Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Różański Misiewicz

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 12:08

Ma okazje się w banku wykazać

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 12:12

To się chłopak ustawił a tak przy okazji Panie Podlasin takie sprawy jak piwnice na szkolnej to w urzędzie się załatwia a nie na Fb mondralo

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 12:13

To się chłopak ustawił a tak przy okazji Panie Podlasin takie sprawy jak piwnice na szkolnej to w urzędzie się załatwia a nie na Fb mondralo

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 12:13

Ma okazje się w banku wykazać

on tam wogóle nie powinien być bez konkursu bez ogłoszeń że przyjmują do pracy to jakiś świndel

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 12:16

on tam wogóle nie powinien być bez konkursu bez ogłoszeń że przyjmują do pracy to jakiś świndel

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 12:17

Układy

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 12:30

Układy

nie no ewidentnie cuś za cuś tylko co innego gadał jak chciał sie dostać oszukał nas

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 13:14

Układy
nie no ewidentnie cuś za cuś tylko co innego gadał jak chciał sie dostać oszukał nas

Kogo oszukał? Ciebie? Opowiedz nam o tym bo coś majaczysz bracie

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 14:53

Kogo oszukał? Ciebie? Opowiedz nam o tym bo coś majaczysz bracie

nie majacze po prostu wydawał się inny a on w te układy idzie

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 19:40

Idzie idzie i jeszcze dalej pójdzie. Marzy mu się jeszcze wyżej iść

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 19:41

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 21:33

Toć młody dzieciak jeszcze, życie przed nim, uczy się, pracuje i dobrze, na programy socjalne dobrej zmiany nie liczy. Że też wam mendy wszystko qrwa przeszkadza.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2019 - 21:44

Toć młody dzieciak jeszcze, życie przed nim, uczy się, pracuje i dobrze, na programy socjalne dobrej zmiany nie liczy. Że też wam mendy wszystko qrwa przeszkadza.

Zagrożenie. Jest atakowany, szkalowany takie sytuacje już były

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 10:08

bezczelny się zrobił ostatnio Pana Burmistrza pouczał na forum facebok

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 14:12

bezczelny się zrobił ostatnio Pana Burmistrza pouczał na forum facebok

My wyborcy mamy do tego prawo to dzięki nam sprawuje urząd i każda forma zwrócenia uwagi powinna być przyjęta z pokorą

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 22:34

Wielce niedoceniony Panie R. i P. P.Ś.
Sądzę, że ubliżył Pan każdemu, w swoim zwyczaju zresztą, a w szczególności tym, którzy po wypiciu kielicha dobrego trunku wnoszą na papier niezłe artykuły bądź w innych formach przekazują swe myśli. Pańskie wypociny przypominają mi śpiew i granie Nerona, który w swym samozachwycie nie dostrzegał swego kalectwa. Panie P.S., wnuczku magazyniera G.S. oszczędzi Pan swą przyboczną straż- druha ochrony Pana Wojtusia. Faktem jest, że to synek magazyniera oraz owoc I sekretarza, ale nie tak do końca głupi i zepsuty. On będzie długo wypłakiwał w poduszkę podjęte swe decyzje oraz swego I sekretarza. Daj mu się kolego w ciszy wypłakać i nie wciągaj go w swe wizjonerskie pomysły w prowadzonej przez siebie polityce. Jest ona tak mądra, jak mądre jest przeznaczenie 1000000 złotych na remont pomnika z czołgiem w dobie braku mieszkań oraz bezrobocia w naszej gminie.
Czy miałem rację kierując sprawę do prokuratury. W moim przekonaniu były to sprawy wynikające z braku uczciwości, braku kompetencji oraz panoszącej się korupcji. Nie mi oceniać i przesądzać. Od tego są stosowne organy. Przyglądanie się z boku, milczenie świadczyłoby tyle, albo aż tyle, że akceptuję, daję przyzwolenie, a więc i biorę odpowiedzialność. Ja powiedziałem nie i sądzę, że każdy obserwator realizowanego budżetu poprze moją tezę. Mieszkańcy gminy Różan zaczynają negatywnie oceniać realizację inwestycji począwszy od żwirowania a skończywszy na fontannie, która niczym koryto koronuje politykę burmistrza i Pańską zarazem. Budżet gminy 18000000 złotych to ogromny pieniądz bezmyślnie wydawany corocznie. Fakt, robi się, burmistrz dba o miasto, a o siebie najbardziej. Pozwala Pańskiej… fruwać w artykułach i w innych poczynaniach.
Różan potrzebuje zdecydowanych działań na rzecz budownictwa mieszkalnego oraz pobudzania gospodarki, która w efekcie kasowałaby bezrobocie.
Bierzesz Pan bankowca w obronę. Trudno tu być dobrym adwokatem w tak oczywistej sprawie. Już dziecko z gimnazjum ma wyrobione zdanie w tej sprawie, no ale Pan Panie P.S. jak zwykle niczym gość z innej planety ma swoją wizję, swoją słuszną tezę.
Cała reszta się nie liczy.
Skończ Wać Pan wstydu oszczędź i dwie rady jeśli wolno: nie strzyż się Pan na łyso, bo nie każdy łysy zostaje Juliuszem Cezarem. Druga rada: śpij Wać Pan spokojnie, czas pokaże kto ma rację.
Z poważaniem były przewodniczący Rady
Andrzej Juliusz Podlasin
P.S. Nie byłem nigdy zatrudniony
na stanowisku magazyniera.
Nie należałem do PZPN.
Nigdy nie współpracowałem z SB.
R. A.P.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 00:28

Jesteśmy różni i każdy z innej strony, to jednak widzę, że zauważamy niedoskonałości w tym samym "doskonałym człowieku", a karma kiedyś przyjdzie, prędzej czy później. Amen.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 09:41

Wielce niedoceniony Panie R. i P. P.Ś.
Sądzę, że ubliżył Pan każdemu, w swoim zwyczaju zresztą, a w szczególności tym, którzy po wypiciu kielicha dobrego trunku wnoszą na papier niezłe artykuły bądź w innych formach przekazują swe myśli. Pańskie wypociny przypominają mi śpiew i granie Nerona, który w swym samozachwycie nie dostrzegał swego kalectwa. Panie P.S., wnuczku magazyniera G.S. oszczędzi Pan swą przyboczną straż- druha ochrony Pana Wojtusia. Faktem jest, że to synek magazyniera oraz owoc I sekretarza, ale nie tak do końca głupi i zepsuty. On będzie długo wypłakiwał w poduszkę podjęte swe decyzje oraz swego I sekretarza. Daj mu się kolego w ciszy wypłakać i nie wciągaj go w swe wizjonerskie pomysły w prowadzonej przez siebie polityce. Jest ona tak mądra, jak mądre jest przeznaczenie 1000000 złotych na remont pomnika z czołgiem w dobie braku mieszkań oraz bezrobocia w naszej gminie.
Czy miałem rację kierując sprawę do prokuratury. W moim przekonaniu były to sprawy wynikające z braku uczciwości, braku kompetencji oraz panoszącej się korupcji. Nie mi oceniać i przesądzać. Od tego są stosowne organy. Przyglądanie się z boku, milczenie świadczyłoby tyle, albo aż tyle, że akceptuję, daję przyzwolenie, a więc i biorę odpowiedzialność. Ja powiedziałem nie i sądzę, że każdy obserwator realizowanego budżetu poprze moją tezę. Mieszkańcy gminy Różan zaczynają negatywnie oceniać realizację inwestycji począwszy od żwirowania a skończywszy na fontannie, która niczym koryto koronuje politykę burmistrza i Pańską zarazem. Budżet gminy 18000000 złotych to ogromny pieniądz bezmyślnie wydawany corocznie. Fakt, robi się, burmistrz dba o miasto, a o siebie najbardziej. Pozwala Pańskiej… fruwać w artykułach i w innych poczynaniach.
Różan potrzebuje zdecydowanych działań na rzecz budownictwa mieszkalnego oraz pobudzania gospodarki, która w efekcie kasowałaby bezrobocie.
Bierzesz Pan bankowca w obronę. Trudno tu być dobrym adwokatem w tak oczywistej sprawie. Już dziecko z gimnazjum ma wyrobione zdanie w tej sprawie, no ale Pan Panie P.S. jak zwykle niczym gość z innej planety ma swoją wizję, swoją słuszną tezę.
Cała reszta się nie liczy.
Skończ Wać Pan wstydu oszczędź i dwie rady jeśli wolno: nie strzyż się Pan na łyso, bo nie każdy łysy zostaje Juliuszem Cezarem. Druga rada: śpij Wać Pan spokojnie, czas pokaże kto ma rację.
Z poważaniem były przewodniczący Rady
Andrzej Juliusz Podlasin
P.S. Nie byłem nigdy zatrudniony
na stanowisku magazyniera.
Nie należałem do PZPN.
Nigdy nie współpracowałem z SB.
R. A.P.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 09:48

Panie Podlasin znów Pan zaczyna się uaktywnić. Lepiej siedź Pan cicho i zostaw w spokoju burmistrza i jego śp. dziadka. Z poważaniem mieszkanka Różana

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:16

Jak dotąd żadna forma wyborów się nie sprawdza w wyborze Burmistrza, bardzo boleje z tego powodu , tak jak żaden ustrój się nie sprawdził , ale niczego dobrego jeszcze nam nie wymyślono . 

Chyba że ta dwu kadencyjność skróciła by na te oczekiwanie na oczekiwane zmiany . Długoletnia praca w samorządzie spowalnia myślenie i angażowanie się w prace na rzecz danej Gminy, Burmistrz nie wysłuchuje ,ludzi lekceważy ich uwagi i spływa po nim jak po przysłowiowej kaczce - jak po kaczorze , żeby nie urazić płóci. Nie wyobrażam sobie , żeby gdyby przyszedł nowy Burmistrz i tak lekceważył petenta jak obecny .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych