Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przekręty PIS...pora na nowy watek...

Jak sie kradnie na potęgę?

232 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 12:54

Ze strony Nawackiego to był akt potwornej rozpaczy. Za sprawą zaproszonej przez siebie telewizji walił się jego świat. Wszyscy przyjaźni mu ludzie, na których mu zależało, rodzina, zona i dzieci, zobaczyły jego bezsilność wobec kolegów z pracy, lekceważenie i pogardę z jaką go traktują. Zobaczyli na czym polega prezesowanie tego człowieka w Sądzie Rejonowym, ukazał się im niczym SS-man z obozu zagłady, korzystający bez żadnego skrępowania ze swojej władzy nad bezbronnymi ludźmi, korzystający z haniebnych metod ich represjonowania. Gdyby w momencie odrzucenia większością głosów jego raportu o rocznej działalności sądu pod jego kierownictwem miał przy sobie kałasznikowa, wystrzelałby chyba wszystkich obecnych na tej sali. Gdyby miał granat w kieszeni, odbezpieczyłby go i rzucił nim w sędziów. A gdyby miał chociaż odrobinę honoru podał by się do dymisji.

#222 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 13:37

Stowarzyszenia Sędziów Polskich Iustitia przeanalizowało listy i oceniło, że Krajowa Rada Sądownictwa się nie ukonstytuowała. Chodzi o sędziego Macieja Nawackiego, który - zgodnie z opinią sędziów - nie zebrał wymaganej liczby podpisów. To Nawacki cofnął delegację, a następnie odsunął od orzekania sędziego Pawła Juszczyszyna, który próbował zapoznać się z listami w Kancelarii Sejmu.

Z opublikowanych list wynika, że nie ma Krajowej Rady Sądownictwa, ponieważ Maciej Nawacki nie zebrał wymaganej liczby 25 podpisów sędziów. Na jego liście widnieje 28 podpisów, w tym jego własny, a przed formalnym przekazaniem listy Marszałkowi Sejmu 5 sędziów z listy złożyło oświadczenia o wycofaniu poparcia.

I już wiadomo dlaczego Pan Cietrzew taki wyrywny do darcia list wszelakich!!!

#223 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2020 - 18:00

Burzliwa dyskusja o listach do KRS. "Opowieść PiS-u kupy się nie trzyma"

- Te listy są żenujące. Okazuje się, że Krajowa Rada Sądownictwa została wyłoniona przez małą grupę sędziów związanych z Ministerstwem Sprawiedliwości - mówił w TOK FM o ujawnionych podpisach poparcia do KRS Władysław Teofil Bartoszewski z PSL.

PiS ciągle mówił, że ci, którzy protestują przeciwko reformom wymiaru sprawiedliwości to jest jakaś wąziutka, hałaśliwa, niechętna PiS-owi i związana z opozycją grupka. Ta opowieść teraz nie trzyma się kupy, bo te listy pokazują, że wąska grupa sędziów, w dodatku związana częściowo z Ministerstwem Sprawiedliwości, nominowała sędziów do KRS - powiedział polityk Lewicy. - Widać, że skala poparcia dla reform PiS w środowisku sędziów jest mała. Trzeba było wziąć swoich, żeby uzyskać poparcie

#224 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2020 - 20:54

Maciej Nawacki w wywiadzie dla tygodnika "Sieci" był pytany, dlaczego podarł projekt uchwały kolegium olsztyńskich sędziów ws. sędziego Pawła Juszczyszyna. Nawacki zapewnił, że nie jest to kwestia emocji. - Był to wyraz mojej dezaprobaty dla treści zaprezentowanych chwilę wcześniej przez jednego z sędziów. Wykonywałem uchwałę Izby Dyscyplinarnej SN, która zawiesiła sędziego Pawła Juszczyszyna w czynnościach. Taka uchwała, zgodnie z prawem, musi być bezwzględnie wykonana - zaznaczył sędzia.

Bezczelny cham...

Nawacki pytany, czy ma żal do sędziego Juszczyszyna powiedział, że jest mu przykro, że nie posłuchał jego napomnień i rad, "by nie szedł tą drogą". Według niego Juszczyszyn "jest w bardzo trudnej sytuacji". - Obawiam się, że jego kariera jako sędziego może być już skończona - wskazał.

Ten aparatczyk nie rozumie, że skończy sie wraz z partią?

#225 ~lewicowy prawak~

~lewicowy prawak~
  • Goście

Napisano 25 luty 2020 - 22:50

Poparcie dla zmian PiS w wymiarze sprawiedliwości częściej wyrażają osoby z wykształceniem zasadniczym zawodowym (42 proc.), osoby powyżej 65 lat (45 proc.) oraz mieszkańcy wsi (37 proc.). I wszystko jasne -taki mają elektorat. PiS to WSTYD .

#226 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 09:06

Poparcie dla zmian PiS w wymiarze sprawiedliwości częściej wyrażają osoby z wykształceniem zasadniczym zawodowym (42 proc.), osoby powyżej 65 lat (45 proc.) oraz mieszkańcy wsi (37 proc.). I wszystko jasne -taki mają elektorat. PiS to WSTYD .

Co , niby ty jesteś lepszy od tych wymienionych ? Wątpię .

#227 ~prawicowy lewak~

~prawicowy lewak~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 12:52

Co , niby ty jesteś lepszy od tych wymienionych ? Wątpię .

Pewnie,że tak po pierwsze nie należę do żadnej z tych trzech grup, po drugie nie zostałem skorumpowany ani przez 500+, ani przez dodatkową emeryturę i po trzecie stać mnie na luksus posiadania własnego zdania.

#228 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 13:57

Pewnie,że tak po pierwsze nie należę do żadnej z tych trzech grup, po drugie nie zostałem skorumpowany ani przez 500+, ani przez dodatkową emeryturę i po trzecie stać mnie na luksus posiadania własnego zdania.

te twoje zdanie to tyle warte co ty , tz nic

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 14:40

No ciekawe ile osób w Różanie nie PObiera 500 + na dziecko , to chyba nie tajemnica  , tylko i wyłącznie z nienawiści do PIS

#230 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 16:04

No ciekawe ile osób w Różanie nie PObiera 500 + na dziecko , to chyba nie tajemnica , tylko i wyłącznie z nienawiści do PIS

Ja pobieram wlasnie z nienawisci do tych złodziei. I będę pobierał bo to są moje pieniądze które kradną mi w wymyślonych podatkach. PiS to zło.

#231 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 20:04

Okazuje się że gangusy to szwagry po mieczu z Ministrem :D

Państwo teoretyczne..

#232 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 20:59

No ciekawe ile osób w Różanie nie PObiera 500 + na dziecko , to chyba nie tajemnica  , tylko i wyłącznie z nienawiści do PIS

Stasiek... idź rzesz spać...Objazd jakiś zrób, ujawnij... Tylko proszę... nie markuj inteligenta! bo wiesz.... te wykształciuchy...

#233 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2020 - 21:40

Ale zachowujecie się jak  rozhukane benkarty , jak oni rządzili i zatrudniali swoich to było dobrze  , a jak my rządzimy i zatrudniamy swoich to źle . POwiedz czy zasługujecie na coś dobrego za te knucie i opluwanie ?

:D

2015 – wystarczy nie kraść
2016 – my nie kradniemy, nam się to po prostu należy
2017 – inni też kradli
2018 – inni kradli więcej
2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem
2020 – teraz my kradniemy i co nam zrobicie?

:D

Takie tam....Wypominki na 2020. 2 lata upłynęło a narracja ciągle ta sama

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych