Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~H.B.H.B~

~H.B.H.B~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 13:47

Poszukuję ludzi do pracy. Wiek od 25 do 40 lat. Praca w sklepie, w Makowie, ul. Ciechanowska.
( Sklep w trakcie budowy) planowane otwarcie .09.2019
Prosze o maile w komentarzach, wyśle tam więcej informacji.
Pozdrawiam H.B.

#2 ~Elka~

~Elka~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 14:05

Jaka branża. W Makowie mimo dużego bezrobocia ludziom za 2k zł netto nie chce się pracować. Się nie dziwię. 2 x 500+, 2 x darmowe obiady, 2 x dodatek rodzinny. Już mamy miesięcznie przy dwójce dzieci za "darmo" ok 1600 zł. Za czterysta złotych miesięcznie więcej sama bym nie chciała pracować.

#3 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 14:42

A ja pracuje . Dodatkowo mam 2000 tys . A to co na dzieci mam sla dzieci . A nie na tipsy rzęsy i piwo . Uczę dzieci szacunku so pracy . Bo to co widzę yo mnie przeraża .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 15:08

A ja pracuje . Dodatkowo mam 2000 tys . A to co na dzieci mam sla dzieci . A nie na tipsy rzęsy i piwo . Uczę dzieci szacunku so pracy . Bo to co widzę yo mnie przeraża .

masz moje gratulacje za postwę, jak można tych +++ nie przeznaczać dla dzieci, nie zbierać im ina przyszłość, bo przecież rząd sie zmieni to im odbiorą, mam nadzieję

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 15:12

Poszukuję ludzi do pracy. Wiek od 25 do 40 lat. Praca w sklepie, w Makowie, ul. Ciechanowska.
( Sklep w trakcie budowy) planowane otwarcie .09.2019
Prosze o maile w komentarzach, wyśle tam więcej informacji.
Pozdrawiam H.B.

a jakieś pół etatu dla emerytki nie znalazłoby sie?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 15:49

planowane otwarcie .09.2019

@H.B.H.B dopiero jest połowa lutego 2019 roku! 6 m-cy? Daj za jakieś 5 m-cy normalne ogłoszenie! Może i ktoś się skusi, Maków to dziwne miasto jak @Elka pisała bezrobocie powyżej 16%, a chętnych do pracy nie ma. Wiem z doświadczenia, mój pracodawca z okolic makowa musi zatrudniać Ukraińców bo Polacy się nie garną do pracy. Żeby nie było zarabiają podstawy 2500 zł netto + premia. Nie wiem ile, bo szef ustala to indywidualnie. Ale myślę, że około 3000 zł mają na rękę miesięcznie + darmowe lokum. Zatrudnieni są na umowę zlecenie, czyli nie mają jedynie płatnego urlopu.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych