Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sklep internetowy skutery elektryczne

skutery skutery elektryczne motoryzacja sklep

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tommy~

~Tommy~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 12:55

Zainteresowałem się kupnem skutera elektrycznego. W internecie znalazłem wiele sklepów oferujących kupno elektryków, ceny mniej więcej są takie same za podobne specyfikacje.

Macie jakieś doświadczenie? Możecie polecić mi któryś sklep lub podpowiedzieć czym się sugerować?

#2 ~pimpmyyasuo~

~pimpmyyasuo~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 21:33

Zwracaj uwagę na opinie oraz takie dodatki do produktów jak serwis i darmowa dostawa, jeżeli cena jest rzeczywiście taka sama. Spróbuj też dowiedzieć się czy kupujesz bezpośrednio tzn czy po drodze między tobą a sprzedawcą nie wchodzi detalista, nawet jeżeli koszta są takie same to naturalnie mogą wyniknąć później jakieś utrudnienia w przypadku zwrotów itp

#3 ~sylas~

~sylas~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 20:16

polecam sklep iamelectric.pl, jeden z większych sklepów w Polsce, sprzedają też skutery w Europie, kiedyś przypadkiem natknąłem się na temat skuterów elektrycznych i tak dziś jestem zadowolonym klientem. Bardzo przyjemne urządzenie, polecam.

#4 ~patryk1827~

~patryk1827~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2020 - 20:22

Polecam skuter elektryczny "Havana" :) wpisz sobie w google i obczaj fotki, zapewniam, że na żywo wygląda odjazdowo. Lekki skuter z fajną prędkością i zasięgiem

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: skutery, skutery elektryczne, motoryzacja, sklep

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych