Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Radni

66 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 20:07

Kto został radnym?
Kto przewodniczącym rady?
Czy to już wiadomo?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 07:25

PSL zdobyło łącznie 7914 głosów (38,7%), PiS – 6674 głosy (32,64), a komitet Ziemia Makowska – Porozumienie – 4988 głosów (24,39%). Komitet Nowe Porządki otrzymał jedynie 873 głosy (4,27%), co było za mało, żeby otrzymał choć jeden mandat.

W Radzie Powiatu znaleźli się (w nawiasie liczba uzyskanych głosów):

Z Okręgu nr 1 (miasto Maków Mazowiecki) z PSL: Cezary Kołodziejski (608), z PiS: Andrzej Jan Kos (833), Rafał Paweł Barański (247), z Ziemi Makowskiej – Porozumienie: Teresa Jolanta Włoczkowska (453),

Z Okręgu nr 2 (gminy Krasnosielc i Sypniewo): z PSL: Bogdan Żebrowski (566), Sławomir Edward Rutkowski (458), z PiS: Zbigniew Żebrowski (448), z Ziemi Makowskiej – Porozumienie: Dariusz Wojciech Budny (391),

Z Okręgu nr 3 (gminy Płoniawy Bramura i Czerwonka): z PSL: Dariusz Wierzbicki (389),

z PiS: Bogdan Bagiński (600), Mirosław Jan Krzyżewski (392),

Z Okręgu nr 4 (gminy Różan, Rzewnie, Młynarze): z PSL: Stanisław Strzelecki (727),

z PiS: Marta Daniłowska (404), z Ziemi Makowskiej – Porozumienie: Sławomir Chrzanowski (809),

Z Okręgu nr 5 (gminy Karniewo i Szelków): Z PSL: Zbigniew Roman Deptuła (939), Grzegorz Wawrzonkowski (316), Z PiS: Paweł Lewandowski (417).

zapowiada się ciekawa rozgrywka nasz były starosta może pójść w odstawkę, Pis dużo zyskał. IDZIE NOWE.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 08:13

Jak mógł przejść ten zadufany w sobie panoszacy sie nie przyjemny typ R.B

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 08:22

Jak mógł przejść ten zadufany w sobie panoszacy sie nie przyjemny typ R.B

Pan Kos podciągną listę. Zobacz ile RB miał głosów. Dla mnie to człowiek porażka, Dziwię się ze PiS go nawet wziął na listę.

A Starostę mamy na poziomie. A co będzie czas pokaże . Ale myślę, że Deptuła ze swoimi doświadczeniem dalej powinien być na tym stanowisku. Jestem za nim bo z Pis Moim zdaniem nie ma takiej osoby. Z całym szacunkiem do Pana Kosa , którego bardzo szanuję. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 08:39

Pan Kos podciągną listę. Zobacz ile RB miał głosów. Dla mnie to człowiek porażka, Dziwię się ze PiS go nawet wziął na listę.
A Starostę mamy na poziomie. A co będzie czas pokaże . Ale myślę, że Deptuła ze swoimi doświadczeniem dalej powinien być na tym stanowisku. Jestem za nim bo z Pis Moim zdaniem nie ma takiej osoby. Z całym szacunkiem do Pana Kosa , którego bardzo szanuję.

Różnie bywało z panem Zbigniewem ale faktycznie ma doświadczenie i mimo wszystkich spekulacji nie jest to zły człowiek. Co tu mówić każdy ciągnie na swoją stronę.Pan kos trudno mi ocenić ale może i by się spisał w roli starosty... W odatawke powinni iść R.B i Cz.K.

#6 ~miro~

~miro~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 09:27

jaka zmiana. o czym mówicie, śmiechu warte.

PSL i Ziemia Makowska robią koalicję, Zbigniew dalej na staroście, a PiS może sobie usiąść i popatrzeć przez 4 lata, albo nawet w ogóle nie przychodzić, jak wolą

#7 ~Radni powiatu makowskiego~

~Radni powiatu makowskiego~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 10:42

z PSL: Zbigniew Roman Deptuła (939),

z PiS: Andrzej Jan Kos (833),

z Ziemi Makowskiej: Sławomir Chrzanowski (809),

z PSL: Stanisław Strzelecki (727),

z PSL Cezary Kołodziejski (608),

z PiS: Bogdan Bagiński (600),

z PSL: Bogdan Żebrowski (566),

z PSL Sławomir Edward Rutkowski (458), (nowy radny)

z Ziemi Makowskiej : Teresa Jolanta Włoczkowska (453),(nowa radna)

z PiS: Zbigniew Żebrowski (448),(nowy radny)

z PiS: Paweł Lewandowski (417).(nowy radny)

z PiS: Marta Daniłowska (404),(nowa radna)

z PiS Mirosław Jan Krzyżewski (392),(nowy radny)

z Ziemi Makowskiej : Dariusz Wojciech Budny (391),

z PSL: Dariusz Wierzbicki (389),

z PSL Grzegorz Wawrzonkowski (316),

z PiS Rafał Paweł Barański (247),(nowy radny)

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 10:43

Pożyjemy, zobaczymy kto z kim wejdzie w koalicje . PiS ma taki szanse jak PSL z tym że Deptuła na zjechaną opinie przez afery w ośrodku i liceum Bez znaczenia nie jest wygrana PiS w sejmiku wojewódzkim. Dla mnie Deptuła jest skończony jako samorządowiec.

#9 ~Makowianin~

~Makowianin~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 11:11

Jak miło rodzinka gójskich zniknęła z polityki - czas najwyższy co do koalicji PSL już nie tacy pewni swego a PiS zaczyna się liczyć w grze.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 11:36

Pożyjemy, zobaczymy kto z kim wejdzie w koalicje . PiS ma taki szanse jak PSL z tym że Deptuła na zjechaną opinie przez afery w ośrodku i liceum Bez znaczenia nie jest wygrana PiS w sejmiku wojewódzkim. Dla mnie Deptuła jest skończony jako samorządowiec.

Deptula zdobył najwiecej głosów . Myśle ze o czymś to świadczy . A Rafał 200 ,. Zatem RB nie pisz już , tylko czekaj na wynik . Dla mnie ważne jest dobro powiatu . Ludzie poziomu Twojego nie powinni nawet tam się dostać . Pana Kosa na rękach noś.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 11:37

Deptula zdobył najwiecej głosów . Myśle ze o czymś to świadczy . A Rafał 200 ,. Zatem RB nie pisz już , tylko czekaj na wynik . Dla mnie ważne jest dobro powiatu . Ludzie poziomu Twojego nie powinni nawet tam się dostać . Pana Kosa na rękach noś.

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 12:23

Pan Rafał Barański ten co politycznie działał z Sorkiem? teraz z PiS? Gratulacje wyniku

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 12:45

PSL = 4003 uzyskane głosy

PIS  = 3311 uzyskanych głosów

Ziemia Makowska = 1653 uzyskanych głosów

#14 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 13:11

dobrze że napisałeś "dla mnie" - bo nic od ciebie nie zależy i nikt się twoją opinią przejmował nie będzie :)

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 13:12

Arkadiusz Gójski KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE

UZYSKANE GŁOSY   352     więcej niż konkurent z PiS o 105 głosów

#16 ~Opl~

~Opl~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 13:12

Umcy umcy. Kurła!!!!!!!!!!!!! I co słychać?

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 16:22

dobrze że napisałeś "dla mnie" - bo nic od ciebie nie zależy i nikt się twoją opinią przejmował nie będzie :)

nikt ci nie każe się przejmować , forum służy do wyrażania swoich opinii.. Prawda jest taka że twoją opinią też się nikt nie przejmuje. 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 16:31

Arkadiusz Gójski KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA MAKOWSKA - POROZUMIENIE
UZYSKANE GŁOSY 352 więcej niż konkurent z PiS o 105 głosów

i powinien się dostać . Doświadczenie i klasa tego pana , wporownianiu do RB . Dla mnie to jak by RB miał klasę to by zrezygnował . A kn ciagle pisze o aferze w liceum . Człowieku mało wiesz.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 16:55

i powinien się dostać . Doświadczenie i klasa tego pana , wporownianiu do RB . Dla mnie to jak by RB miał klasę to by zrezygnował . A kn ciagle pisze o aferze w liceum . Człowieku mało wiesz.

na szczęście nie poznamy klasy tego pana. Tak zdecydowali wyborcy. co do afer w LO i Ośrodku dyrekcja powinna być zawieszona. Tak się nie stało i to świadczy o kolesiostwie na ul. Rynek 1.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 17:56

RB chce błyszczeć niestety dla pana nie da rady

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych