadzeniu segregacji pacjentów.

#4 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 12:31

Byłam z mamą jakiś czas temu, dobrze wspominam lekarza i ratownikow, szybko zrobiono badania. Nikt nie miał o nic pretensji, wszystko mi wyjaśniono i zaopoekowano się mamą. Oby tak dalej.

#5 ~Joanna Z.~

~Joanna Z.~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 15:03

Super, niech biorą przykład inne szpitale. Dr Kos, Prus najlepszy.

#6 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 16:27

Długo czekaliscie w kolejce.chyba znajomi piszą te pochwaly wiec sa wnikliwe.bo ja bylem ostatnio to widzialem krew na podlodze taka zalepiona a w toalecie dla pacjentów nie bylo światła.ten szpital powinni zamknąć

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 16:46

Czy sor na swoim oddziale ma łazienkę dla pacjentów

#8 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 17:04

W tartaku są trociny a na sorze krew. można co 15 minut podłogę myc i zawsze się trafi że ktoś nabrudzi w międzyczasie.  a jak się komuś nie podoba w Makowie bo jest taki wrażliwy

to niech jedzie do warszawy na sor. 

#9 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 18:15

Kolejki na sorze wynikają z ilości pacjentów tak samo jak w sklepie czym więcej klientów to dłużej się czeka. Czasami są stany zagrozenia zycia ze trzeba poseiecic więcej czasu jednemu pacjentowi, a uraz kostki może poczekać

#10 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:04

W tartaku są trociny a na sorze krew. można co 15 minut podłogę myc i zawsze się trafi że ktoś nabrudzi w międzyczasie. a jak się komuś nie podoba w Makowie bo jest taki wrażliwy
to niech jedzie do warszawy na sor.

ale przyklad trocuny w tartaku.tylko trocinami sie nie zarazisz a krwia tak.podstawowe zasady higieny itd.w domu tez masz krew na podlodze.

#11 ~Rusek~

~Rusek~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:28

ale przyklad trocuny w tartaku.tylko trocinami sie nie zarazisz a krwia tak.podstawowe zasady higieny itd.w domu tez masz krew na podlodze.

Nikt Ci nie każe jej dotykać czy zlizywać.

#12 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:38

wielkie mi co, zaschnięta plamka-jeszcze taką się nikt nie zaraził. pomyślcie o tych wszystkich ludziach którzy całe życie mają kontakt ze świeża krwią który tryska np z ran.

#13 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:57

Owszem powinno być czysto ale nie popadajmy w paranoje przecież po każdym pacjencie nikt nie będzie sprzątał całej sali, i tak narzekacie na kolejki wtedy wydłuża się jeszcze bardziej, tam cały czas ktoś z ranami przychodzi więc może na podłodze sie przytrafić. Ale w miejsce gdzie masz usiąść lub się położyć raczej tej krwi nie ma

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 08:01

Chodzi jakie warunki stworzył szpital pod utworzenie oddziału SOR który jest wymagany. Jeśli ktoś nie był w innych szpitalach to nie wie jak to wygląda, są  gorsze niż w Makowie.

#15 ~Alicja~

~Alicja~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 10:49

Ja jestem z Pułtuska, i ja jak i wielu moich znajomych wolą przyjechać do Makowa ze względu na standard jaki prezentuje ten sor

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 16:01

Fachowa kadra z doświadczeniem i to się ceni.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:01

Jo. Zwłaszcza dzi§

#18 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 01:11

Na sorze zawsze byłam zaopiekowana bez zastrzeżeń, wręcz na 6. - czy to przez młodych czy samego dr Kosa, gorzej z izbą przyjęć i świateczną pomocą - zbyt długie czekanie.

#19 ~Jarosław~

~Jarosław~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:18

Szpital w makowie 4 miejsce w Polsce a 1 na Mazowszu według rankingu Rzeczpospolitej. DUMA I GRATULACJE !!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2019 - 14:26

Gratulacje! chociaż pod jednym względem mamy lepiej :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych