Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 26 luty 2012 - 19:15

Przasnysz ma taki sprzęt medyczny że jak coś się dzieje z noworodkiem to przewożą Ostrołęka, Maków itp to widać jak jest wyposażony szpital....

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 08:46

a masz, ogolnie mowiac, wyksztalcenie medyczne, ze oceniasz kompetencje personelu?;)

A czy trzeba mieć takowe do oceny?

#23 ~123~

~123~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2012 - 19:48

Przyjemne to możesz mieć sny. Pielegniarki są profesjonalne. I troskliwe.
Zapamiętaj gamoniu, że w Przasnyszu masz naprawdę bardzo dobrych lekarzy i nowoczesny, dobrze wyposażony szpital. Warszawie do Przasnysza daleko. Nie wierzysz? Pojedź się leczyć do Stolicy. Szybko się przeprosisz z przasnyskim szpitalem.
Zycze jednego dnia pobytu w zwykłym szpitalu warszawskim nie w specjalistycznej klinice a wrócice do przasnysza na kolanach haha

#24 ~GOŚĆ SĄSIAD~

~GOŚĆ SĄSIAD~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2013 - 15:45

nie rozumiem jak lekarz z przasnyskiego szpitala sądząc po wieku z wieloletnim doświadczeniem urologi mógł po wstępnym badaniu nie wyciągnąć odpowiednich wniosków
skoro wszystkie symptomy wskazywały na kamienie nerkowe tylko na początek za ordynował
badanie tj.kolonoskopie pomimo protestów mojej żony i był bardzo ordynarny w stosunku do niej pomimo tego że objawy wyraźnie wskazywały na wędrujące kamienie CZY TRZEBA ZAWSZE SIĘGAĆ DO PORTFELA ABY UZYSKAĆ POMOC I UNIKNĄĆ NIEPOTRZEBNYCH I NIEPRZYJEMNYCH BADAŃ

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 08:33

Witam..mój znajomy leży po ciężkim wypadku samochodowym w szpitalu w Przasnyszu,to co sie tam dzieje nie mieści mi sie w głowie.Brak opieki nad pacjentem,pacjent jest traktowany jak zło konieczne..mieszkamy ok 250 km od Przasnysza i nie jestesmy w stanie być tam na okragło,ale myslelismy że chory jest pod dobrą opieka,ale okazało sie wręcz przeciwnie,zaniedbany,brak codziennej toalety,brudna pościel.Nawet panie pielegnarki nie maja ochoty na zmiane pampersa czy opróźnienie worka z moczem.Uważają że należy to do rodziny....nawet nie przeszkadza im smród,brud,brzydki zapach odleżyn do których dopuściły przez zła pielęgnacje pacjenta.Personal oddziału chirurgicznego oczywiście umyje pacjenta- jak mu się za to dodatkowo zapłaci z własnej kieszeni-to nie są puste słowa bez pokrycia.Czy ktos kontroluje prace personelu ?czy musi to zrobic NFZ..bardzo chętnie przedstawię całą ta sytuacje ,łącznie ze zdjęciami jak przez 2 m-c z normalnego człowieka można zrobić  wychudzonego,z ranami odleżynowymi ..koszmar...I proszę nie tłumaczyc że to choroba zrobiła swoje...pracuje tez w szpitalu i za takie traktowanie pacjenta i opieke była bym od razu zwolniona dyscyplinarnie .Czy pani przełożona wie co się tam dzieje?Każdy z nas może być w podobnej sytuacji i z personelu stać się pacjentem!!!Gdzie prawa pacjenta do godnego traktowania i leczenia!!!!!    Są też cudowne tam osoby jak panowie rehabilitancji ,którzy faktycznie przykładaja się do swojej pracy...wielkie podziękowania dla całego personeli OIT-tam są również profesjonaliści  pod każdym względem...a co do personelu i oddziału chirurgi nikomu nie polecam,,panie pielegniarki powinny uczyć sie toalety pacjenta od pań z OIT

#26 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 06:56

nie rozumiem jak lekarz z przasnyskiego szpitala sądząc po wieku z wieloletnim doświadczeniem urologi mógł po wstępnym badaniu nie wyciągnąć odpowiednich wniosków
skoro wszystkie symptomy wskazywały na kamienie nerkowe tylko na początek za ordynował
badanie tj.kolonoskopie pomimo protestów mojej żony i był bardzo ordynarny w stosunku do niej pomimo tego że objawy wyraźnie wskazywały na wędrujące kamienie CZY TRZEBA ZAWSZE SIĘGAĆ DO PORTFELA ABY UZYSKAĆ POMOC I UNIKNĄĆ NIEPOTRZEBNYCH I NIEPRZYJEMNYCH BADAŃ

Kolonoskopia to nieprzyjemne badanie?

#27 ~fabian~

~fabian~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 08:27

Witam..mój znajomy leży po ciężkim wypadku samochodowym w szpitalu w Przasnyszu,to co sie tam dzieje nie mieści mi sie w głowie.Brak opieki nad pacjentem,pacjent jest traktowany jak zło konieczne..mieszkamy ok 250 km od Przasnysza i nie jestesmy w stanie być tam na okragło,ale myslelismy że chory jest pod dobrą opieka,ale okazało sie wręcz przeciwnie,zaniedbany,brak codziennej toalety,brudna pościel.Nawet panie pielegnarki nie maja ochoty na zmiane pampersa czy opróźnienie worka z moczem.Uważają że należy to do rodziny....nawet nie przeszkadza im smród,brud,brzydki zapach odleżyn do których dopuściły przez zła pielęgnacje pacjenta.Personal oddziału chirurgicznego oczywiście umyje pacjenta- jak mu się za to dodatkowo zapłaci z własnej kieszeni-to nie są puste słowa bez pokrycia.Czy ktos kontroluje prace personelu ?czy musi to zrobic NFZ..bardzo chętnie przedstawię całą ta sytuacje ,łącznie ze zdjęciami jak przez 2 m-c z normalnego człowieka można zrobić  wychudzonego,z ranami odleżynowymi ..koszmar...I proszę nie tłumaczyc że to choroba zrobiła swoje...pracuje tez w szpitalu i za takie traktowanie pacjenta i opieke była bym od razu zwolniona dyscyplinarnie .Czy pani przełożona wie co się tam dzieje?Każdy z nas może być w podobnej sytuacji i z personelu stać się pacjentem!!!Gdzie prawa pacjenta do godnego traktowania i leczenia!!!!!    Są też cudowne tam osoby jak panowie rehabilitancji ,którzy faktycznie przykładaja się do swojej pracy...wielkie podziękowania dla całego personeli OIT-tam są również profesjonaliści  pod każdym względem...a co do personelu i oddziału chirurgi nikomu nie polecam,,panie pielegniarki powinny uczyć sie toalety pacjenta od pań z OIT

Popieram. Brak nadzoru jest bardzo widoczny. Dział rehabilitacji jest ok.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 10:37

Wszystko się zgadza ,nie dostarczalesz bombonierek, co dzień rano i na wieczor na zmiany , to i brak obsługi .

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2015 - 18:02

Wszystko się zgadza ,nie dostarczalesz bombonierek, co dzień rano i na wieczor na zmiany , to i brak obsługi .

Czy ktoś kontroluje prace pań pielęgniarek na oddziale chirurgicznym i pozostałego personelu medycznego?W dzisiejszych czasach to jest niedopuszczalne aby pacjent lezał brudny,zaniedbany,bez toalety-skandal.Przecież te panie otrzymują wynagrodzenie za prace która powinny wykonać.Byłam tam kilka razy i co mnie bardzo zdziwiło że zupełny brak zainteresowania chorym..I proszę nie mówić że dbanie o czystość pacjenta należy do rodziny-wszystkie srodki czystości ,ręczniki,czysta odzież rodzina dostarcza więc czy tak ciężko wykonać toalete!!!!!!!!!Jeżeli panie pielęgniarki nie poczuwają się do tego to niech zmienia zawód 

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 17:10

Pracują , zmiana 12 godzin trwa , ale widacz jaka płaca taka praca w naszym powiecie , w Ostrołęce aż milo przebywacz , tam inne podejscie jest do pacjenta, Pacjent to nasz PAN ,my z niego żyjemy bo za niego nam placi NFZ , i my z tego żyjemy . Widacz dawno nikt kontroli nie przeprowadzil ,

#31 ~Paweł~

~Paweł~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 11:19

Szpital w Przasnyszu a głównie chodzi o oddział dziecięcy leżą pod psem zamiast pomagać dzieciaczkom to jeszcze gorzej szkodzą. Zero jakiego kolwiek zaangażowania ze strony lekarzy. Nikomu nie polecam.

#32 ~zosia~

~zosia~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 08:02

co sądzicie na temat okulistyki w Przasnyszu  bo mam problem czy mam iść z dzieckiem

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 10:40

Lepiej jedz do Szczytna do Lewalskiego

#34 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2016 - 14:01

Nie polecam żadnego.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2016 - 12:00

To co oślepnąć, ratunku trzeba szukacz , mądraś jak ci nic nie dolega , ale kiedyś i ty się pokłoniś, okulistycznie nie ma na to mocnych  , lata swoje robią

#36 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2016 - 19:16

To co oślepnąć, ratunku trzeba szukacz , mądraś jak ci nic nie dolega , ale kiedyś i ty się pokłoniś, okulistycznie nie ma na to mocnych  , lata swoje robią

Byłam u obydwu i muszę szukać dalej,podobno w Ciechanowie jest dobry i niedrogi.

#37 ~Pacjentka~

~Pacjentka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 11:13

Przasnysz to tylko budynek piekny ale w srodku to juz inna bajka

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 23:36

Witam..mój znajomy leży po ciężkim wypadku samochodowym w szpitalu w Przasnyszu,to co sie tam dzieje nie mieści mi sie w głowie.Brak opieki nad pacjentem,pacjent jest traktowany jak zło konieczne..mieszkamy ok 250 km od Przasnysza i nie jestesmy w stanie być tam na okragło,ale myslelismy że chory jest pod dobrą opieka,ale okazało sie wręcz przeciwnie,zaniedbany,brak codziennej toalety,brudna pościel.Nawet panie pielegnarki nie maja ochoty na zmiane pampersa czy opróźnienie worka z moczem.Uważają że należy to do rodziny....nawet nie przeszkadza im smród,brud,brzydki zapach odleżyn do których dopuściły przez zła pielęgnacje pacjenta.Personal oddziału chirurgicznego oczywiście umyje pacjenta- jak mu się za to dodatkowo zapłaci z własnej kieszeni-to nie są puste słowa bez pokrycia.Czy ktos kontroluje prace personelu ?czy musi to zrobic NFZ..bardzo chętnie przedstawię całą ta sytuacje ,łącznie ze zdjęciami jak przez 2 m-c z normalnego człowieka można zrobić wychudzonego,z ranami odleżynowymi ..koszmar...I proszę nie tłumaczyc że to choroba zrobiła swoje...pracuje tez w szpitalu i za takie traktowanie pacjenta i opieke była bym od razu zwolniona dyscyplinarnie .Czy pani przełożona wie co się tam dzieje?Każdy z nas może być w podobnej sytuacji i z personelu stać się pacjentem!!!Gdzie prawa pacjenta do godnego traktowania i leczenia!!!!! Są też cudowne tam osoby jak panowie rehabilitancji ,którzy faktycznie przykładaja się do swojej pracy...wielkie podziękowania dla całego personeli OIT-tam są również profesjonaliści pod każdym względem...a co do personelu i oddziału chirurgi nikomu nie polecam,,panie pielegniarki powinny uczyć sie toalety pacjenta od pań z OIT

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 23:45

Zgadzam sie z każdym zdaniem tak dokładnie jest w tym szpitalu. Przez niedbalstwo i brak lekarzy ( bo ci którzy są na wewnętrznym nie nazwę ich lekarzami ,na czele z panią ordynator ) umarł mój Wujek . To co tam sie dzieje to skandal !

#40 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2017 - 06:52

Szpital w przasnyszu to jest umieralnia oddział wewnetrzny mój tata zmarł w tym szpitalu dajemy bliskich żeby leczyc a oni zabijają zwalajac wszystko na choroby nowotworowe w kartach zgonu zazwyczaj wpisują niewydolność krążeniowo- oddechowa w karcie zgonu wpisują zgon 22.55 a dzwonią do ludzi w sposób chamski o 23.02 skandal chyba jeszcze pacjent powinien lezyc przez 2 godziny a opieka ...wstyd

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych