Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Probosz kadzidleński

1191 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~parafianka~

~parafianka~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 17:30

A co z domem parafialnym

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 17:31

Bo pilot zepsuty a proboszcz nie ma za co go naprawić

Jedyna rada, Wójt powinien być wyświęcony na księdza.

Wtedy wszystko będzie grało, jak gruźlikowi w płucach, zarówno w Gminie jak i w Parafii.

Poza tym Wójt będzie pisał wiersze o tym jak płonie w kroczu, jak mu kleszcz zjada jądra no i o miodnej pisi.
Kadzidlanie będą szczęśliwi.

#23 ~Kadzidło~

~Kadzidło~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 18:22

A co z domem parafialnym

. Dom parafialny stoi byłem widziałem stoi na swym miejscu

#24 ~Kadzidło~

~Kadzidło~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 18:55

Po co wszędzie o wójcie piszecie jak coś macie to idźcie do niego i mu w twarz powiedzieć możecie a nie na forum piszecie na niego anonimowo itd a widząc na kadzidle się miło usmiechacie i czapki z głów to się nazywa być Fałszywa osoba ja też nie pałam do niego sympatią ale nie ublizam nie krytykuje nie nawidze takiej falszywosci ostatnio byłem świadkiem jak w pewnym gronie du... Obrabiali Wójtowi a za dwa tygodnie na uroczystości pięknie ładnie usmieszki słodkie słówka. Jak można być tak obludnym człowiekiem niech każdy spojrzy na siebie rachunek sumienia sobie zrobi a później niech pisze o kimś.. A co do proboszcza nie wiem co jest grane ale widocznie jeżeli jest jak jest w Kadzidle ma to coś na celu

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 21:09

Na celu ma wzbogacić wyższe władze kościelne. Każdy wie że parafianie hojni i dużo było inwestycji a poprzednik dzielił się ale z umiarem, a obecny nic nie inwestuje i kasy nie ma. Dlaczego złożył zawiadomienie do Policji o kradzieży rynny a o skradzionych pieniędzach w ub roku i obecnym nie złożył i nie ogłosił w Kościele. Boi się jeszcze troszkę ludzi i teraz juz jak może kradnie aby jak najwięcej nagrabić sobie i troszkę wyższym rango. A odnośnie wójta to ktoś się powtarza na każdym forum. Kadzidło jest ładniejsze i nie jest tak źle. Dobrze że jest jakiś postęp. Boli tylko że proboszcz nas ma naprawdę za "motłoch", jw. ktoś przytoczył.

#26 ~Kadzidło~

~Kadzidło~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 21:43

Mnie boli tylko to że jestem rodowitym kadzidlakiem i teraz to nawet strach pomyśleć co i ile będzie kosztować bo tak na dobrą sprawę mamy w sunie mieliśmy swojego kościelnego z tad i mam dobre zdanie o nim to dobry człowiek moim zdaniem chowal moich bliskich pracował tyle lat jeszcze przy swoim ojcu pracował wspominam go też jako dobra osobę zawsze służy pomocą i okazuje się że firma z innego miasta Myszyniec mam na myśli ma zajmować się przygotowaniami do przykrych i tak uroczystości a nie swój Tylko obcy jakoś ja do Kościelnego byłego mam wielki szacunek i jak nie daj Bóg coś idę do niego nie chce z Proboszczem mieć nic wspólnego..Z tą kasą to chyba ściema ogólnie

#27 ~Kadzidło~

~Kadzidło~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 21:46

Ponowie pytanie czy ktoś coś wie na temat tego że nie biją dzwony???

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2019 - 22:51

Wójt powinien być wyświęcony na księdza.
Jak Wójt zostanie proboszczem wszystko będzie bardzo dobrze.
Dzwony będą buły cały czas. Nie będzie żadnego problemu. Wójt sprawdza się w każdej funkcji, na każdym stanowisku.

#29 ~kadzidlanka~

~kadzidlanka~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 12:51

Ponowie pytanie czy ktoś coś wie na temat tego że nie biją dzwony???

Ponownie; nie ma pilota

#30 ~Kadzidło~

~Kadzidło~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 12:52

A gdzie pilot?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 13:57

Mam pytanie, czy leci z nami pilot?

#32 ~Kadzidło~

~Kadzidło~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 15:55

Amba Fatima było i nima

#33 ~Elmo~

~Elmo~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:20

No właśnie, kościelny dobry człowiek. Teraz Myszyniec wziął nas w posiadanie.

#34 ~Kadzidło~

~Kadzidło~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2019 - 16:35

Ten Myszyniec to nas bardzo zgubi już była akcja z nimi więc poczekamy zobaczymy ja tam uważam że proboszcz zrobił sobie prywatny folwark z parafii czy pytał parafian co my na to??? Ten myszyniec potrzebny jak dziura w moście... Ja już straciłem nadzieję na poprawę w gminie i parafii więc przestaje się udzielać dużo by można było pisać na ten temat parafii itd ale po co każda instytucja ma tu swój folwark. Szkoła Gmina Parafia każdy ma swoje rządy szlag człowieka trafia ale co zwykły jeden człowiek może nic trzeba patrzeć i ubolewac

#35 ~Pokrewny duszy~

~Pokrewny duszy~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 00:46

Kadzidlaki kto jest chętny żeby obstac za Jackiem ma odawgi trochę i honoru kto jest za w piątek na 18.00 zbiórka pod plebania.. Kościelny chowal naszych bliskich był zawsze kiedy go potrzebowaliśmy zawsze kiedy trzeba pomagał kto za Jackiem zapraszam...okaże się kto przyjacielem kto zadra

#36 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 10:25

Wątpię żeby chciał wrócić. Za darmo nikt nie chce pracować.... A ciągle prosić o swoją kasę to jest męczące

#37 ~TTT~

~TTT~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 11:29

Wątpię żeby chciał wrócić. Za darmo nikt nie chce pracować.... A ciągle prosić o swoją kasę to jest męczące

Jakie za darmo....Pracował tyle lat, miał na życie a teraz za darmo ? Nachapał się i chciał odpocząć . Teraz zaczyna się robić luka w portfelu to Parafianie ratujcie.Tak na marginesie  Myszyniec ma swoje terytorium i niech tam zostanie.. Dać zarobić ludziom z naszej parafii, jeśli nawet będzie to nie Jacek.

#38 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 11:30

Wszyscy gadata, a księdzu to badaj kto da więcej! A później tylko czyta, kto ile . No chyba,że "anonimowo " to ksiądz i tak wie od kogo i kogo szanować.Nie będzie datków to się skończy! Kościół ma być do modlitwy,a nie do podziwiania i żeby się gdzieś wystroić na niedzielę i pokazać

#39 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 11:45

Jakie za darmo....Pracował tyle lat, miał na życie a teraz za darmo ? Nachapał się i chciał odpocząć . Teraz zaczyna się robić luka w portfelu to Parafianie ratujcie.Tak na marginesie  Myszyniec ma swoje terytorium i niech tam zostanie.. Dać zarobić ludziom z naszej parafii, jeśli nawet będzie to nie Jacek.

Faktycznie posada kościelnego jest taka, że można się nachapać... :lol: :P Prawda jest taka, że u księdza to wiele rzeczy robi się za Bóg zapłać

#40 ~zzzz~

~zzzz~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 13:01

Dzwon nie bije, bo go nie ma zostało tylko puste miejsce!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych