Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pożar stare bloki

27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 05:36

Co tam sie palilo ?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 10:32

Maryśka zjarała komuś tapczan i fotel bo przysnął

#3 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 13:05

W piwnicy w 3 klatce.

#4 ~Kuk~

~Kuk~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 17:25

Brudasy ognisko rozpalili bo zimno im

#5 ~Martynka~

~Martynka~
  • Goście

Napisano 19 maj 2020 - 18:42

U Lewandowiaków.

#6 ~Tumpel~

~Tumpel~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 06:01

Myślałam że karwaccanka bzykala się w piwnicy aż iskry leciały i stąd pozar

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2020 - 06:29

Myślałam że karwaccanka bzykala się w piwnicy aż iskry leciały i stąd pozar

Kto Martynka?Ona przeciez taka porządna XD

#8 ~Tumpel~

~Tumpel~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 12:29

Kto Martynka?Ona przeciez taka porządna XD

Porządna i wstydliwa.
Porządnie daje i wstydzi się odmówić. :)

#9 ~MSB~

~MSB~
  • Goście

Napisano 21 maj 2020 - 12:39

Porządna i wstydliwa.
Porządnie daje i wstydzi się odmówić. :)

To dlatego każdy dzieciak ma innego ojca a już chyba 4 w drodze

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 07:38

Pewnie sie zapalił ten fotel co go Tumpel niósł na glowie przez miasto w tamtym tygodniu

#11 ~Małtyna~

~Małtyna~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 09:04

To dlatego każdy dzieciak ma innego ojca a już chyba 4 w drodze

Po białym byłam chciało mi się bzykac to dałam Łukaszowi bo był w odwiedzinach u dzieci

#12 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 10:07

Po białym byłam chciało mi się bzykac to dałam Łukaszowi bo był w odwiedzinach u dzieci

Pewnie sama nie wie czyje to

#13 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 14:25

Dobrze że nie z moim ojcem.

#14 ~Małtyna~

~Małtyna~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 16:46

Kacperka :)

#15 ~Fryta~

~Fryta~
  • Goście

Napisano 22 maj 2020 - 23:48

Toć  to Cypisa  bendzie dzieciak tego Andrzeja,   I jeszcze bendzie miał dzeiciaka z Marleno.   A Marta z żaczkiem łazi  i tesz chyba ma czworo dzieciaków czy pinecioro nawet. Już sie sama pogubiłam.  A zioło podrożało i są braki na blokach, ale ciechana ma, k. dom chłopa  i pomy też

#16 ~M.~

~M.~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 05:43

Toć to Cypisa bendzie dzieciak tego Andrzeja, I jeszcze bendzie miał dzeiciaka z Marleno. A Marta z żaczkiem łazi i tesz chyba ma czworo dzieciaków czy pinecioro nawet. Już sie sama pogubiłam. A zioło podrożało i są braki na blokach, ale ciechana ma, k. dom chłopa i pomy też

Jak ją w tym samym czasie kilku odwiedzało to skąd pewnosc?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 09:37

Pewność jest w brudzie jej macicy jak i całych bloków z łona przypadków potem latają takie niedobitki po Makowie

#18 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 14:16

Toć to Cypisa bendzie dzieciak tego Andrzeja, I jeszcze bendzie miał dzeiciaka z Marleno. A Marta z żaczkiem łazi i tesz chyba ma czworo dzieciaków czy pinecioro nawet. Już sie sama pogubiłam. A zioło podrożało i są braki na blokach, ale ciechana ma, k. dom chłopa i pomy też

Marta to Marta. W życiu jej nie wyszło, ma dzieciaki z pierwszego związku, ale w drugim związku siedzi i ma dzieciaczka i co? O co chodzi bo nie rozumiem....? - nie ma dzieciaka każdego z innym i z tego co widzę, chodzi ogarnięta, dzieci czyste, mają co jeść, nie kradną, że śmietników nie wybierają, więc co was obchodzi czy ma 2 czy 5cioro? Może mieć i kolejnych troje... Ogarnia--a to najważniejsze. A Żaczek przy nej przynajmniej sporzadniał, bo ma dla kogo żyć i na kogo robić. Ważne, że się kochają i im dobrze. A reszta światka nie powinna się interesować.
Niektóre damessy chodzą wypindrzone a dzieci usyfione z gilem pod nosem i to jedynaki/czki.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 15:00

Marta to Marta. W życiu jej nie wyszło, ma dzieciaki z pierwszego związku, ale w drugim związku siedzi i ma dzieciaczka i co? O co chodzi bo nie rozumiem....? - nie ma dzieciaka każdego z innym i z tego co widzę, chodzi ogarnięta, dzieci czyste, mają co jeść, nie kradną, że śmietników nie wybierają, więc co was obchodzi czy ma 2 czy 5cioro? Może mieć i kolejnych troje... Ogarnia--a to najważniejsze. A Żaczek przy nej przynajmniej sporzadniał, bo ma dla kogo żyć i na kogo robić. Ważne, że się kochają i im dobrze. A reszta światka nie powinna się interesować.
Niektóre damessy chodzą wypindrzone a dzieci usyfione z gilem pod nosem i to jedynaki/czki.

Marta jest ogarnięta ale tamte coś to chodząca a raczej dająca każdemu porażka.

#20 ~Xyz~

~Xyz~
  • Goście

Napisano 23 maj 2020 - 19:03

Marta jest ogarnięta ale tamte coś to chodząca a raczej dająca każdemu porażka.

Porażka to ci "faceci" którzy lecą na takie coś.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych