Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Program ,,Rozdawnictwo plus ''

202 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 20:04

Pisiory srają pieniędzmi, szkoda tylko, że nie swoimi

#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 20:11

"Szlachta baluje, frajerstwo pracuje". Do roboty!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 21:36

Nawet emerytom oczy zamulą tą kwotą 1100 zł. Wystarczyło by  PIT od emerytur wynosił 0%. Moja mama wtedy rocznie zyskała by 2064 zł. 

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 22:02

Skąd oni na to wezmą?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 23:12

Pisiory srają pieniędzmi, szkoda tylko, że nie swoimi

lepiej biednym Kulczykom było dać....

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 23:36

Brawo PIS , macie nasze poparcie .  Jeszcze co najmniej 3 kadencje.   Koniec burżuazji. Czas dla prostych i biednych ludzi.  A jeśli mowa o rozdawnictwie , to makowskie władze też rozdają

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 05:04

Skąd oni na to wezmą?

Od Ciebie, ode mnie, od Nas w podatkach i inflacji...

Brawo PIS , macie nasze poparcie .  Jeszcze co najmniej 3 kadencje.   Koniec burżuazji. Czas dla prostych i biednych ludzi.  A jeśli mowa o rozdawnictwie , to makowskie władze też rozdają

Powiedz to makowskim nauczycielom i ich rodzinom, pielęgniarkom, niepełnosprawnym i rolnikom. Jedno się zgadza- ewidentna próba podlizania się tym którym niekoniecznie w życiu wyszło. Po 3 kadencjach nie byłoby co z kraju zbierać. Idziemy w stronę Grecji oby nie Wenezueli.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 05:11

Od Ciebie, ode mnie, od Nas w podatkach i inflacji...
Powiedz to makowskim nauczycielom i ich rodzinom, pielęgniarkom, niepełnosprawnym i rolnikom. Jedno się zgadza- ewidentna próba podlizania się tym którym niekoniecznie w życiu wyszło. Po 3 kadencjach nie byłoby co z kraju zbierać. Idziemy w stronę Grecji oby nie Wenezueli.

Jak na razie idziecie w stronę kibla tylko nie wiadomo czy zdążycie. PiS tylko realizuje wasze pomysły które wam ukradł a wy dostaliście sraczki że to się może udać. Mieliście dwie kadencje. Kolejnej Polska rzeczywiście by noe wytrzymała. A teraz do kobla.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 05:22

Jak na razie idziecie w stronę kibla tylko nie wiadomo czy zdążycie. PiS tylko realizuje wasze pomysły które wam ukradł a wy dostaliście sraczki że to się może udać. Mieliście dwie kadencje. Kolejnej Polska rzeczywiście by noe wytrzymała. A teraz do kobla.

pier***, pier*** ja posłucham. Cały czas to samo... "A bo PO..." się nawet nie zorientowałeś, że rządzicie od 4 lat. Skala grabieży kraju pokazuje, że PO przy PIS to amatorzy! PIS chce władzy za cenę rozwalenia kraju. Koryto+ przede wszystkim w zasadzie nic dziwnego. Kro jest autorem słów TKM? Ciemny Lud wszystko kupi? Jeszcze wrzutkę zrób "250 mld... i Vat...." :D Przyzwoitość to coś obok czego PIS nie stał... Nie dość że ukradł to jeszcze w populizmie przelicytował...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 05:50

pier***, pier*** ja posłucham. Cały czas to samo... "A bo PO..." się nawet nie zorientowałeś, że rządzicie od 4 lat. Skala grabieży kraju pokazuje, że PO przy PIS to amatorzy! PIS chce władzy za cenę rozwalenia kraju. Koryto+ przede wszystkim w zasadzie nic dziwnego. Kro jest autorem słów TKM? Ciemny Lud wszystko kupi? Jeszcze wrzutkę zrób "250 mld... i Vat...." :D Przyzwoitość to coś obok czego PIS nie stał... Nie dość że ukradł to jeszcze w populizmie przelicytował...

Mogę dokupić ci papieru toaletowego w ramach programu papier+ bo widzę że w kiblu masz tylko Wyborczą którą czytasz namiętnie. Nic dziwnego że głupoty piszesz.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 06:14

Słowa "Teraz K...a My" wypowiedział Jarosław Kaczyński ówcześnie Prezes Porozumienia Centrum na określenie zachowania koalicjantów Akcji Wyborczej Solidarność a zwłaszcza jednego z najważniejszych koalicjantów jakim była Unia Wolności (obecnie PO) i ich pazerności na stanowiska. Po tych słowach Prezes Kaczyński wycofał PC z AWS. Więc nie kłam i siedź w kiblu.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 06:42

Jak się powiedziało A trzeba powiedzieć i B. Więc czekam na przykłady grabieży przez PiS. I czekam na zestawienie tej „ pisowskiej grabieży” z dokonaniami kuglarzy z PO. Pomyśl , pomyśl mocno...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 06:49

Swoją drogą jak idę na zakupy to wybieram polski sklep i polskie produkty. Może to i nie rozsądne i nie kosz..rzystne ale mam pewność, że nikt nie będzie kazał mi zwrócić za paliwo które zużyłem na dojazd do sklepu i nie odbierze mojego domu za rzekomy kredyt który sklep wziął na wyprodukowanie moich zakupów. Tak że tego tam... Myślę po polsku.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 06:52

Jak się powiedziało A trzeba powiedzieć i B. Więc czekam na przykłady grabieży przez PiS. I czekam na zestawienie tej „ pisowskiej grabieży” z dokonaniami kuglarzy z PO. Pomyśl , pomyśl mocno...

Za niego myśli Wyborcza. Co ty wymagasz odczłowieka który szuka kibla a wszystkie zajęte.

#15 ~Rumcajs~

~Rumcajs~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 07:31

Wypier dalać frajery do roboty bo ósma dochodzi. Ja poleżę i wstanę dopiero po południu jak stara dzieci obiad ze szkoły przyniesie i popatrze w internecie na nową bryczkę. Za wasze.... za wasze ... 500 plus razy cztery.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 07:40

Wypier dalać frajery do roboty bo ósma dochodzi. Ja poleżę i wstanę dopiero po południu jak stara dzieci obiad ze szkoły przyniesie i popatrze w internecie na nową bryczkę. Za wasze.... za wasze ... 500 plus razy cztery.

He,he,he. Chciałbyś. Wy ze Zdziskiem dzieciów nie mata, to zrozumiałe, ale że mówisz do niego "stara"? :-)

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 11:37

Trzeba brać póki jest w Grecji też dawali a potem bida ale kilka lat było fajnie a teraz połowa na bezrobociu

#18 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 12:12

Nieważne. Dla mnie liczy się tu i teraz. Nie jakieś tam wizje za kilka lat. Pis obiecał i pis dał. Też będę głosowała na tą partię. Na pana posła Kowalczyka

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 12:24

Dla mnie to możesz mu nawet wylizać

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 12:33

Dla mnie to możesz mu nawet wylizać

A ty często to robisz? To zamiast papieru toaletowego? Smacznego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych