Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala na komunię

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 07:21

Jak w temacie. Poszukuję sali na komunię MAJ 2020r.
Którą możecie polecić?
Rozsądnie cenowo oczywiście.
W Makowie lub bliskich okolicach.

#2 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 09:46

Trzeba było szukać trzy dwa lata do tyłu bo już dawno wszystkie zajęte są.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 10:05

A to już obiad w domu nie wystarczy??

#4 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 10:22

A skąd!!! Postaw się a sasraj sie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 10:47

Co za czasy! w d.... sie poprzewracało z tego dobrobytu!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:21

A to już obiad w domu nie wystarczy??

No bywa tak, że może ktoś nie ma czasu lub możliwości przygotowania posiłku w domu lub nie ma miejsca np. w bloku na np. 10 osob i dlatego wybiera restauracje.
W sumie sama wolalabym zapłacić w restauracji grosze za sale i mieć święty spokoj od pichcenia i moglabym z gośćmi przy stole posiedziec.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:27

Ludzie, przecież ty tylko komunijny obiad - wystarcza dziadkowie i chrzestni, a w domu byłoby rodzinniej. Przesada i z tymi przyjęciami i prezentami. Ja nawet wesele miałam w domu w dwóch pokojach i było super rodzinnie.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 14:48

Widać, jak się teraz traktuje sakrament. Wszystko w kościele powoli się odsłania i ludzie zaczynają go omijać. W przyjęciach przescigają sie tylko po to, by dziecko nie czuło się gorsze, by miało co opowiadać do koleżanek, jakie to miało huczne przyjęcie i jak bogate prezenty.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 15:51

Ale mi wcale nie zależy na hucznej imprezie z okazji komunii. Po prostu będę zmuszona postawić gościom obiad, kawkę i ciasto z restauracji, ponieważ mieszkam w bloku i nie dość, że 4 piętro ( gdzie w lato jest strasznie ciepło) to jeszcze chrzestny komunijny jest niepełnosprawnym na wózku.
Stąd restauracja.
A tu jak zawsze i od razu opluwanie jadem.
:-(

#10 ~Artur~

~Artur~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 18:07

Proszę Panią, Pani się nie przejmuje tym co oni tu piszą bo u nich droga do inteligencji jest tak daleka jak stąd na księżyc. A wracająć do sali to myślę że Pani coś powinna znaleźć. Może w Gozanie, z tego co wiem tam kiedyś można było organizować takie uroczystości. Po prostu musi się Pani osobiście dowiedzieć. Jest jeszcze sala Mięśnia w Krasnosielcu. Mam nadzieję że z sukcesem coś Pani znajdzie. Pozdrawiam

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 18:46

Ojej, jaka pani miła. Widac tez działa na zasadzie "zastaw się..." . stad taka wyrozumiałość

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych