Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ryczące motory

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:11

Jakie jest wasze zdanie o motorach co wyją ile sił w środku naszego miasta. Wczoraj mój pies się wystraszył jak przejeżdżała zgraja idiotów. Na podwórku sobie urządzajcie wycie nie w centrum miasta GDZIE jest tyle dzieci . Pytam co robi policja nasza? Dziki zachód. W rynku pijaków KUPA i jazgot z rur motorowych. Czy ktoś się za to w końcu weźnie. Turyści już zaczynają omijać nasze miasto.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 12:25

W Karniewie na Mazowieckiej tez jest jeden taki wariat. Na tej ulicy mieszka policjant, ale to nie ma znaczenia. Tak jest od kilku lat.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 14:39

Jakie jest wasze zdanie o motorach co wyją ile sił w środku naszego miasta. Wczoraj mój pies się wystraszył jak przejeżdżała zgraja idiotów. Na podwórku sobie urządzajcie wycie nie w centrum miasta GDZIE jest tyle dzieci . Pytam co robi policja nasza? Dziki zachód. W rynku pijaków KUPA i jazgot z rur motorowych. Czy ktoś się za to w końcu weźnie. Turyści już zaczynają omijać nasze miasto.

Przyłączamy się do tego wpisu i też jesteśmy pełni obaw o bezpieczeństwo nasze.Pytamy czy jest u nas policja?Czy na Łąkowej nie słychać?.Chyba coś jest nie tak z zapewnieniem nam bezpieczeństwa kompetencje się rozlazły.

#4 ~Makowiak~

~Makowiak~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 15:57

Wczoraj na ulicach Makowa to był horror z tymi motocyklami. Oni myślą że to fajnie jak tak ryczy. Jednym z motocyklistów jest Pan Wierzbicki. Niby starszy stateczny człowiek a tu masz. Nie wiem czym oni próbują zaimponować. Przecież to czysty idiotyzm tak wyć przy przychodniach. Wstyd Panowie. Dobrze Panie Satku że poruszył Pan ten temat.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 16:02

Wicestarosta ??

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 17:04

wczoraj było słychać pod lasem lub cmentarzem radzieckim

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 17:47

Wicestarosta ??

Nie to chyba Zenek,

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 18:16

Że też mu nie wstyd . Dzieci dorosłe A on się zachowuje gorzej jak one.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 18:18

Rozumiem, ze to pasja, ale dopuszczalna tylko na pustyni.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 18:23

Bo miejscowym motocyklistom proszę Państwa wydaje się że są na preriach w USA gdzie są niekończące się autostrady. Tam oczywiście jest taka mentalność że harleyowcy jadą grupą i się cieszą wolnością i wiatrem we włosach. U nas poprzerabiają za kilka złotych tłumiki i udają amerykanów robiąc hałas dookoła rynku. Panowie parę groszy odłożyć i jechać sobie w trasę. A nie wyciągacie ostatnie zaskórniaki żeby robić przez godzinę przegazówki i za pół litra jeździcie obstawiać wesela. No nie tędy droga. Nie róbcie już z siebie ostatnich dziadów. Trochę powagi by się przydało i poszanowania społeczeństwa.

#11 ~Chinczyk~

~Chinczyk~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 18:50

Od kiedy pies to dziecko

#12 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 19:15

O rany!!! Ryczące motocykle!!! Ludzie jest piękna słoneczna pogoda, przejdźcie się na Sadochy, cisza, spokój, a nie marudzicie. Pan Zenek wam przeszkadza? Szkoda, że Na Tiry, jadące jeden za drugim nie narzekacie, tylko akurat na Wierzbickiego!!! Panie Zenku, fajny ma Pan

#13 ~Na zloty~

~Na zloty~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:42

Są specjalne zloty gdzie jest wydzielone miejsce i zapewnione bezpieczeństwo. Tam można jechać i się popisywać

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2019 - 20:51

[quote name="Ja" post="352176" timestamp="1559499349"]
O rany!!! Ryczące motocykle!!! Ludzie jest piękna słoneczna pogoda, przejdźcie się na Sadochy, cisza, spokój, a nie marudzicie. Pan Zenek wam przeszkadza? Szkoda, że Na Tiry, jadące jeden za drugim nie narzekacie, tylko akurat na Wierzbickiego!!! Panie Zenku, fajny ma Pan
To nie stać na zlot pojechać tylko za flaszkę po weselach ? To nie tyczy pewnie pana zZenka ale i innych Są zloty tam można ryczeć swoimi silnikami ile wejdzie. Miasto nie jest miejscem na takie harce

#15 ~motocyklista istota zajb..~

~motocyklista istota zajb..~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 09:01

Najpiękniejsza muzyka to ryk silnika

#16 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 14:36

To nie jest śmieszne to jest po prostu żałosne.

#17 ~Makowianin~

~Makowianin~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 15:47

Też mi to się nie podoba. Zlot na "Rynku" i wwwrrr!!! Jest Policja, która ma środki aby zbadać czy dany pojazd motocykl/samochód spełnia normy dotyczące emisji hałasu. Dla motocykla jest to max 96 dB, gdy więcej to do 300 zł mandatu i utrata dowodu rejestracyjnego. Ale kto by tym w Makowie się przejmował już tyle lat hałasują i nic/nikt nie słyszy!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 16:53

Też mi to się nie podoba. Zlot na "Rynku" i wwwrrr!!! Jest Policja, która ma środki aby zbadać czy dany pojazd motocykl/samochód spełnia normy dotyczące emisji hałasu. Dla motocykla jest to max 96 dB, gdy więcej to do 300 zł mandatu i utrata dowodu rejestracyjnego. Ale kto by tym w Makowie się przejmował już tyle lat hałasują i nic/nikt nie słyszy!!!

mnie przeszkadzają pijaki na rynku . Ale to widok . Motor to normalna sprawa , ale zygajacy pijaczyna codziennie na rynku . Porażka

#19 ~Kosmita z Saturna~

~Kosmita z Saturna~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 16:54

Na yt jest filmik z konkursu na najgłośniejszy wydech w Makowie :) Wycie silnikiem motocykla w Makowie ma już swoją długą tradycję i żaden Saturnin ze swoim kundlem tego nie zmienią

#20 ~Saturnin~

~Saturnin~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2019 - 11:09

I czas najwyższy żeby się policja za to wzięła. Mam nadzieję że tym razem na dni Makowa zostaną zrobione stosowne pomiary głośności. Przyjedzie jak co roku tyle obcych radiowozów to może w końcu zrobią z tym porządek bo nasze władze zwyczajnie udają że problemu nie ma A tak być dłużej nie może. To się musi skończyć. Zdrowie naszych mieszkańców najważniejsze. Lepszy jeden mądry kundel niż stado idiotów na ryczących motorach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych