Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~transcendentna energia~

~transcendentna energia~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 19:28

Ja doskonale tego pana rozumiem :D  Do tego co się robi, co jest naszą pasją należy podchodzić profesjonalnie z humorem ;) inaczej się nie da. Kokosów na razie, powtarzam na razie nie ma, ale będą :D  a jak nie będzie to też będzie dobrze. Jedyny sposób w życiu żeby tak naprawdę nie pracować, to jest robić to co lubimy.

Ja na swojej pasji jeszcze nie zarabiam, na razie do niej tylko dokładam, aczkolwiek miałem wielokrotnie składane propozycje żeby to sprzedać. Na razie jest jeszcze za wcześnie. Przy okazji uczę się słuchać matki natury, swoich myśli , cierpliwości i od czasu do czasu pokory, łykając łzy porażki uśmiecham się i idę dalej, idąc dalej ucząc się po drodze idę naprzód , skracając drogę do sukcesu cokolwiek to by znaczyło ;) .

#2 ~Wiktor~

~Wiktor~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2017 - 15:09

Zauważyłem ze jaja żołtka mają kolor pomarańczowy w opisie. Ja hoduje kury od kilkunastu lat i maja WYŁĄCZnie Żolty. To błąd w opisie czy rzeczywiście tak jest? Pozdrawiam

#3 ~centralnaapteka@wp.pl~

~centralnaapteka@wp.pl~
  • Goście

Napisano 01 listopad 2018 - 17:06

Brawo !!! Mam nadzieję ze inni ludzie pójda w Pana ślady  i coraz wiecej kurzych ferm bedzie zamykanych. Rozsadna  decyzja Lidla, mam nadzieje ze bedzie stanowił przykład dla innych  sklepów.

#4 ~x dsC~

~x dsC~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 14:18

gdzie mozna kupić jajka od tej hodowli ? Ostrołęka. 

#5 ~Emilia~

~Emilia~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 10:34

Ja mam 10 kurek...boję się tylko czy im teraz nie za zimno. Kurnik to drewniany domek który dociepliłam od wewnątrz wełną i dodatkowo płytą osb. Ile stopni powinny mieć kury w kurniku? Czy mogą chodzić po wybiegu jak jest śnieg i mróz? Nie odmarzną im łapki? Czy powinnam doświetlić im kurnik..mają dwa okienka...teraz wypuszczam je na wybieg tak o 10 rano a zamykam o 16..w zasadzie same wchodzą i idą spać..mają grubo rozłożoną słomę.
Teraz znoszą średnio 5 jaj dziennie.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 10:58

wpisz w wyszukiwarkę : temperatura zimą  w kurniku . Powinno wyświetlić ci się artykuł m.in z agrofaktu. 

Czy w kurniku musi być jasno i ciepło - agrofakt.

Poczytaj również o higienie jaką musisz zapewnić swoim kurom. Wentylacja. To wszystko jest bardzo ważne w hodowli kur, nawet bardzo małej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych