Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

prace interwencyjne

43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~zainteresowany~

~zainteresowany~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 21:34

Mam pytanie: ile osób obecnie zostało przyjętych /bądź zostanie przyjętych na prace interwencyjne? Interesuje mnie też, jakie to stanowiska ( fizyczne, biurowe)? Pytam, bo zawsze nie ma podobno miejsc

#2 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 10:03

A kogo pytasz na anonimowym forum?

#3 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 10:03

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 10:26

no właśnie, najlepiej pytać u źródła

#5 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 15:12

Dane do wójta ze strony: dariusz.łukaszewski1@wp.pl tel. 606 788 420

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 15:32

no właśnie, najlepiej pytać u źródła

W cztery oczy zawsze może naściemiać i mu tego nie udowodnisz. Na forum na pewno nie będzie kłamał, gdyż pozostanie dowód udzielenia nieprawdziwej informacji.

#7 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 15:43

O Jezu ... czy jesteś w jakiejś sekcie

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 15:48

O Jezu ... czy jesteś w jakiejś sekcie

Nie. Jestem tylko zapobiegliwy. Sekta to Ci bezkrytyczni zwolennicy Dareczka, którzy łykają wszystko co im podaje.

#9 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 16:43

W cztery oczy zawsze może naściemiać i mu tego nie udowodnisz. Na forum na pewno nie będzie kłamał, gdyż pozostanie dowód udzielenia nieprawdziwej informacji.

no, ale po co w cztery oczy, w trybie informacji publicznej.

#10 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 16:49

Nie. Jestem tylko zapobiegliwy. Sekta to Ci bezkrytyczni zwolennicy Dareczka, którzy łykają wszystko co im podaje.

coś mi się wydaje, że prawdziwa sekta to zbyt krytyczni przeciwnicy - cokolwiek by wójt nie zrobił - wszystko  źle lub bardzo źle. Ktokolwiek ma inne zdanie niż oni to zaraz epitety, obelgi, wyzwiska. Tak to niestety na tym forum od lat jest. To bardzo przykre i szkodliwe dla całego Kadzidła.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 16:59

coś mi się wydaje, że prawdziwa sekta to zbyt krytyczni przeciwnicy - cokolwiek by wójt nie zrobił - wszystko źle lub bardzo źle. Ktokolwiek ma inne zdanie niż oni to zaraz epitety, obelgi, wyzwiska. Tak to niestety na tym forum od lat jest. To bardzo przykre i szkodliwe dla całego Kadzidła.

Nie ja pierwszy wyskoczyłem z sektą. A to właśnie wójt i jego zwolennicy nie przyjmują krytyki. Chcą w ten sposób zdławić jakikolwiek ocenę jego postępowania, a my mieszkańcy mamy pełne do tego prawo.

#12 ~Rebeliant~

~Rebeliant~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 17:05

coś mi się wydaje, że prawdziwa sekta to zbyt krytyczni przeciwnicy - cokolwiek by wójt nie zrobił - wszystko źle lub bardzo źle. Ktokolwiek ma inne zdanie niż oni to zaraz epitety, obelgi, wyzwiska. Tak to niestety na tym forum od lat jest. To bardzo przykre i szkodliwe dla całego Kadzidła.

Wyzwisk na tym forum używali częściej właśnie zwolennicy wójta. To jego zwolennicy to albo bezkrytyczni, oczarowani fanatycy, albo ludzie którzy są od niego zależni lub zyskali na jego rządach.

#13 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 17:09

Nie ja pierwszy wyskoczyłem z sektą. A to właśnie wójt i jego zwolennicy nie przyjmują krytyki. Chcą w ten sposób zdławić jakikolwiek ocenę jego postępowania, a my mieszkańcy mamy pełne do tego prawo.

Dobra, zostawmy to na boku... Proszę Cię tylko o odpowiedź - czy mógłbyś wymienić 3 rzeczy które wójt zrobił dobrze?

#14 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 17:11

Wyzwisk na tym forum używali częściej właśnie zwolennicy wójta. To jego zwolennicy to albo bezkrytyczni, oczarowani fanatycy, albo ludzie którzy są od niego zależni lub zyskali na jego rządach.

A jaką miarą to mierzysz???

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 17:20

Dobra, zostawmy to na boku... Proszę Cię tylko o odpowiedź - czy mógłbyś wymienić 3 rzeczy które wójt zrobił dobrze?

3 które robi dobrze
Pierwsze to znakomicie promują własną osobę i bardzo efektywnie zwiększa swoją popularność. Drugie to dobrze dba o interesy swoich ulubionych współpracowników. Trzecie to organizuje niezliczoną ilość imprez i spotkań , które przy okazji znakomicie promują jego osobę.

#16 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 17:37

3 które robi dobrze
Pierwsze to znakomicie promują własną osobę i bardzo efektywnie zwiększa swoją popularność. Drugie to dobrze dba o interesy swoich ulubionych współpracowników. Trzecie to organizuje niezliczoną ilość imprez i spotkań , które przy okazji znakomicie promują jego osobę.

no dobrze ale spróbuj wymienić 3 rzeczy ale bez uwzględnienia osoby wójta. To chyba nie za trudne - było kilka kadencji.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 18:56

no dobrze ale spróbuj wymienić 3 rzeczy ale bez uwzględnienia osoby wójta. To chyba nie za trudne - było kilka kadencji.

Wymieniłem 2 rzeczy które najlepiej wójtowi wychodzą. A jeśli chodzi o osiągnięcia w zarządzaniu to jak na tak dużą gminę i 12 lat rządów zrobił stosunkowo mało , a poza tym dodatkowo zasłużył gminę.

#18 ~Kurpś~

~Kurpś~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 18:59

Michał nie wydurniaj się.

#19 ~Kurpś~

~Kurpś~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 19:00

Rządzi wiekszość, i nie są to ludzie z listy wójta. O co pretensje?

#20 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 19:02

Wymieniłem 2 rzeczy które najlepiej wójtowi wychodzą. A jeśli chodzi o osiągnięcia w zarządzaniu to jak na tak dużą gminę i 12 lat rządów zrobił stosunkowo mało , a poza tym dodatkowo zasłużył gminę.

piszesz mało  ale konkrety jesteś w stanie wymienić czy nie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych