Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~łapa~

~łapa~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 19:14

Zawsze korzystam z serwisu autoryzowanego, swojego focusa od nowości serwisuję w ASO. I to nie prawda, że w ASO jest tak bardzo drogo jak się mówi, bo np. robiłem diagnozę pojazdu, za którą zapłaciłem jakoś 90 złotych. Wcale nie dużo.

#2 ~Leszek~

~Leszek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 13:11

w serwisie forda zaproponowali mi takie diagnozowanie przy okazji wymiany opon, bardzo zadowolony jestem z ceny i jakości usługi jaką dało mi ASO. Finansowo nie odczułem tak bardzo jak się spodziewałem. 

#3 ~wasztil~

~wasztil~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 11:36

Czy ta diagnostyka jest stałą ofertą serwisu autoryzowanego forda, czy to po prostu jest aktualna jakaś promocja? 

#4 ~antkurszewski~

~antkurszewski~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 11:03

Ja z wyboru jeżdżę wyłącznie do serwisu autoryzowanego ASO Ford, nie mają wcale wysokich cen jak sie utarło swego czasu, za przegląd na lato przed wyjazdem w trasę zapłaciłem jakoś koło 50 pln - to wcale nie duża za świadomość i pewność bezpieczeństwa. 

#5 ~madżik~

~madżik~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2018 - 13:10

Jeżdżę wyłącznie do serwisu ASO forda, tam swojego focusa serwisuję. Nie interesuje mnie tam nic bo wszystkim zajmują się fachowcy. Dużo nie płacę, teraz robiłem tam przegląd dla aut 4+, jakoś 300 pln za to płaciłem, nie dużo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych