Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przedszkole Różan

79 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 11:17

Burmistrz juz kilkakrotnie wspominał ze fort zostanie zrewitalizowany tylko i wyłącznie jeśli bedą na to środki z zewnatrz. Zapis w wieloletniej prognozie finansowej dotyczący rewitalizacji fortów odnosi się do środków zewnętrznych. Nie wprowadzaj zamętu. Od razu widać ze temat nie powstał w trosce o dzieci ale po to by dowalić burmistrzowi. :o :o :o

Tak na marginesie zapytam ty z tej samej sekty co Reszko i Suski przeciwnicy Czołgu? Fort też wam się nie podoba bo carski? może wyburzyć? Napiszecie do IPN w tej sprawie też?

Z uchwały nie wynika, że ze środków z zewnątrz. A czy nie lepiej takie pieniądze zainwestować chociażby w taki basen jak w Długosiodle. Kasa by jeszcze z tego była. Parę osób miałoby pracę. A z tych fortów to przychodu raczej nie będzie.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 11:59

Z uchwały nie wynika, że ze środków z zewnątrz. A czy nie lepiej takie pieniądze zainwestować chociażby w taki basen jak w Długosiodle. Kasa by jeszcze z tego była. Parę osób miałoby pracę. A z tych fortów to przychodu raczej nie będzie.

Nie ma w Polsce dochodowego basenu. Samorządy do wszystkiego dokładają. 

#43 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 13:41

Nie ma w Polsce dochodowego basenu. Samorządy do wszystkiego dokładają. 

w takim razie po co je budują?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2018 - 13:47

w takim razie po co je budują?

Żeby mieszkańcom żyło się lepiej, to tak jak u nas z drogami, wodociągami, kanalizacją, mieszkaniami, infrastrukturą sportową. Po prostu to zadanie gminy. 

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 21:56

Jak rekrutacja w tym roku? Są miejsca w przedszkolu?

#46 ~...~

~...~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2019 - 09:15

Radze się śpieszyć z wnioskami.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 09:15

Dlaczego nikt z radnych nie wspomniał na ostatnich Sesjach i Posiedzeniach Rady o rozbudowie Przedszkola Samorządowego , o którym tak było głośno w poprzedniej kadencji . Były już wydatkowane nasze pieniądze podatników na rożne opracowania i projekty, związane z rozbudową Przedszkola . Jak się nie oficjalnie dowiedziałem w przedszkolu są ograniczone miejsca w przyjęciu do uczestniczeniu w zajęciach maluchów ?

#48 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 21:02

Będę osobiście prowadził genderową edukacje sexualną i praktyczne zajęcia z masturbacji.

#49 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 21:15

zapisy dot. edukacji seksualnej dotyczą nawet kilkulatków. I tak – zgodnie z programem – dzieci w wieku od 0 do 4 lat będą uczyły się poprzez „zabawę w lekarza”, jak wyrażać własne potrzeby. 

Starsze dzieci – od 4 do 6 lat – dowiedzą się, czym jest „radość i przyjemność z dotykania własnego ciała” oraz o „masturbacji we wczesnym dzieciństwie”. 

#50 ~kuku na muniu~

~kuku na muniu~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 23:26

I co najważniejsze na odległość poznają księdza pedofila.

#51 1378

1378

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 245 postów

Napisano 30 marzec 2019 - 00:00

Ksiądz albo pedofil albo esbek tak to było dawniej w Klerze

#52 ~xz~

~xz~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 07:32

pedofilem mogą okazać się różni ludzie np: burmistrz, lekarz , przedszkolanka, klecha itd??? ale jeżeli się dowiem że nauczają takich rzeczy w przedszkolu swoimi lewackimi metodami to moje dzieci nie bedą uczęszczać do takiego LEWACKIEGO przedszkola!!! 

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 10:42

pedofilem mogą okazać się różni ludzie np: burmistrz, lekarz , przedszkolanka, klecha itd??? ale jeżeli się dowiem że nauczają takich rzeczy w przedszkolu swoimi lewackimi metodami to moje dzieci nie bedą uczęszczać do takiego LEWACKIEGO przedszkola!!!

I nikt z tego powodu nie będzie płakał. Zmniejszy się liczba ewentualnych odrzuconych podań. A ty siusiaku ucz swoje dzieci o tym , że dzieci się nie rodzą, a przynosi je bocian .

#54 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 19:27

Taka deprawacja - to jest bowiem czysty marksizm, którego celem jest niszczenie społeczeństwa, rodziny, wiary (oczywiście mam tutaj na myśli wiarę głównie chrześcijańską czy raczej katolicką.

Kiedy słysze hasła "dzieci" i "zabawa w lekarza", moja pierwsza myśl - zboczeńcy albo pefofile. A wy to chcecie wprowadzić jako normę. W takim razie wolę być głupia i żyć w średniowieczu niż w świecie gdzie 4 latka uczy się o masturbacji.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 23:30

Taka deprawacja - to jest bowiem czysty marksizm, którego celem jest niszczenie społeczeństwa, rodziny, wiary (oczywiście mam tutaj na myśli wiarę głównie chrześcijańską czy raczej katolicką.
Kiedy słysze hasła "dzieci" i "zabawa w lekarza", moja pierwsza myśl - zboczeńcy albo pefofile. A wy to chcecie wprowadzić jako normę. W takim razie wolę być głupia i żyć w średniowieczu niż w świecie gdzie 4 latka uczy się o masturbacji.

W takim razie Aniu żyji w średniowieczu.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 06:52

Będzie grupa w przedszkolu w Zaluziu?szukam rozwiązania, gdyby moje dziecko się nie dostało.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 06:53

Będzie grupa w przedszkolu w Zaluziu?szukam rozwiązania, gdyby moje dziecko się nie dostało.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2019 - 16:35

Będzie

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 17:21

Nikt nie wspomniał  na sesji, czy to tajemnica , że w Różanie powstaje prywatne przedszkole , Jeśli tak , to może będą chętni rodzice posyłać dzieci do takiego przedszkola , a dzieci które miały być wożone do Załuzia zmieściły by się w różańskim samorządowym przedszkolu.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2019 - 15:03

Nikt nie wspomniał  na sesji, czy to tajemnica , że w Różanie powstaje prywatne przedszkole , Jeśli tak , to może będą chętni rodzice posyłać dzieci do takiego przedszkola , a dzieci które miały być wożone do Załuzia zmieściły by się w różańskim samorządowym przedszkolu.

Urząd już powinien znać sprawę , bo na pewno ta Pani zgłosiła swoją działalność na parę miesięcy przed zamierzonym rozpoczęciem od pierwszego września. Dlaczego nikt nie wspomniał o tym na Sesji ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych