Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aagas22~

~aagas22~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 08:53

Chciałam powiedzieć że ok 3 lata temu, taka sama sytaucja przytrafiła się dziecku mojego szwagra, dodam ze również w Przasnyszu. Po kosztownej operacji, która odbyła sie we Francji i długiej rehabilitacji w Dziekanowie dziecko dochodzi do siebie. Daje to chyba do myslenia, że z personelem tamtego szpitala jest chyba cos nie tak...cierpią na tym niewinne dzieci...

#2 ~Chętnie pomogę!~

~Chętnie pomogę!~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 18:40

Witam!
17 lat temu, w ostrołęckim szpitalu urodziłam córkę z porażeniem splotu barkowego. Jej również lekarze chcieli usztywnić rękę, na co nie chciałam się zgodzić. Miałam to szczęście, że trafiłam na wspaniałych lekarzy, dzięki którym żadna operacja nie była konieczna (a nawet nie była wskazana). Rehabilitowałam ją jedynie w domu, co jakiś czas jeżdżąc na kontrole do Warszawy. Rehabilitacja przynosiła wspaniałe efekty. Córka wyrosła na zdrową, w pełni sprawną dziewczynę, która nie ma żadnych kompleksów. Jeżeli chcą Państwo skonsultować się z tymi specjalistami, proszę dzwonić pod mój numer telefonu: 500398353. Chętnie umówię się na spotkanie i rozmowę, oraz mogę podać kontakt do lekarza mojej córki i wspaniałej rehabilitantki.
Pozdrawiam i czekam na telefon :)

#3 ~przasnyszanin 33~

~przasnyszanin 33~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 22:20

może i szpital ma sprzęt w miarę,ale większość lekarzy to się nadaje do wyapsania krów w tym szpitalu,albo do weterynarii,i to na wszystkich oddziałach,trafić do niego to jak by zostać wrzuconym do bagna po same uszy,albo trafić do umieralni.U NAS LEKARZE NIE LECZĄ BO NIE POTRAFIĄ. JAK KTOŚ MOŻE TO NIECH OMIJA TEN SZPITAL ZDALEKA :angry:

#4 ~Rocky~

~Rocky~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2010 - 23:25

może i szpital ma sprzęt w miarę,ale większość lekarzy to się nadaje do wyapsania krów w tym szpitalu,albo do weterynarii,i to na wszystkich oddziałach,trafić do niego to jak by zostać wrzuconym do bagna po same uszy,albo trafić do umieralni.U NAS LEKARZE NIE LECZĄ BO NIE POTRAFIĄ. JAK KTOŚ MOŻE TO NIECH OMIJA TEN SZPITAL ZDALEKA :angry:

Jak ominiesz ten szpital to nie będziesz miał się gdzie leczyć bo w Ostrołęce i Ciechanowie, w Makowie i Mławie nikt cię nie chce. Może od razu zgłoś się do weterynarza w Chorzelach. Ale nie! On też nie chce leczyć mentów!
Jaki z ciebie, k...a, Przasnyszanin

#5 unicorn

unicorn

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 530 postów

Napisano 13 kwiecień 2010 - 23:40

a masz, ogolnie mowiac, wyksztalcenie medyczne, ze oceniasz kompetencje personelu?;)

#6 ~przasnyszanin33~

~przasnyszanin33~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 01:33

Jak ominiesz ten szpital to nie będziesz miał się gdzie leczyć bo w Ostrołęce i Ciechanowie, w Makowie i Mławie nikt cię nie chce. Może od razu zgłoś się do weterynarza w Chorzelach. Ale nie! On też nie chce leczyć mentów!

jakurat lecze się w Warszawie

#7 ~przasnyszanin33~

~przasnyszanin33~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2010 - 02:01

a masz, ogolnie mowiac, wyksztalcenie medyczne, ze oceniasz kompetencje personelu?;)

nie mam wykształcenia medycznego ,ale pisząc wcześniej taki tekst to wiadomo,że musialem mieć jakieś przykre doświadczenia i przejścia z tymi lekarzami i sądząc po artykule nie tylko ja je mniałem,jedynie co moge dobrego powiedzieć o tym personelu to Pielęgniarki są bardzo przyjemne i znają sie na swojej pracy :mellow:

#8 unicorn

unicorn

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 530 postów

Napisano 14 kwiecień 2010 - 07:53

nie mam wykształcenia medycznego ,ale pisząc wcześniej taki tekst to wiadomo,że musialem mieć jakieś przykre doświadczenia i przejścia z tymi lekarzami i sądząc po artykule nie tylko ja je mniałem,jedynie co moge dobrego powiedzieć o tym personelu to Pielęgniarki są bardzo przyjemne i znają sie na swojej pracy :mellow:

nie majac nic wspolnego z medycyna moze pan w takim razie mowic jedynie o czysto ludzkim aspekcie ich pracy, rowniez istotnym, chodzi mi glownie o relacje lekarz - pacjent, lekarz - rodzina pacjenta...roszczenie sobie prawa do oceny ich wiedzy, w ogole mowiac kompetencji swiadczy o niezrozumieniu hmm..problemu...i nie zawsze sprawa leczenia i wykorzystania swojej wiedzy i umiejetnosci jest zalezna tylko od checi lekarza/pielegniarki - zapewniam, takie mozliwosci daja nie tylko szefostwo, ale tez srodowisko pracy i wiele innych istotnych elementow
nikogo nie bronie, zeby byla jasnosc, zarowno w Przasnyszu, jak i wspomianej Warszawie, sa lepsi i gorsi lekarze i nie mozna oceniac calosci ( mowiac chocby o przasnyskim szpitalu ze to umieralnia ) po 1 czy 2 osobach
pozdrawiam

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2010 - 12:16

nie rozumiem???? a co ma wspólnego patriotyzm lokalny z niekompetencją szpitala?! Dać się okaleczyć tylko dlatego by być Honorowym Obywatelem Przasnysza?! PARANOJA..... Skąd ty wiesz,że tego człowieka gdzie indziej nie zechcą leczyć?! widzę,że jesteś inteligentny/a inaczej. a w ogóle czemu nazywasz tego człowieka ,że niby to ment?! Znasz go?!każdy sądzi według siebie. I nawet wykształcenie "medyczne" nie upoważnia cię do ubliżania komukolwiek. Każdy ma prawo do swojego zdania, i czy ci się to podoba czy nie,na szczęście nie każdy myśli podobnie jak ty.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2010 - 12:35

.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2010 - 22:38

.

Komuś chyba wali na dekiel ... Potrzebny psychiatra będzie! Macie tam w Przasnyszu dobrego psychiatrę?????

#12 ~~mama~~

~~mama~~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 02:38

poszukuję dobrego laryngologa dziecięcego w Przasnyszu, może ktoś wskazać mi?

#13 ~zawiedziona~

~zawiedziona~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 15:13

Ja nie chce miec z tym szpitalem nic wspolnego, zawiezlismy mojego tate na pogotowie z temp.41 stopni, inteligentny lekarz ktory go przyjmowal nie zmierzyl mu cisnienia, tylko temp i wypuscil do domu z antybiotykiem na zapalenie pecherza i lekiem na zbicie temp.
Po dwoch dniach tata zostal zabrany w zlym stanie do szpitala, ale na szczescie nie do Przasnysza tylko innego, poniewaz panowie z pogotowia powiedzieli, ze za mlody na Przasnysz. . .
Moj tata po dwumiesiecznej walce o zycie zmarl:( 13 dni przed 51 urodzinami.
Gdyby lekarz na pogotowiu zmierzyl mu cisnienie i pozostawil na obserwacji tata by zyl- niestety bylo juz za pozno, ale przynajmniej 2 miesiace zyl z czego 6 tygodni spal i w snie umarl.
Trzymajcie sie z dala od tego szpitala, oni usmiercaja nie lecza:(
To nie jest pierwszy przypadek , gdzie nie zatrzymuja na obserwacje, nie wykrywaja choroby i ludzie umieraja, albo inny szpital musi ich ratowac.

#14 ~iii~

~iii~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 21:37

To nie zawsze jest wina lekarzy tylko chorego systemu Rząd na wszystkim chciałby oszczędzać na funkcjonowaniu szpitali na badaniach lekach itp W tym czasie miljony są marnowane na wspieranie upadającej Grecji (kora jest bogatsza od nas) Gdzie jest logika gdzie dbałość o przeciętnych obywateli

#15 ~MILJON :D~

~MILJON :D~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 21:45

te MILJONY naucz się najpierw ortografii a dopiero później zabieraj głos

#16 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 23:58

robią co chcą

#17 ~angielski pacjent~

~angielski pacjent~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 00:05

Przyjemne to możesz mieć sny. Pielegniarki są profesjonalne. I troskliwe.
Zapamiętaj gamoniu, że w Przasnyszu masz naprawdę bardzo dobrych lekarzy i nowoczesny, dobrze wyposażony szpital. Warszawie do Przasnysza daleko. Nie wierzysz? Pojedź się leczyć do Stolicy. Szybko się przeprosisz z przasnyskim szpitalem.

#18 ~z~

~z~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2012 - 22:32

Przyjemne to możesz mieć sny. Pielegniarki są profesjonalne. I troskliwe.
Zapamiętaj gamoniu, że w Przasnyszu masz naprawdę bardzo dobrych lekarzy i nowoczesny, dobrze wyposażony szpital. Warszawie do Przasnysza daleko. Nie wierzysz? Pojedź się leczyć do Stolicy. Szybko się przeprosisz z przasnyskim szpitalem.

TO PRAWDA W WARSZAWIE JEST ŻLE

#19 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 14:39

#20 ~Zuzia~

~Zuzia~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2012 - 14:42

Przyjedź do mMkowa. Chętnie Ciebie przyjmą. Maja dobrych lekarzy i w dużej ilości. Ciągle kogoś przyjmują. Nie to co w P..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych