Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w Pułtusku

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 18:42

Każdy narzeka ,że jest bezrobocie i nie można znalesc pracy ale ostatnio moja firma szukala pracownika i bylo naprawde ciezko kogos znalesc. Polowie kandydatow to sie nie chcialo nawet pracowac. Wogole nikt sie nie przykladal do tego zeby zrobic dobre wrazenie,po prostu sobie olewali. normalnie porazka

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 20:16

a możesz coś więcej powiedzieć o tej pracy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2014 - 08:42

no i się skończyło na tym że szuka tylko kogo do polbramu może ?

#4 ~sowa~

~sowa~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2014 - 08:40

No to powiedz gdzie i kogo szukaliście/szukacie?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 13:51

no i się skończyło na tym że szuka tylko kogo do polbramu może ?

patr\ą na ilosc ogłoszen adecco w internecie to pewnie do atexu. Zresztą chyba w każdym okolicznym powiecie szukają...

#6 marius23

marius23

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 174 postów

Napisano 28 lipiec 2014 - 18:02

.

Użytkownik marius23 edytował ten post 20 sierpień 2015 - 19:27

#7 bolekimatolek

bolekimatolek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 13 październik 2014 - 17:59

No niestety pracy w Pułtuska nie ma... A wszystko to przez takich wieśniaków jak Pan Nuszkiewicz!! Wszyscy do wymiany!!! :(

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 10:15

Czy ktoś zna nazwę firmy która ogłasza się na ulotkach porozwieszanych w Pułtusku?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 10:23

Pułtuski Szpital zatrudni 1/2 etatu wynagrodzenie 600-800 złotych

taki rozwój gajda-med

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 09:24

Pułtusk. Oczy świata są zwrócone w kierunku Polski z powodu 30-letniego mężczyzny, który sam obezwładnił dwóch uzbrojonych napastników i tym samym najprawdopodobniej zapobiegł dokonaniu przez nich zamachu terrorystycznego.

Wczoraj w godzinach wieczornych obok sklepu wielkopowierzchniowego zatrzymał się samochód, z którego wysiadło dwóch uzbrojonych mężczyzn w kominiarkach. Szybkim krokiem udali się do środka zostawiając auto na chodzie.

Artur, który był świadkiem tego zajścia nie zastanawiając się długo podbiegł do auta, wyjął kluczyki i wyrzucił je jak najdalej potrafił. Następnie podniósł obluzowany kawałek płyty betonowej i wbiegł za napastnikami do środka.

- Wybrałem tego większego, który trzymał karabin i z całych sił rozbiłem mu tą płytę na głowie. Padł na ziemię od razu - mówi z dumą bohater. - Nawet nie zauważyłem kiedy ten drugi uciekł. Moje szczęście, bo także był uzbrojony, tylko w krótszą broń.

Mężczyzna rzucił się w pogoń i dopadł drugiego napastnika kiedy ten próbował uruchomić auto. - Rozbił łokciem okno i wyszarpał go przez nie na zewnątrz - relacjonują świadkowie zajścia - Potem okładał go tak mocno, że tamtem próbował wczołgać się pod koła. Nic mu to nie pomogło, bo Artur wyciągnął go za nogi. Dobrze, że nadjechała policja, bo nie wiem jak to by się skończyło.

#11 ~uratos~

~uratos~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 09:17

EuroKadra - idziecie do nich i praca się znajduje od zaraz. Agencje wstawiają do najlepszych marek, nie ma problemów z zatrudnieniem. Jeśli komuś zależy na pracy, to ją zdobywa od zaraz. Po prostu tak to aktualnie wygląda. Wykorzystajcie to. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych