Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poród w Przasnyszu

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2018 - 12:54

Czy są tu mamy co rodzily naturalnie w makowie w 2017. roku?

#22 ~Inka~

~Inka~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 17:21

Rodzilam w Przasnyszu 2 dzieci i kolejne dwoje w Ciechanowie.. Nigdy więcej Ciechanowa! Brud i PRL! Niemal czulam się jak kobieta z Bialorusi bo na dzień dobry uslyszalam ze przyjechałam ze ściany wschodniej- czyli z przasnysza. Traktowanie gorsze jak krowy, musiałam na żądanie prosić badanie rozwarcia i na koniec lekarza bo rodzilam bliźnięta w 34 tyg. Polozne stale krzyczaly ze w koncu balam sie cokolwiek odezwac. Skończyło się ze 1 SN a 2 bl cc. Tragedia i koszmar. A Przasnysz wspominam mile. Teraz piąte dziecko chce rodzic w Przasnyszu..inna opcja mnie przeraża

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 04:26

Rodziłam w rym roku w Przasnyszu.I o ile szpital może być,lekarz cudowny,to pielęgniarki na poporodowymTRAGICZNE!!! Gwiazdy w koturnach,nic nie mozna powiedzieć bo zaraz fuczą.Nic nie wytłumaczą.Tylko ciuchy zamawiają przez internet i gadają o tym non stop.Na mój cały pobyt JEDNA położna bardzo miła i pomocna.Reszta tkwi w PRL bardzo mocno.Patologia ciąży-zupelnie inaczej.Bardzi miłe,spokojne panie.Pomocne i normalne.

#24 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2019 - 16:51

Połozne w Przasnyszu są różne... Zależy na, którą,, zmianę"się trafi... Znacznie gorzej jest na oddziale, noworodkowym wszystko z wielką łaską i o wszystko foch. Komętują wszystko i krytykują. Gdy poprosiłam żeby mi pomogła dziecko do piersi przystawic to mi powiedziały żebym się dobrze zastanowił czy chcę karmić bo jak zrezygnuję to szkoda jch czasu. Rodziła 2 razy i tam jest okropnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych