Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przekręty PIS...pora na nowy watek...

Jak sie kradnie na potęgę?

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 18:37

Zajmij się czymś pożytecznym

Nie!!!!! To forum to całe moje życie spędzam tu tyle czasu co nikt. I nikt mi nie będzie rozkazywał

#42 ~Muniu na kuku~

~Muniu na kuku~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 20:36

Nie!!!!! To forum to całe moje życie spędzam tu tyle czasu co nikt. I nikt mi nie będzie rozkazywał

Ludzie zasługują na to by pokazać im zakłamaną twarz pazernego PISu nie uważasz? Te świętojebliwe ścierwa okradające nas każdego dnia i krzyczące że to dla naszego dobra...

#43 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 20:45

Ludzie zasługują na to by pokazać im zakłamaną twarz pazernego PISu nie uważasz? Te świętojebliwe ścierwa okradające nas każdego dnia i krzyczące że to dla naszego dobra...

Zawsze tak myślałem, myślę i będę myślał, ale od jakiegoś już czasu jakaś pisowska menda ( jak teraz), dokonuje wpisów pod moim nickiem. Boją się mnie tak jak kurdupel :D Tuska i to jest w tym wszystkim najlepsze. Ale ,,Nic to" jak mawiał Wołodyjowski.

#44 ~Piotrek~

~Piotrek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:05

Zawsze tak myślałem, myślę i będę myślał, ale od jakiegoś już czasu jakaś pisowska menda ( jak teraz), dokonuje wpisów pod moim nickiem. Boją się mnie tak jak kurdupel :D Tuska i to jest w tym wszystkim najlepsze. Ale ,,Nic to" jak mawiał Wołodyjowski.

Ludzie zasługują na to by pokazać im zakłamaną twarz pazernego PEŁO nie uważasz? Te złodziejskie ścierwa okradające nas i krzyczące że to dla naszego dobra... nigdy więcej nie powinny dojść do władzy

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:12

tffuuuuussek to śmieć, na papierach szwabskich !!!!!!!!!!!

#46 ~Muniu na kuku~

~Muniu na kuku~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:12

Ludzie zasługują na to by pokazać im zakłamaną twarz pazernego PEŁO nie uważasz? Te złodziejskie ścierwa okradające nas i krzyczące że to dla naszego dobra... nigdy więcej nie powinny dojść do władzy

PO to banda nieudaczników przy poziomie złodziejstwa w PIS :D Zupełni amatorzy!!! Widać za głupi! To PIS pokazał nową klasę. Chapać bez skrupułów skąd się da i ile się da!!! Uwłaszczyć się na Państwie. Toż Chrzanowski z KNF na 40 mil wyliczył ochronę PIS w Getin Banku i Idea Banku...Solorz w Polsacie nawet skorzystał...Czyj to człowiek Chrzanowski? Glapińskiego! Do końca broniony...PIS to Mafia...A taki Chrzanowski to oblicze czlonków PIS, jego reprezentant...Ot przykład...

#47 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:17

PO to banda nieudaczników przy poziomie złodziejstwa w PIS :D Zupełni amatorzy!!! Widać za głupi! To PIS pokazał nową klasę. Chapać bez skrupułów skąd się da i ile się da!!! Uwłaszczyć się na Państwie. Toż Chrzanowski z KNF na 40 mil wyliczył ochronę PIS w Getin Banku i Idea Banku...Solorz w Polsacie nawet skorzystał...Czyj to człowiek Chrzanowski? Glapińskiego! Do końca broniony...PIS to Mafia...A taki Chrzanowski to oblicze czlonków PIS, jego reprezentant...Ot przykład...

Znów proszków nie wziąłeś i sie TEFAŁENU naoglądałeś  :D  :D  :D

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:21

tffuuuuussek to śmieć, na papierach szwabskich !!!!!!!!!!!

Macierewicz to kto? Furczy w internecie o jego kontaktach z GRU z a PRLu, nawet książkę wydali. Miał z tym isc do sądu ale to tej pory przez ponad rok nie trafił :D Jak się nazywał ten szpieg przemysłowy co go Antoni zatrudnił w Komisji i co sie chwalił uwaleniem przetargu na Caracale a zatrudniony w Boeingu? Nie chce mi się szukac... Czy choć jeden przetarg z tych o których krzyczał Antoni został zrealizowany? Po owocach go poznacie...

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:21

Czy wie Pan kuku na muniu, co może Jarosławowi zrobić?
Co najwyżej może Pan pocałować "Jaremę" Kaczyńskiego w dupę, choć i na tę przyjemność trzeba sobie zasłużyć, Ahahaha!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:23

Znów proszków nie wziąłeś i sie TEFAŁENU naoglądałeś  :D  :D  :D

Proszki i maść na ból doopy to Twoja domena :D Tak się masujesz z kolegami.... :D w kąciku Małego PISiora..

#51 ~Muniu na kuku~

~Muniu na kuku~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 21:30

Co najwyżej może Pan pocałować "Jaremę" Kaczyńskiego w dupę, choć i na tę przyjemność trzeba sobie zasłużyć, Ahahaha!

Ale po co tak daleko szukać Pana Kaczyńskiego co to kota za ogon ciąga... :D Lokalny PIS może cmoknąć Naszego Pana Burmistrza tudzież Prezydenta Kulika a nawet Pana Starostę Deptułę z wielkim mlaskiem :D I wiesz co... za stanowisko zrobiliby to bez mrugnięcia okiem. Koryto przede wszystkim... Co do przyjemności się nie wypowiadam.... Wasz Cyrk i wasze małpy... :P Zawsze podejrzewałem jak się tam we własnym gronie bawicie...

#52 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 22:00

A towarzysz nie zauważył, że od trzech lat rządzi первый сорт z towarzyszką Broszką i towarzyszem Mateuszem. I kto zatem teraz nas okrada ?

#53 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 22:05

To dlatego różańskie pisiory jeździły na miesiączki, żeby skorzystaćz tej przyjemności. Że też wy bardziej wzniosłych celów nie macie, tylko całowanie kaczego rowu. A fe.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 12:50

tffuuuuussek to śmieć i zdrajca, na papierach szwabskich !!!!!!!!!!!

#55 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 13:49

Pisarzu pojebusie  zajmij się lepiej nasza zapuszczoną gminą , naszym obejściem,  nie rób fermentu na Forum , bo jesteś za chudy w uszach - cienki bolek, żeby ci ludzie uwierzyli , żyjesz w matrixie , jakimś wyimaginowanym świecie dla nas nie zrozumiałym.

#56 ~czerwony kapturek~

~czerwony kapturek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 16:21

O karierze w CBA decydują nie kompetencje, lecz znajomości z wiceszefem Biura Bogdanem Sakowiczem - mówią funkcjonariusze. - Sakowicz stał się szarą eminencją w CBA - twierdzi informator. Za jego sprawą w służbie zatrudniono m.in. Piotra K., który został w przeszłości skazany za bezprawne przejęcie służbowego mieszkania. Dziś jest dyrektorem Biura Techniki Operacyjnej. Zgodnie z ustawą w CBA nie może pełnić służby osoba skazana za popełnione umyślnie przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe. Rzecznik służby Temistokles Brodowski tłumaczy jednak, że orzeczenie sądu ws. Piotra K. nie jest prawomocne. Były szef Biura, Paweł Wojtunik stwierdził, że nigdy wcześniej nie zdarzało się, by służbę pełniła osoba skazana choćby nieprawomocnym wyrokiem. - Taka osoba nie zostałaby przyjęta nawet na szeregowego posterunkowego w policji - mówi. Jego zdaniem, "to wygląda jak solidarność skazanych". Nawiązał tym samym do skazania w 2015 roku koordynatora służb specjalnych Michała Kamińskiego oraz jego zastępcy Macieja Wąsika za przekroczenie uprawnień przy prowokacji w aferze gruntowej. Według informacji gazety, Bogdan Sakowicz to człowiek właśnie Wąsika, z którym zna się jeszcze z czasów wspólnej pracy w warszawskiej straży miejskiej za czasów prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Sakowicz był wówczas komendantem straży, a Wąsik jego zastępcą.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 17:39

W trakcie wyborów samorządowych najlepiej było widać jak słabe kadry ma PiS. Ludzie chętnie głosują za państwem socjalnym i z wizją społecznej sprawiedliwości. Zatem chętnie oddają głos na polityków, których nie znają osobiście. Nie znamy osobiście kandydatów do sejmu czy sejmiku. Wtedy głosuje się tak naprawdę na wizję, która powstała w głowie Kaczyńskiego, a nie na osoby.Inaczej jest kiedy zna się kandydatów. Nawet popierający na co dzień PiS nie głosują na swoich. Widzą, że ten to obibok co się w życiu robotą nie skalał. Inny żyje tylko dzięki załatwionej robocie, bo w szkole ledwie z klasy do klasy przechodził. A jeszcze inny zajmuje się tylko plotami i za plecami wszyscy się z niego śmieją. Z takim zapleczem 8 lat to maks co mogą osiągnąć. A i to przy sprzyjających wiatrach: bez powszechnego strajku w budżetówce, bez inflacji i kryzysu.

#58 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 18:30

Pisarzu pojebusie  zajmij się lepiej nasza zapuszczoną gminą , naszym obejściem,  nie rób fermentu na Forum , bo jesteś za chudy w uszach - cienki bolek, żeby ci ludzie uwierzyli , żyjesz w matrixie , jakimś wyimaginowanym świecie dla nas nie zrozumiałym.

Wielkie brawa dla Pana za otwieranie oczu Polakom. Tacy jak Pan są potrzebni jak powietrze. Pozdrawiam Pana i życzę dużo zdrowia i siły do walki z głupotą.

#59 ~wujek Józiek~

~wujek Józiek~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 19:27

O karierze w CBA decydują nie kompetencje, lecz znajomości z wiceszefem Biura Bogdanem Sakowiczem - mówią funkcjonariusze. - Sakowicz stał się szarą eminencją w CBA - twierdzi informator. Za jego sprawą w służbie zatrudniono m.in. Piotra K., który został w przeszłości skazany za bezprawne przejęcie służbowego mieszkania. Dziś jest dyrektorem Biura Techniki Operacyjnej. Zgodnie z ustawą w CBA nie może pełnić służby osoba skazana za popełnione umyślnie przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe. Rzecznik służby Temistokles Brodowski tłumaczy jednak, że orzeczenie sądu ws. Piotra K. nie jest prawomocne. Były szef Biura, Paweł Wojtunik stwierdził, że nigdy wcześniej nie zdarzało się, by służbę pełniła osoba skazana choćby nieprawomocnym wyrokiem. - Taka osoba nie zostałaby przyjęta nawet na szeregowego posterunkowego w policji - mówi. Jego zdaniem, "to wygląda jak solidarność skazanych". Nawiązał tym samym do skazania w 2015 roku koordynatora służb specjalnych Michała Kamińskiego oraz jego zastępcy Macieja Wąsika za przekroczenie uprawnień przy prowokacji w aferze gruntowej. Według informacji gazety, Bogdan Sakowicz to człowiek właśnie Wąsika, z którym zna się jeszcze z czasów wspólnej pracy w warszawskiej straży miejskiej za czasów prezydentury Lecha Kaczyńskiego. Sakowicz był wówczas komendantem straży, a Wąsik jego zastępcą.

Przekręt goni przekręt. Wystarczy, że minie 48 godzin i nowa wpadka pisiorów.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 20:13

Przekręt goni przekręt. Wystarczy, że minie 48 godzin i nowa wpadka pisiorów.

Idę o zakład, że z ustawą prądową też dadzą dupy. Kiedy nowela :) pisiorki, za tydzień czy za dwa ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych