Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rewitalizacja rynku i skromnego parku.

Czy aby konieczna ?

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 09:57

Mówi się już od bardzo dawna o tej ponownej rewitalizacji rynku , są już opracowane cztery propozycje urządzenia miasta w te dobrodziejstwa . Może mieszkańcy by się odnieśli , jak to widzą z opracowanych makiet  przyszłego rynku. Czy to co zostało zbudowane nie tak dawno za Burmistrz Jerzego Parcińskiego będzie burzone w czambu , mnóstwo klinkierowych ławeczek, krzewów i drzewek ozdobnych ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:08

Trzeba iść z duchem czasu

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 16:39

A ubranie do kościoła kupujesz dopiero jak się podrze?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 16:57

Mówi się już od bardzo dawna o tej ponownej rewitalizacji rynku , są już opracowane cztery propozycje urządzenia miasta w te dobrodziejstwa . Może mieszkańcy by się odnieśli , jak to widzą z opracowanych makiet przyszłego rynku. Czy to co zostało zbudowane nie tak dawno za Burmistrz Jerzego Parcińskiego będzie burzone w czambu , mnóstwo klinkierowych ławeczek, krzewów i drzewek ozdobnych ?

A gdzie widziałeś te makiety leniu z Telegrafu ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 10:47

A gdzie widziałeś te makiety leniu z Telegrafu ?

Proszę, przyklejcie na słupie ogłoszeniowym w większym formacie , dla wiedzy  szerszej liczby mieszkańców, żeby mogli się zapoznać z nowymi planami naszej nowej rewitalizacji rynku, chyba nie będziecie się kryć ani wstydzić. Proszę tak że na przyszły raz , żeby powstrzymywać się z tym nie wyparzonym językiem. Dyskusja jest wskazana na każde zaplanowane przedsięwzięcie - inwestycje w naszej Gminie. Mamy takie prawo ...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 13:21

A ubranie do kościoła kupujesz dopiero jak się podrze?

Nie należy porównywać budowli murowanych do ubrania . 

Budynki murowane stoją nawet setki lat przy odpowiedniej dbałości. 

Rozejżyj się tylko po Różanie ,  ile mamy takich budynków wiekowych.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 14:09

Rozejżyj się tylko po Różanie , ile mamy takich budynków wiekowych.

Powiedz nam Stasiulek ile, ja jestem strasznie ciekaw.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 17:01

Rozejżyj się tylko po Różanie , ile mamy takich budynków wiekowych.

ale rynek to wizytówka

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 18:21

ale rynek to wizytówka

Zbliża się już w niedziele największe święto w Polsce -  tuż tuż, a w parku egipskie ciemności ,lampiony już od trzech dni nie świecą się , w parku , gałęzie obłamane po nawałnicy letniej nie ściągnięte z platana klonolistnego przy kiosku RUCHU. Jutro wolna sobota, urzędy miejskie komunalne i energetyczne zamknięte. Tak miasto przygotowane jest na świętowanie obchodów stu lecia niepodległości naszej Ojczyzny ...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 18:27

Zbliża się już w niedziele największe święto w Polsce - tuż tuż, a w parku egipskie ciemności ,lampiony już od trzech dni nie świecą się , w parku , gałęzie obłamane po nawałnicy letniej nie ściągnięte z platana klonolistnego przy kiosku RUCHU. Jutro wolna sobota, urzędy miejskie komunalne i energetyczne zamknięte. Tak miasto przygotowane jest na świętowanie obchodów stu lecia niepodległości naszej Ojczyzny ...

Normalni ludzie świętować będą w dzień, tylko zboczeńcy i sygnaliści w nocy :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 18:33

Normalni ludzie świętować będą w dzień, tylko zboczeńcy i sygnaliści w nocy :D

Panie Burmistrzu ,w nowym nadaniu Włodarza Różana, nie bądź Pan bierny - zareaguj ...

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 10:04

Podobno mają wyłapać dziś wszystkich zboczenców i sygnalistów.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 10:27

Podobno mają wyłapać dziś wszystkich zboczenców i sygnalistów.

Oto jak opozycjoniści odnoszą się  do słusznych uwag głosu obywatelskiego , patriotycznego w naszej Gminie Różan. 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2018 - 13:21

Oto jak opozycjoniści odnoszą się do słusznych uwag głosu obywatelskiego , patriotycznego w naszej Gminie Różan.

Stasiu nie zapominaj ze w Rozanie to ty jesteś opozycja i twoje posiwskie środowisko. To wy tu jesteście totalna bezrozumną opozycja która nic nie robi dla miasta tylko wszystko krytykuje.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:16

Stasiu nie zapominaj ze w Rozanie to ty jesteś opozycja i twoje posiwskie środowisko. To wy tu jesteście totalna bezrozumną opozycja która nic nie robi dla miasta tylko wszystko krytykuje.

Wiesz, pisząc ten tekst liczyłem się z tym haczykiem i miałem na myśli  że możesz tak odpisać , ale ja kochany odniosłem się głównie do ogółu , całości naszego kraju .Przyznasz że tak się stało, jesteśmy lepsi od was , bo mamy wspaniałego Prezydenta Polski , wspaniałego Premiera , wspaniały rząd , Parlament i Senat . Oby tak dalej...

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:29

No i co z tą rewitalizacją rynku ,na  kiedy są planowane pierwsze prace , są 4 propozycje do wglądu ,i kto ma je zaakceptować Sam Burmistrz , nowa Rada , czy brane jest tak że i nasze społeczeństwo Różana ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 12:22

Wiesz, pisząc ten tekst liczyłem się z tym haczykiem i miałem na myśli że możesz tak odpisać , ale ja kochany odniosłem się głównie do ogółu , całości naszego kraju .Przyznasz że tak się stało, jesteśmy lepsi od was , bo mamy wspaniałego Prezydenta Polski , wspaniałego Premiera , wspaniały rząd , Parlament i Senat . Oby tak dalej...

o i wyszło szydło z worka. Stasiek jest lepszy. Rasa panów z PiS. A w telewizji przekonują ze Polska jest jedna. Powiem Ci coś Stasiu. Zacytuje klasyka. „PiS ośmielił lumpiarstwo” jesteś tego najlepszym przykładem.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 12:23

No i co z tą rewitalizacją rynku ,na kiedy są planowane pierwsze prace , są 4 propozycje do wglądu ,i kto ma je zaakceptować Sam Burmistrz , nowa Rada , czy brane jest tak że i nasze społeczeństwo Różana ?

najpierw właściciele kamienic maja usunąć schody które wchodzą w teren gminny.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 12:23

No i co z tą rewitalizacją rynku ,na kiedy są planowane pierwsze prace , są 4 propozycje do wglądu ,i kto ma je zaakceptować Sam Burmistrz , nowa Rada , czy brane jest tak że i nasze społeczeństwo Różana ?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 09:54

Niedługo będziecie modli usunąć te schody na stałe , gdyż już nie będą potrzebne przy obecnej polityce naszych władz samorządowych , jeszcze teraz dojdzie rewitalizacja rynku w tym i parkingu miejskiego . Nastąpi całkowita blokada wjazdu w strefę placu budowy i handlu w rynku . Mieszkańcy muszą się przygotować na obniżenie utraty dochodów . Identycznie jak w Makowie Maz. Władze powinny nam w jakiś sposób zrekompensować tą posuchę w handlu z nie naszej winy , identycznie jak Rząd Polski postąpił z rolnikami przy tegorocznej suszy, wypłacił im w jakichś procentach za utracone dochody w rolnictwie. Coś za coś ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych