Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pożar stare bloki

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 13:47

Porażka to ci "faceci" którzy lecą na takie coś.

Oni nie lecą tylko korzystają jak jest okazja.Czterech tatusiów z żadnym nie jest.Ale emerytura chociaż będzie

#22 ~Małtyna~

~Małtyna~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 15:29

Oni nie lecą tylko korzystają jak jest okazja.Czterech tatusiów z żadnym nie jest.Ale emerytura chociaż będzie

Znaczy się, umie się dziewczyna ustawić w życiu.

#23 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 16:01

Znaczy się, umie się dziewczyna ustawić w życiu.

no tak i alimenty na dzieci i po 500 jest

#24 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano wczoraj, 06:59

no tak i alimenty na dzieci i po 500 jest

No tak. A 500 zabiorą to opieka da

#25 ~Franczeska~

~Franczeska~
  • Goście

Napisano wczoraj, 23:13

To ciekawe ile panu Cypisoju zasondzo alimentów. I z czego będzie płacił jak to pijak. I syn Piotrek tesz zrobił dzieciaka dziewczynie i alimenty płaci. I tesz pijak jest . Tylko zapomniałam jak ona na imie miała. Spot Pułtuska. Ruchace ojciec z synem. A Marta to je niezła agregatka już od dawna. Także mi nie powie nikt

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano dziś, 06:21

To ciekawe ile panu Cypisoju zasondzo alimentów. I z czego będzie płacił jak to pijak. I syn Piotrek tesz zrobił dzieciaka dziewczynie i alimenty płaci. I tesz pijak jest . Tylko zapomniałam jak ona na imie miała. Spot Pułtuska. Ruchace ojciec z synem. A Marta to je niezła agregatka już od dawna. Także mi nie powie nikt

Czyli gorsza ta co się ogarnęła i z jednym chlopem żyje od tej co się pruje za cpanie i co chwila dzieciaka z innym ma?

#27 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano dziś, 06:56

Czyli gorsza ta co się ogarnęła i z jednym chlopem żyje od tej co się pruje za cpanie i co chwila dzieciaka z innym ma?

Na to wychodzi....
Opinia idzie za człowiekiem i nie ważne ile dobra zrobił... Jeśli zrobił źle to się nie odczepia

#28 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano dziś, 17:30

Będzie płacił ale Fundusz Alimentacyjny czyli my wszyscy podatnicy a Cypisek jak umrze to mu umorzą bo tak to z czego ściągną.Podobnie jak syn.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych