Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ferdek~

~Ferdek~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2014 - 19:30

Polecam zupę wodziankę (wodzionkę, kuchnia śląska),

#2 tulka33

tulka33

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 styczeń 2014 - 10:45

Naprawdę działa?

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2014 - 22:59

Jeśli już sięgać po jakiekolwiek leki na kaca, to raczej nie po te chemiczne typu ibuprofen, paracetamol itp, a po takie które pomogą w regenracji wątroby, a są oparte na naturalnych składnikach, a czymś takim jest np sylimaryna pochodzaca z ostropestu.

#4 ~IzaBella~

~IzaBella~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 05:31

Najlepszym sposobem żeby uniknąć kaca i całych tych skutków picia alkoholu jest wypicie po imprezie albo nawet jeszcze w trakcie przynajmniej jednej saszetki Alcovitu. Jest mega skuteczny! Rano człowiek budzi się bez kaca, bez bólu głowy, wiadomo jak porządna impreza była trzeba się tylko wyspać;)

#5 caramel

caramel

Znajomy

• PipPip
  • 28 postów

Napisano 11 lipiec 2014 - 14:23

U mnie sposobem na kaca jest jajecznica. Zresztą słyszałam, że białko ścina coś w mięśniach czy jakoś tak, że jajka są dobrym rozwiązaniem przy tego typu problemie.

#6 ~Fortalk~

~Fortalk~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2014 - 19:47

Najlepszym sposobem żeby uniknąć kaca i całych tych skutków picia alkoholu jest wypicie po imprezie albo nawet jeszcze w treakcie przynajmniej jednej saszetki Alcovitu. Jest mega skuteczny! Rano człowiek budzi się bez kaca, bez bólu głowy, wiadomo jak porządna impreza była trzeba się tylko wyspać ;)

Się zgadzam to dobry sposób. Nie ma co bez bólu głowy. 

#7 Myszka

Myszka

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 08:37

Niektórzy to nawet świeże jajko piją. 

#8 ~Domenica~

~Domenica~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2019 - 19:44

Współczuję, szczególnie przy takim upale. Ale powiem tak, problem pojawia się wtedy, kiedy przesadzanie z alkoholem staje się normą. Warto poszukać dobrego ośrodka uzależnień, mojemu bliskiemu pomogli pracownicy z Terapie Tu i Teraz, w Krakowie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych