Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sesja za sesją

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 04:54

naprawde trzeba tyle sesji w miesiacu? to kasa podatnikow.lepiej chyba przeznaczyc ta kase na bardziej szczytny cel? ci niby radni niech sie wezma za robote , a nie traktuja diety za dodatkowy etat.efektow zero , a kaska leci.pchali sie to niech radza za darmo.tym bardziej ,ze jak widac na transmisjach uchwalaja tylko poswyzki:)gdzie ty sie Pawel wpieprzyles?:) wspolczuje.ciagle parcie na szklo.kabaret zalozcie .

#2 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 07:31

Radni z wójtem musieli się znowu spotkać, aby poupajać się wielkim sukcesem jakim było znaczące podniesienie mu zarobków na ostatniej sesji.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 09:06

naprawde trzeba tyle sesji w miesiacu? to kasa podatnikow.lepiej chyba przeznaczyc ta kase na bardziej szczytny cel? ci niby radni niech sie wezma za robote , a nie traktuja diety za dodatkowy etat.efektow zero , a kaska leci.pchali sie to niech radza za darmo.tym bardziej ,ze jak widac na transmisjach uchwalaja tylko poswyzki:)gdzie ty sie Pawel wpieprzyles? :) wspolczuje.ciagle parcie na szklo.kabaret zalozcie .

Jesienią należy przeprowadzić referendum, w przeciwnym wypadku gminę puszczą z torbami.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 15:52

Tak tak adwokat przeciw cała gmina bo Ś wyborów nie wygrała, to już wszyscy źli i Łukaszewski i radni od Łukaszewskiego i nawet radni dzięki którym mieli taki wynik. Chłopie zajmij się czymś poważnym w życiu a nie cały czas zalewasz forum falą nienawiści

#5 ~Do gość~

~Do gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 16:51

Z całym szacunkiem, ale ani wójt ani jego pensja nie są dla mnie na tyle istotną sprawą żebym się nią zajmował. Ale widzę, że dla ciebie gościu ja jestem bardzo ważny bo cały czas szukasz na forum moich wpisów. Czuję, że jestem twoim mentorem. Muszę jednak ciebie zasmucić i zawieść twoją obsesję - moich anonimowych wpisów tu nie znajdziesz. Ja w przeciwieństwie do ciebie nie boję się wyrażać swojego zdania, nie muszę chować się za anonimami. Obłudne jednak jest umniejszać głos mieszkańców zwalając wszystko na jednostki. Jak widać niezadowolonych jest więcej niż ci się wydaje.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2019 - 18:27

Dziś już dziesiąta sesja. W Myszyncu były tylko 4.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych