Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

RÓŻAŃSKIE LEWACTWO

170 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:15

Nie dostałeś wytycznych z ministerstwa stąd ten wulgarny w treści przekaz? Koordynacja trollingu z ministerstwa wydaje się pudrować trochę wasza prawdziwą naturę. Smród od zgnilizny moralnej nadal zalatuje ale puderek cacy.... :D Ciekawe kiedy wam słuzbowe klapki kupia aby wam słoma z cholewek nie wystawała?

Wiem, że PO-ły i KO-ły są Twoimi idolami heh, hee, ale nie emocjonój się tak mocno bo się pośikasz trolu!

#162 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 16:19

Wiem, że PO-ły i KO-ły są Twoimi idolami heh, hee, ale nie emocjonój się tak mocno bo się pośikasz trolu!

Jak tam klapki? :D :D :D dobrze leżą? :D

#163 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 14:48

Jak tam klapki? :D :D :D dobrze leżą? :D

Człowieku określ się kim ty jesteś ,bo dla mnie na pewno nie POlitykiem tylko Burkiem przy budzie który gryzie wrogów , gości i swoich.Do budy już i przestań szczekać

#164 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 16:11

Człowieku określ się kim ty jesteś ,bo dla mnie na pewno nie POlitykiem tylko Burkiem przy budzie który gryzie wrogów , gości i swoich.Do budy już i przestań szczekać

O, replikant się znów uaktywnił. Ależ wy tam w tym pisie macie słabe kadry, które nawet nicku nie potrafią wymyślić. Co by nie mówić i tak wszyscy w Polsce wiedzą, że PiS to WSTYD i ŻENADA takie intelektualne JANUSZE i GRAŻYNKI. :D

#165 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 21:52

SSiiijjjj cienki Bolku nie potrafiący określić tożsamości :D Pało potrafiąca sie jedynie podszywać, imitacjo i namiastko bez rozumu i refleksji. Wystarczy tracić patykiem sztachetę w płocie byś wył.... :D i kto tu za Burka czy Azora robi?  :D Waflu? Dostałeś Snickersa? od szamba zwanego polityką trzymam się z dala ale żeś za cienki Bolo by żądac deklaracji, więc...sssiiijjjj  :D

#166 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 15:15

SSiiijjjj cienki Bolku nie potrafiący określić tożsamości :D Pało potrafiąca sie jedynie podszywać, imitacjo i namiastko bez rozumu i refleksji. Wystarczy tracić patykiem sztachetę w płocie byś wył.... :D i kto tu za Burka czy Azora robi? :D Waflu? Dostałeś Snickersa? od szamba zwanego polityką trzymam się z dala ale żeś za cienki Bolo by żądac deklaracji, więc...sssiiijjjj :D

Do budy

#167 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 16:42

SSiiijjjj cienki Bolku nie potrafiący określić tożsamości :D Pało potrafiąca sie jedynie podszywać, imitacjo i namiastko bez rozumu i refleksji. Wystarczy tracić patykiem sztachetę w płocie byś wył.... :D i kto tu za Burka czy Azora robi?  :D Waflu? Dostałeś Snickersa? od szamba zwanego polityką trzymam się z dala ale żeś za cienki Bolo by żądac deklaracji, więc...sssiiijjjj  :D

od szamba zwanego polityką trzymam się z dala. To mówi największy POlityk na okolice????????? :lol:  :lol:   :lol: . Różański wydział nienawiści też pewnie ci obcy????? większego kołtuna nie widziałem

#168 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 17:12

od szamba zwanego polityką trzymam się z dala. To mówi największy POlityk na okolice????????? :lol:  :lol:   :lol: . Różański wydział nienawiści też pewnie ci obcy????? większego kołtuna nie widziałem

Styl w jaki broni  sie Różański Trol nie odbiega od stylu wypracowanego przed laty przez PO, jak ciebie złapią za rękę to krzycz że to nie twoja ręka.

#169 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 22:53

Styl w jaki broni sie Różański Trol nie odbiega od stylu wypracowanego przed laty przez PO, jak ciebie złapią za rękę to krzycz że to nie twoja ręka.

0
A jak się broni, ten Twój ministerek Zero. Dokładnie w ten sam sposób .

#170 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 19:06

Zaprawdę powiadam Wam jedynie w PIS światło i Droga na Oświecenie :D Zgromadzenie to ludzi bogobojnych, szlachetnych, prawdomównych i o sercach kryształowych nigdy nie skalało się fałszem :D Miłość bliźniego płonie w sercach partyjnych ogniem żarliwym :P Potrzeba czynienia dobra płynie strumykiem w kierunku każdego kto pobłądził :lol: Przewielebny Nasz Jarosław każdego dnia przemywa swe szlachetne, umęczone walką o lepsza Polskę lico :P Zrozumieli! No....

#171 ~Różaniak~

~Różaniak~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2019 - 07:19

SSiiijjjj cienki Bolku nie potrafiący określić tożsamości :D Pało potrafiąca sie jedynie podszywać, imitacjo i namiastko bez rozumu i refleksji. Wystarczy tracić patykiem sztachetę w płocie byś wył.... :D i kto tu za Burka czy Azora robi? :D Waflu? Dostałeś Snickersa? od szamba zwanego polityką trzymam się z dala ale żeś za cienki Bolo by żądac deklaracji, więc...sssiiijjjj :D

To myśmy nie wiedzieli że ty jesteś aPOlitycznym hujterem he he he

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych