Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

RÓŻAŃSKIE LEWACTWO

196 odpowiedzi w tym temacie

#181 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 21:13

niestety kościół i wiara rzadko idą w parze.

na pewno wiara i wiedza nie idą...

#182 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2019 - 21:15

na pewno wiara i wiedza nie idą...

ps. wiem, a nie wierzę i niepotrzebni mi pośrednicy.

#183 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 19:43

ps. wiem, a nie wierzę i niepotrzebni mi pośrednicy.

to zachowaj swoje lewackie upośledzenie dla siebie

#184 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 18:13

Platforma Obywatelska to życiowa fikcja.... chcą władzy i kasy ale tylko dla siebie i swoich...zwykli ludzie ich nie obchodzą.. więc nie liczcie kochani na cokolwiek dobrego z ich strony...to prawda walczą sami że sobą dla zaistnienia......najlepiej aby ich w ogóle nie było bo to partia dla bogaczy a resztę zniszczyć

#185 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2020 - 21:19

Platforma Obywatelska to życiowa fikcja.... chcą władzy i kasy ale tylko dla siebie i swoich...zwykli ludzie ich nie obchodzą.. więc nie liczcie kochani na cokolwiek dobrego z ich strony...to prawda walczą sami że sobą dla zaistnienia......najlepiej aby ich w ogóle nie było bo to partia dla bogaczy a resztę zniszczyć

swietnie opisałeś prawo i sprawiedliwość. Piękne przeniesienie swoich zaburzeń psychicznych zaprezentowałeś. Brawo.

#186 ~Maro~

~Maro~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 10:46

Jak to możliwe żeby moje pieniądze szły na ludzi którzy robią wały i sędziów mają w kieszeni jak to możliwe  jak........?

#187 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 10:52

Jak to możliwe żeby moje pieniądze szły na ludzi którzy robią wały i sędziów mają w kieszeni jak to możliwe  jak........?

tak, czekamy na powrót PO, brak nam afer i biedy, pracy do śmierci na POwskie patologie

#188 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 07:55

Czy w Rozanie istnieje koło PEŁO? Do kogo można się zgłosić żeby się zapisać?

#189 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 09:37

Czy ty jakiś nowy jesteś że nie wiesz ? 

Ja i brat , brat i ja .

#190 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:48

Do Czartoryjskiego idz.

#191 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:54

jest ale nikt się publicznie do tej mafii nie przyznaje.

#192 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 15:08

jest ale nikt się publicznie do tej mafii nie przyznaje.

Nawet ślepy fanatyk pisze pod pseudonimem  :lol:  :lol:  :lol:  Każdy kraj ma mafię tylko w Polsce mafia miała swój kraj, teraz zostało im kilka miast. Wszystkie wybory przerznęli, ulica nie pomogła, została zagranica i szkodzenie.

#193 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 18:31

KOD to reserortowe dzieci nie dotknięte nigdy potrzebą uczciwej pracy

#194 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 18:44

Beszczelnie, beszczelnie, beszczelnie kłamią idą w zaparte. Takie mają instrukcje- kłamać w źywe oczy. Lewactwo totalna wzór do nasladowania, raj dla Polaków pod ich rxądami. Są szambem.

#195 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 19:59

Beszczelnie, beszczelnie, beszczelnie kłamią idą w zaparte. Takie mają instrukcje- kłamać w źywe oczy. Lewactwo totalna wzór do nasladowania, raj dla Polaków pod ich rxądami. Są szambem.

Jak to Rydzyk mówił o Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego? "Nie nazywajmy szamba perfumerią hehehehe". Pamiętasz ten cytat?

#196 ~Montażysta~

~Montażysta~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 10:10

Jak to Rydzyk mówił o Kancelarii Prezydenta Kaczyńskiego? "Nie nazywajmy szamba perfumerią hehehehe". Pamiętasz ten cytat?

Platfusie Różański ,jak wasza Małgośka ta o dwóch nazwiskach bełkocze o inspiratorach to lepi jej może dubbing podłożyć.

#197 ~Swieta~

~Swieta~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 20:56

kodawa to rozklapicha , która łże jak wszystkie kanalie z platformy oszustów. Całej tej totalnie patologicznej opozycji jedno tylko w głowie - jak znów dorwać się do koryta z ośmiorniczkami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych