Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Służba Zdrowia w makowskim szpitalu

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~pacjent~

~pacjent~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 22:13

Ostatnio, leżąc w makowskim szpitalu spotkałem się z dużą nieuprzejmością ze strony personelu oddziału wewnętrznego. Nie chodzi mi o lekarzy, ponieważ ci są bardzo mili, ale o pielęgniarki. Przez krótki okres pobytu na tymże oddziale zdążyłem zauważyć, że nie dbają w ogóle o ludzi starszych.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2010 - 01:00

Ostatnio, leżąc w makowskim szpitalu spotkałem się z dużą nieuprzejmością ze strony personelu oddziału wewnętrznego. Nie chodzi mi o lekarzy, ponieważ ci są bardzo mili, ale o pielęgniarki. Przez krótki okres pobytu na tymże oddziale zdążyłem zauważyć, że nie dbają w ogóle o ludzi starszych.

Człowieku, okazywanie pogardy i pomawianie jest nieświadomą rekompensatą własnych kompleksów.Teraz w szpitalu się nie dba o pacjenta tylko ma się go wyleczyć.To nie hospicjum tylko szpital.

#3 ~biedronka~

~biedronka~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2010 - 21:53

#4 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 15:51

#5 ~pacjentka~

~pacjentka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2011 - 15:53

niesprawiedliwa ocena.

#6 ~Zawał~

~Zawał~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2011 - 09:16

W jaki sposób argumentować w sądzie fakt zaistnienia wypadku przy pracy, którego przyczyną było wzburzenie postawą pracownika, a skutkiem zawał serca?

Najważniejsze znaczenie ma udowodnienie, że zawał serca został wywołany przyczyną zewnętrzną, a nie przyczyną wewnętrzną - stanem zdrowia pracownika.

Przyczyny wystąpienia zawału serca

Do wystąpienia zawału serca mogą doprowadzić zarówno przyczyny wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Przyczyny wewnętrzne łączą się ze stanem zdrowia organizmu człowieka, jego właściwościami oraz predyspozycjami ustrojowymi. Jeśli dodatkowo są powody zewnętrzne wywołujące zawał, to do uznania zdarzenia za wypadek przy pracy istotne znaczenie ma rodzaj tych zewnętrznych i ich rola w wystąpieniu zawału. Przyczyna pochodząca ze świata zewnętrznego, czyli leżąca poza organizmem pracownika, jest traktowana jako zewnętrzna. Samo ujawnienie się podczas pracy schorzeń samoistnych nie będzie więc taką przyczyną. Z drugiej jednak strony nie będzie wymagane, aby czynniki zewnętrzne (przyczyny zewnętrzne) były jedyną przyczyną pogorszenia się stanu zdrowia pracownika. Ważne jest, aby dany czynnik ze świata zewnętrznego przyczynił się do powstania uszczerbku na zdrowiu. Związku przyczynowego między szkodą na osobie (urazem) a przyczyną zewnętrzną nie przerywa wystąpienie innych przyczyn ubocznych o charakterze wewnętrznym, jak np. samoistnego schorzenia.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 12:54

W makowskim szpitalu do poradni trzeba czekać po kilka miesiecy aby sie dostac do lekarza

#8 ~kiedy e~

~kiedy e~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 13:43

W makowskim szpitalu do poradni trzeba czekać po kilka miesiecy aby sie dostac do lekarza

kiedy e rejestr

acja do poradni jak w ostrowi mazowieckiej

#9 ~Joanna Z.~

~Joanna Z.~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 14:42

Ludzie, stary odgrzewany temat. Kupa ludzi rejestrujących się to hipochondrycy. A później kolejki wszędzie. Bardziej potrzebny psychiatra.

#10 ~Joanna Z.~

~Joanna Z.~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 14:43

Ludzie, stary odgrzewany temat. Kupa ludzi rejestrujących się to hipochondrycy. A później kolejki wszędzie. Bardziej potrzebny psychiatra.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 15:20

Czy lekarzy w Poradniach jest wystarczająco do potrzeb - np kardiolog,

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 12:16

A własnie, jak jest z kolejką do psychiatry w Makowie, ktoś się orientuje?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 12:28

Do psychiatry jeżdżą do sąsiada w Puł......

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 12:32

to jednak duże utrudnienie niż na miejscu jest czy nie ma u nas?

#15 ~januszek~

~januszek~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 18:14

jak bedzie E- REJESTRACJa jak W Ostrowi Maz to sie przekonasz czy kolejka bedzie krotsza czy dluzsza....

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 21:03

Szpital 4 miejsce w Polsce ma

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2020 - 16:34

Dla mnie ok.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0