Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

SKLEP ODZIEŻOWY FROG W PRZASNYSZU

84 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2011 - 19:02

CO Sądzicie o tym sklepie??

#2 ~martyna 88~

~martyna 88~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2011 - 20:49

Fajny sklep,dużo tanich i ladnych ubran,jest w czym wybierac.
Od momentu kiedy FROG pojawil sie w przansyszu to tylko tu kupuje ciuchy.
Dziewczyny ktore tam pracuja zawsze pomoga coś dobrac.
Lubie robic tu zakupy.

#3 ~ola~

~ola~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2011 - 18:38

Ja też lubię tam chodzić. Ubrania nie drogie, chociaż jakość wiadomo, ale ostatecznie nie taka zła. Jest w czym wybierać. Można kupić super ciuszek za niską cenę.

#4 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 19 maj 2011 - 20:00

Może sklep jest fajny i ubrania są tanie ale trakotowanie pracownika po prostu smieszne. Nie polecam nikomu starać się tam o pracę. Pracuje się po 9,12 godzin za małą stawkę 3-5 zł na godzinę, nie dość że praca jest ciężka, trzeba zostawać po godzinach to jeszcze umowa dawna jest na krótki okres czasu tzw umowa-zlecenie. Nie można liczyć na szczerość i jakąkolwiek informację gdyż kierownictwo nic nie mówi i wszystko jest w ukryciu. Pracuję się np tydzień na ,,okres próbny" a potem odsyłają z kwitkiem gdy umowa okazuje się niezgodna z naszymi oczekiwaniami to odsyłaja i szukaja innej naiwnej. To tyle o tym sklepie. Nie polecam szukać tam pracy!!!

#5 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 13:37

Może sklep jest fajny i ubrania są tanie ale trakotowanie pracownika po prostu smieszne. Nie polecam nikomu starać się tam o pracę. Pracuje się po 9,12 godzin za małą stawkę 3-5 zł na godzinę, nie dość że praca jest ciężka, trzeba zostawać po godzinach to jeszcze umowa dawna jest na krótki okres czasu tzw umowa-zlecenie. Nie można liczyć na szczerość i jakąkolwiek informację gdyż kierownictwo nic nie mówi i wszystko jest w ukryciu. Pracuję się np tydzień na ,,okres próbny" a potem odsyłają z kwitkiem gdy umowa okazuje się niezgodna z naszymi oczekiwaniami to odsyłaja i szukaja innej naiwnej. To tyle o tym sklepie. Nie polecam szukać tam pracy!!!

#6 ~Ewelina~

~Ewelina~
  • Goście

Napisano 28 maj 2011 - 13:42

A mogłabys mi dać Aniu nr do właściciela w sprawie podjęcia pracy. Z góry dziękuję.

#7 ~ewelka~

~ewelka~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 18:57

Ja też tam lubię zaglądać i robić zakupy. Fajne ciuszki tam mają no i tanie :)

#8 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2011 - 17:30

Świetny sklep! Ja zaopatruję się w nim regularnie w Pułtusku. Uważam, że powinni otworzyć go też w Wyszkowie np. w Galerii Wyszków, na bank miałby duże obroty i wzięcie.

#9 ~my we 3~

~my we 3~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:50

Wjecie może czy w innych frogah też tak jest?
Tak się zastanawiamy.To sklep z ciuchami,tak?

#10 ~Z.K.N~

~Z.K.N~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 11:54

Czy to sklep z odzieżą używaną?

#11 ~jaaaa~

~jaaaa~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2011 - 13:03

Odzież nowa, ale szczerze mówiąc lepszej jakości ciuchy można znaleść w ciucholandzie niż tam... Frog rzeczywiście tani, ale jakość ubrań fatalna. Osoby ubierające się we frogu można dostrzec na ulicy, wystarczy tylko popatrzec ...

#12 ~lili~

~lili~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2011 - 20:58

Odzież nowa, ale szczerze mówiąc lepszej jakości ciuchy można znaleść w ciucholandzie niż tam... Frog rzeczywiście tani, ale jakość ubrań fatalna. Osoby ubierające się we frogu można dostrzec na ulicy, wystarczy tylko popatrzec ...

i co otwierają to nowe sklepy zbadziewiem chińskim i panoszą się

#13 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2011 - 17:10

POTWIERDZAM SŁOWA ANI O SMIESZNYM A WRECZ PONIZAJACYM TRAKTOWNIU PRACOWNIKA!!!DZIEWCZYNY OSTRZEGAM!!!BEDZIECIE HAROWAC TYDZIEN LUB WIECEJ ZA MARNE GROSZE A NA KONIEC USŁYSZYCIE ZE NIE WOLNO WAM NAWET SPYTA CO PENSJE I WSKAZA WAM DRZWI DO WYJSCIA!!! KIEROWNICTWO MA SIE ZA WIELKICH PROFESJONALISTOW A UKRYWA WYSOKOSC WYNAGRODZENIA!MOZNA SIE TYLKO DOMYSLAC CO SIE ZA TYM KRYJE! ZBIERAJAC TRUSKAWKI MOZNA LICZYC NA WIEKSZY SZACUNEK!!!

#14 ~Becia~

~Becia~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2011 - 11:10

Chyba ktoś bardzo nie lubi właścicieli, albo jakaś konkurencja obsmarowywuje sklep, bo z tego co ja widzę, a bywam w Biedronce codziennie Panie tam pracujące nie zmieniły się od początku istnienia Froga, w dodatku są bardzo uprzejme, tak miła obsługa powinna być w każdym sklepie. Wiec nie rozumiem skąd takie stwierdzenia mojej przedmowczyni, chyba ktoś tu smrodziiii...

#15 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2011 - 16:47

Nie chcesz to nie wierz twoja sprawa.jak bylam klientka to tez wszystko wygladalo wrecz idealnie..mila obsluga fajne tanie ciuchy....zdanie zmienilam jak sama stalam sie potencjalnym przyszlym pracownikiem...harowalam tydzien niby na probe po kilkanascie godzin za marne grosze i trzeba bylo tylko potakiwac glowa zero sprzeciwu i zadnych pytan o pensje warunki pracy bo jak nie to wypad!!!

#16 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 22:21

ja byłam we frogu w Myszyńcu.Szczerze ,podoba mi sie ten sklep.Ciuszki są dosyć fajne i przede wszystkim tanie.Jakością się nie przejmuje ,bo ciuchy po jakimś czasie każdemu się nudzą ...

#17 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 08:58

Nie chcesz to nie wierz twoja sprawa.jak bylam klientka to tez wszystko wygladalo wrecz idealnie..mila obsluga fajne tanie ciuchy....zdanie zmienilam jak sama stalam sie potencjalnym przyszlym pracownikiem...harowalam tydzien niby na probe po kilkanascie godzin za marne grosze i trzeba bylo tylko potakiwac glowa zero sprzeciwu i zadnych pytan o pensje warunki pracy bo jak nie to wypad!!!

Dziewczyno najwidoczniej bylas kiepska i cie wywalili, a praca w sklepie nie jest za skomplikowana. Ciesz sie, ze wogole dostalas jakas kase.
A i chyba wciaz siedzisz na bezrobociu bo uzalasz sie od kilku miesiecy jak to ci bylo zle.
Wlasciciel powinien sie cieszyc, ze nie zadobyl sie takiego "pracownika"!!!
HA HA HA!!!

#18 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2011 - 19:13

Dziewczyno najwidoczniej bylas kiepska i cie wywalili, a praca w sklepie nie jest za skomplikowana. Ciesz sie, ze wogole dostalas jakas kase.A i chyba wciaz siedzisz na bezrobociu bo uzalasz sie od kilku miesiecy jak to ci bylo zle.Wlasciciel powinien sie cieszyc, ze nie zadobyl sie takiego "pracownika"!!!HA HA HA!!!

Najwidoczniej to ty jesteś jednym z właścicieli " adamku " :lol: <_<
!!!HA HA HA !!!

#19 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 07:53

A teraz znowu szukaja kogos do pracy...kolejnego łosia, który bedzie pracował za darmo:]

#20 ~Lena~

~Lena~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2011 - 18:08

Zazdrość przez was przemawia. Ja to słyszałam ze tam niezłe kadr dają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych