Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Skate Park bez szału

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 00:23

Mamy skatepark, ale to nie ma się nawet na nim jak rozpędzić > :( Xd. ..>>>>>
Co to jest ? :excl: ';l
To będzie tylko jedna taka mała część dla przedszkolaków ?? ?? ?? ?? Bbb.
Na jednym kole zdążę tylko podnieść widełki i opad.
Cieszyliśmy się z paczką że coś będzie w końcu i dla nas . ROZCZAROWANIE ;)
A kto o młodzieży pomyśli :unsure: O nas nikt nie pamięta. Jak zwyke ? Nwm.
JP HWDP i PANU BURMISTRZOWI jednocześnie ...
Barni ojciec dał kichy :blush: :blush: :blush:

Takim jak Wy to by i caly zalew zalal betonem i zrobil skatepark jak w "Toni Hołku" to i tak byście mieli bol dupy

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 00:23

Mamy skatepark, ale to nie ma się nawet na nim jak rozpędzić > :( Xd. ..>>>>>
Co to jest ? :excl: ';l
To będzie tylko jedna taka mała część dla przedszkolaków ?? ?? ?? ?? Bbb.
Na jednym kole zdążę tylko podnieść widełki i opad.
Cieszyliśmy się z paczką że coś będzie w końcu i dla nas . ROZCZAROWANIE ;)
A kto o młodzieży pomyśli :unsure: O nas nikt nie pamięta. Jak zwyke ? Nwm.
JP HWDP i PANU BURMISTRZOWI jednocześnie ...
Barni ojciec dał kichy :blush: :blush: :blush:

Takim jak Wy to by i caly zalew zalal betonem i zrobil skatepark jak w "Toni Hołku" to i tak byście mieli bol dupy

#3 ~Ttttt~

~Ttttt~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 04:13

Świetnie ujęte.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 05:27

Świetny pomysł. Ci z Krakowa wymalują projekt, Wsiosrabag ułoży granitowe dno. Na razie nie mamy pomysłu jak wykonać granitowy lód, ale będą konsultacje społeczne, może ktoś coś podpowie.

#5 ~pijak~

~pijak~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 10:53

Dobra meta do wypicia będzie, dzięki.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 11:24

To nie miejsce dla rowerów wsioku zrób sobie tor przeszkód na stercie gnoju i szalej

#7 ~LLLATTEK Xd,-~

~LLLATTEK Xd,-~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:31

To nie miejsce dla rowerów wsioku zrób sobie tor przeszkód na stercie gnoju i szalej

Skatepark  :excl:  jest dla wszelkich pojazdów kołowych nie silnikowych  TAKICH JAK rower, wrotki deska rolki KAPEWUU  WSIOKU  :rolleyes: XD-/>

nA STERTĘ GNOJU  możesz isć ze swoim hobby 

NIE MA GDZIE JEŻDZIĆ TO SE JEŻDŻĘ I PO MOSTKU NA JEDYNCE,  a  tobie Toni nic do tego.  Lepiej sobie bicyklem pośmigać i zajarać normalnego fajorka, niż  leżeć zarzyganym i naćpanym przy chodniku  jak to się często tobie zdażało :P    xD  POOOOTO

my młodzi ludzie chcemy w pełni korzystać z dóbr miejskich a takich wcale nie widać///    

żadnego zainteresowania    TC  nami>>.    LIPINIAK NORMALNIE ;)

Ten porażkowy skatepark co zrobiono nad zalewem to  ściema ściema ściema  

Macie swoie stałe zespoły rozrywkowe   :wub:     PANIE w podeszłym wieku CO SZALEJĄ PO :   SKATEDESKA    estradowa

jest jeszcze młodziakowy club music  od którego uszy bolą. W pakamerze kina jak przejeżdżam  to tylko zielsko dymi z ich prób i wszyscy uchachani  :D >>>   a żadna muzyczka stamtąd nie dochodzi.  Tylko ujarane na cały regulator krzyczące Patrycja R. i jakaś tam Oliwia     :blink:   NAJARANE  ziomalice  KACPERKA jakuba N>

A dla bicyklistów nic nic nic i jeszcze raz nic   :angry:   NAWET PORZĄDNYCH ŚCIEŻEK ROWEROWYCH 

BURMISTRZEK NIC O NAS NIE DBA   I NIE MA TU DLA NAS PRZYSZŁOŚCI. mOJE KUMPELE WYJECHAŁY TERAZ DO HOLANDII  .   

skończą się mi praktyki i szkoła i wybijam poza ten rejon TAK JAK WIĘKSZOŚĆ  MOICH RÓWIEŚNIKÓW. 

PANA BURMISTRZA CÓRKA TEŻ W MAKOWIE NIE OSIADŁA  :unsure:

TATA NIE POTRAFIŁ STWORZYĆ WARUNKÓW EWWWELINCE   ?????????????????????

BARNI TEŻ GADAŁ ŻE TU NIE ZOSTAJE  BO JEST KICHA>

TU JEST LIPA ZE WSZYSTKIM B)  a  Pan burmistrz tylko przejeżdża i sie uśmiecha do mnie bez sensu>>>   PENDREK SI

#8 ~LLLATTEK Xd,-~

~LLLATTEK Xd,-~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:34

Skatepark  :excl:  jest dla wszelkich pojazdów kołowych nie silnikowych  TAKICH JAK rower, wrotki deska rolki KAPEWUU  WSIOKU  :rolleyes: XD-/>

nA STERTĘ GNOJU  możesz isć ze swoim hobby 

NIE MA GDZIE JEŻDZIĆ TO SE JEŻDŻĘ I PO MOSTKU NA JEDYNCE,  a  tobie Toni nic do tego.  Lepiej sobie bicyklem pośmigać i zajarać normalnego fajorka, niż  leżeć zarzyganym i naćpanym przy chodniku  jak to się często tobie zdażało :P    xD  POOOOTO

my młodzi ludzie chcemy w pełni korzystać z dóbr miejskich a takich wcale nie widać///    

żadnego zainteresowania    TC  nami>>.    LIPINIAK NORMALNIE ;)

Ten porażkowy skatepark co zrobiono nad zalewem to  ściema ściema ściema  

ZROBIONO RYNEK PO KTÓRYM NIE DA SIĘ JEŻDZIĆ ROWEREM

Macie swoie stałe zespoły rozrywkowe   :wub:     PANIE w podeszłym wieku CO SZALEJĄ PO :   SKATEDESKA    estradowa

jest jeszcze młodziakowy club music  od którego uszy bolą. W pakamerze kina jak przejeżdżam  to tylko zielsko dymi z ich prób i wszyscy uchachani  :D >>>   a żadna muzyczka stamtąd nie dochodzi.  Tylko ujarane na cały regulator krzyczące Patrycja R. i jakaś tam Oliwia     :blink:   NAJARANE  ziomalice  KACPERKA jakuba N>

A dla bicyklistów nic nic nic i jeszcze raz nic   :angry:   NAWET PORZĄDNYCH ŚCIEŻEK ROWEROWYCH 

BURMISTRZEK NIC O NAS NIE DBA   I NIE MA TU DLA NAS PRZYSZŁOŚCI. mOJE KUMPELE WYJECHAŁY TERAZ DO HOLANDII  .   

skończą się mi praktyki i szkoła i wybijam poza ten rejon TAK JAK WIĘKSZOŚĆ  MOICH RÓWIEŚNIKÓW. 

PANA BURMISTRZA CÓRKA TEŻ W MAKOWIE NIE OSIADŁA  :unsure:

TATA NIE POTRAFIŁ STWORZYĆ WARUNKÓW EWWWELINCE   ?????????????????????

BARNI TEŻ GADAŁ ŻE TU NIE ZOSTAJE  BO JEST KICHA>

TU JEST LIPA ZE WSZYSTKIM B)  a  Pan burmistrz tylko przejeżdża i sie uśmiecha do mnie bez sensu>>>   PENDREK SI

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 13:41

Lipa z sosnom

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 17:48

Rozczarowanie to jest mini skate 'park". Sąsiedzi bardziej się postarali chodzi o Ciechanow

#11 ~Kacper Jakub Nowicki~

~Kacper Jakub Nowicki~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 18:41

jest jeszcze młodziakowy club music  od którego uszy bolą. W pakamerze kina jak przejeżdżam  to tylko zielsko dymi z ich prób i wszyscy uchachani   :D >>>   a żadna muzyczka stamtąd nie dochodzi.  Tylko ujarane na cały regulator krzyczące Patrycja R. i jakaś tam Oliwia      :blink:   NAJARANE  ziomalice  KACPERKA jakuba N

Dzień dobry.
Panie LLLATTEK Xd,- (bardzo dziwne imię): po pierwsze - nazywanie tego miejsca "Club Music" to drastyczne nieporozumienie - to beznadziejna nazwa, wypraszam sobie.

Po drugie - ciekawi mnie o jakie "zielsko" chodzi i dlaczego bardzo często przebywająca w pobliżu policja podczas patrolu nic takiego nie wywęszyła przez ostatnich kilka lat. Oczywiście wiem, że chodzi o marihuanę. Zapewniam, że na takie rzeczy nie ma miejsca w Miejskim Domu Kultury oraz wśród moich znajomych.

Po trzecie - nie bywają tam tylko wspomniane osoby, ale także wielu innych muzyków, którzy rejestrują tam nagrania. Faktycznie, dziewczyny mają mocny głos i to prawda, że nierzadko można je tam usłyszeć - ja osobiście podziwiam talent i... nagrywam. :)

Serdecznie zapraszam - chętnie podzielę się doświadczeniem i moimi technikami realizacji nagrań. :)

Nie wiem tylko jaki związek mają te nieprawdziwe informacje ze Skate Parkiem (jak mówi tytuł tematu). Ciężko mi znaleźć w "Club Music" miejsce do skateboardingu.

Pozdrawiam,

Kacper Jakub Nowicki

#12 ~Lattek xxxxd full~

~Lattek xxxxd full~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 08:58

W jakim celu się tłumaczysz. Dyrektor MDK się wreszcie do du py Ci dobrał. Trzeba było na forum napisać żeby się zabrał za porządek? BRAVIAAAA
To już trwa tyle czasu. Nie udawajmy ślepych na to co tam się dzieje. Wiesz Kacperku doskonale co tam się wyprawia i nie siej ściemy xD.
Dziewczyny same się chwalą
Ta pakamera to jest tylko przykrywka wiesz do czego i nie szukaj na forum naiwniaków. Jp . Ello i dozo
A pościak jest rw o młodzieży. A jeśli to nieprawda co pisałem to do sądu albo na psiarnie podaj a nie wytłumy na forum wyciskasz.
Kity to frajerom żeń i naiwusom.
Wszyscy śpią a wy niby że z młodzieżą w zadymionej pakamerze nagrywacie

#13 ~Żaba~

~Żaba~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 09:04

też wiele razy tam chodziłam i nic takiego nie zauważyłam... chodzą tam młodzi ludzie, słychać muzykę jest spokojnie

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 09:43

W jakim celu się tłumaczysz. Dyrektor MDK się wreszcie do du py Ci dobrał. Trzeba było na forum napisać żeby się zabrał za porządek? BRAVIAAAA
To już trwa tyle czasu. Nie udawajmy ślepych na to co tam się dzieje. Wiesz Kacperku doskonale co tam się wyprawia i nie siej ściemy xD.
Dziewczyny same się chwalą
Ta pakamera to jest tylko przykrywka wiesz do czego i nie szukaj na forum naiwniaków. Jp . Ello i dozo
A pościak jest rw o młodzieży. A jeśli to nieprawda co pisałem to do sądu albo na psiarnie podaj a nie wytłumy na forum wyciskasz.
Kity to frajerom żeń i naiwusom.
Wszyscy śpią a wy niby że z młodzieżą w zadymionej pakamerze nagrywacie

Kozak w necie z Ciebie. Szkoda ze p.... w świecie

#15 ~Senior~

~Senior~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 13:59

Jak nie brudy to rynek, skatepark, drogi, drzewa dajcie już spokój już po wyborach do następnych nikt nie będzie o tym pamiętał... Jeśli chodzi o zakątek muzyczny to ciągle slychac muzykę a na mieście pozytywne opinie o zaduszkach czy nagraniach. Ktoś zazdrości Panu Kacprowi zdolności i talentu? Trzeba się cieszyć że są takie osoby w mieście a nie oczerniać kogoś żeby się odegrać albo oczerniać władzę.

#16 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 14:23

Jak można pisać o Patrycji R. że krzyczy skoro to jedyna osoba reprezentująca nasze miasto w województwie i kraju na bardzo wysokim poziomie?? Każdy kto choć trochę interesuje się muzyką powinien Ją szanować i podziwiać tym bardziej jeśli zna ją osobiście. Jakiejś tam Oliwii nie znam a Pan Kacper Nowicki to jedyna osoba która potrafi nagłaśniać koncerty w naszym mieście. Ktoś kto uczestniczy w życiu Mdku wie jak wyglądają koncerty naglasniane przez Pana Włodzimierza a jak te przez Pana Kacpra.
Codziennie działa kino w Mdku bywają setki osób i nikt nic nie napisał. To prywatny konflikt z którąś z wymienionych osób czy kolejna afera wyssana z palca i to z małego palca i nogi?

#17 ~prawda~

~prawda~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 15:24

Prawda zawsze wyjdzie co one tam robia

#18 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 08:03

Jak można pisać o Patrycji R. że krzyczy skoro to jedyna osoba reprezentująca nasze miasto w województwie i kraju na bardzo wysokim poziomie?? Każdy kto choć trochę
interesuje się muzyką powinien Ją szanować i podziwiać tym bardziej jeśli zna ją osobiście. Jakiejś tam Oliwii nie znam a Pan Kacper Nowicki to jedyna osoba która potrafi nagłaśniać koncerty w naszym mieście. Ktoś kto uczestniczy w życiu Mdku wie jak wyglądają koncerty naglasniane przez Pana Włodzimierza a jak te przez Pana Kacpra.
Codziennie działa kino w Mdku bywają setki osób i nikt nic nie napisał. To prywatny konflikt z którąś z wymienionych osób czy kolejna afera wyssana z palca i to z małego palca i nogi?

Po co tu kasper mieszasz pana Włodzia. To ma być argument na to że tam nie jaracie ? Trzeba aż sprawe nagłośnić było by ci to ukrócić.? Drektor siedzi tylko do 16:00 a po 20:00 to wy hulaj dusza. Dobrze że ten temat ktoś wreszcie poruszył. Sam przechodziłem przy tyłach kina niejeden raz z psem to waliło zielichiem na kilometr. Poza tym tam sie zjeżdżajo ròżne nieznane typy spoza makowa. Do Patrycji R. nic nie mam ale mam uwagi do osoby która posiada klucze od tego pomieszczenia i urządza tam nocne jaranie. To ma być do kultury a nie salonik z sziszami

#19 ~zbych~

~zbych~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 08:11

Na miejscu Pana Kacpra zgłosiłbym ten temat na policję, bo są tutaj po prostu pomówienia. Można spróbować uzyskać niezłe odszkodowanie, bo ktoś, kto pomawia musiałby mieć na to dowody. Wiadomo, że nikt w internecie nie jest anonimowy. 

#20 ~Wybitny znawca zielska~

~Wybitny znawca zielska~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 08:46

Na miejscu Pana Kacpra zgłosiłbym ten temat na policję, bo są tutaj po prostu pomówienia. Można spróbować uzyskać niezłe odszkodowanie, bo ktoś, kto pomawia musiałby mieć na to dowody. Wiadomo, że nikt w internecie nie jest anonimowy. 

Pocałuj się w nos.   o tych i innych rzeczach mówi nie jedna osoba.   Niech poprostu dyrektor nie pozwala przebywać w pakamerze po 20:00 i wsio w temacie, a jeśli wokół kina sa kamery to niech obejrzy historię od wakacji to zobaczy co za towarzystwo się tam gromadzi i jak  rozwija kulture :D  :D  :D .

Jeśli będzie jeszcze kamera w środku pakamery to sie wszystko co tu było  pisane  potwierdzi na 100 %.  Prawda JP Kasperrro ? 

Albo niech mu dyrektor zrobi testy to będzie jeszcze pewniejesze potwierdzenie a ty  wtedy zamkniesz jape wydzierając się o pomówieniach :blink: .

Wszycho w temacie Xd

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych