Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Porządne meble na wymiar

meble drewniane meble

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Sylvia~

~Sylvia~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 09:22

Witajcie :) Właśnie urządzam nowe mieszkanie i zastanawiam się, że gdzie można zamówić porządne jakościowo meble, najlepiej takie pasujące do wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim. Macie jakieś pomysły ?

#2 ~monikaa~

~monikaa~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 09:25

hmm najlepiej bezpośrednio u producenta, tam robią meble na indywidualne zamówienie i pod konkretny wymiar. Zerknij sobie np na ofertę firmy George Azzar, sama robiłam tam zakupy jakiś czas temu :)

#3 ~remka77~

~remka77~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 09:43

też polecam tą firmę GEORGE AZZAR :) kupowałam u nich biurka i stoliki kawowe do firmy. Jeśli zależy Ci na stylu skandynawskim to zamów sobie meble gdzie jest połączenie litego drewna i białego metalu, efekt wizualny jest naprawdę super!

#4 ~Sylvia~

~Sylvia~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 13:24

dzięki bardzo za namiary. a możecie napisać co konkretnie u nich zamawiałyście ? dostaje się jakąś gwarancję na te meble ?

#5 ~remka77~

~remka77~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 13:30

jeśli chodzi o mnie to zamawiałam biurka NICOLE i GO i stolik kawowy SAGE II. Zerknij sobie na ich katalog na stronie i tam zobaczysz sobie jak wyglądają. Na żywo prezentują się jeszcze lepiej  :) i tak dostajesz na nie aż 100 lat gwarancji ( to nie żart ;p ).

#6 ~martyna b~

~martyna b~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2019 - 12:23

Ja sporo już przejrzałam tych ofert ale chyba zdecyduję się zamówić narożnik na scandicsofa.pl. Widziałam jak wyglądają ich meble w rzeczywistości i sa naprawde piekne i doskonale zrobione. Zależy mi na odpowiedniej wielkości i na świetnym materiale tapicerowanym, a oni sprowadzają swoje z włoch i belgii, a to jednak gwarancja, do tego konstrukcje robią ręcznie i z drewna a nie z jakiejś tam płyty.

#7 ~Sylvia~

~Sylvia~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 09:31

dziękuje Wam bardzo za informacje i opinie. Mam już zrobioną wstępną listę zamówienia do george azzar i jak się uda to jeszcze w tym tygodniu je złożę :)

#8 ~remka77~

~remka77~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 09:46

no i super, daj znać na co się zdecydowałaś jak już zrobisz zakupy :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: meble, drewniane meble

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych