Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

poród w Przasnyszu

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aleksandra1982

Aleksandra1982

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 10 wrzesień 2014 - 20:05

Witam,

dużo negatywnego naczytałam się w internecie na temat porodów w przasnyskim szpitalu.Za kilka miesięcy rodzę i sama nie wiem czy mam już się załamywać....Proszę o opinie rodzących w ostatnich 2-3 latach.Z góry dziękuję.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 09:15

Zaprawdę powiadam Wam trzeba się martwić albowiem  Rząd w reorganizacji.Dotychczsowy lekarz minister zdrowia ponoć odejdzie.Premierem będzie dotychczsowy lekarz.Karuzela się kręci a ludzie tą karuzelą kręcą zamiast ją rozebrać   

#3 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2014 - 05:41

A musisz rodzić w Przasnyszu? Ja rodziłam w Makowie i jestem bardzoooo zadowolona.Jeśli będę drugi raz rodziła,to tylko w Makowie!Panie położne są bardzo miłe i opiekuńcze.Udzielały odpowiedzi na każde zadane pytanie( a zaręczam,że miałam ich dużo-jak to przy pierwszym porodzie).Naprawdę gorąco polecam poród w Makowie.Pozdrawiam:)

#4 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2014 - 20:48

Ja rodziłam w Przasnyszu 2 razy. Drugie dziecko w tym roku. Jestem bardzo zadowolona. Położne pomocne o każdej porze, przyjazne, uśmiechnięte:))). Dobre warunki spokój. Tak samo było z 1 dzieckiem. Nie musisz sie martwić i pytać na forach bo moga ci wylać zaraz kubeł żółci;) makow zalezy dla kogo - ja nie polecam:(

#5 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2014 - 20:49

Ja rodziłam w Przasnyszu 2 razy. Drugie dziecko w tym roku. Jestem bardzo zadowolona. Położne pomocne o każdej porze, przyjazne, uśmiechnięte:))). Dobre warunki spokój. Tak samo było z 1 dzieckiem. Nie musisz sie martwić i pytać na forach bo moga ci wylać zaraz kubeł żółci;) makow zalezy dla kogo - ja nie polecam:(

#6 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 10:34

jak rodzić to jak najdalej od tego zacofanego Przasnysza. polecam porodówkę w Pułtusku w nowym szpitalu na ul. Teofila Kwiatkowskiego. mają nawet znieczulenie za które nie trzeba płacić. Tam naprawdę podchodzą do rodzącej po ludzku. a Przasnysz-nie będę się nawet wypowiadać.......

#7 Aleksandra1982

Aleksandra1982

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 wrzesień 2014 - 11:00

Właśnie nie rozumiem skąd takie różne opinie.....

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2014 - 11:15

ponieważ gdy wszystko idzie książkowo, dobrze i natura pomaga to jest ok, ale gdy jest poważny problem, komplikacja przy porodzie to wcale tak super nie jest. A dobra porodówka to taka, która w obydwu przypadkach radzi sobie profesjonalnie

#9 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2014 - 21:33

Skoro nie rodziłaś w Makowie,to dlaczego nie polecasz rodzić w tamtym szpitalu? Czy mam rozumieć,że to Ty wylewasz kubeł żółci:(

#10 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 03 październik 2014 - 09:26

Tak sie składa ze miała przyjemność:( byc w makowskim szpitalu na patologii ciazy:( duzo lepiej to wyglada w przasnyszu. Nie znaczy to ze krytykuje szpital makowski - moze zle trafiłam. Napisana jest moja opinia a PRZASNYSZ polecam z doświadczenia. Nie ma nic wspólnego z zolcia:)

#11 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 05 październik 2014 - 17:38

ja też rodziłam w Przasnyszu, dwa razy.

Polecam.

#12 ~arla~

~arla~
  • Goście

Napisano 24 luty 2015 - 01:05

Przasnysz jak najbardziej na TAK!!! Przemiłe położne;) maja wspaniałe podejście do dziecka ucałują przytulają zaraz po wyjściu dziecka z dróg rodnych kobitki z powołania! rewelacja czyściutko porodówka super wyposażona bardzo pomocne wytłumaczą co i jak:)! Jak rodzic to tylko w Przasnyszu

#13 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 10:11

Ja polecam Maków. Bardzo miłe położne, lekarz również.pomimo, że chodziłam do lekarza w Warszawie nie odczułam, że jestem gorzej traktowana. Wręcz przeciwnie. Sala porodowa i po porodowe - odnowione i bardzo czyściutkie. Pierwsze dzieckorodziłam w sw, Zofii  w Warszawie , poród prywatny.Szczerze, nie różnił się niczym od tego w Makowie. W Makowie otrzymałam gaz znieczulający. Trochę pomaga . Podobno można zakupić żel znieczulający okolice krzyża przy porodzie , o tym dowiedziałam się od połóżnej . Zatem polecam zakup. Podobno działa .

Pozdrawiam Kasia

#14 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2015 - 15:22

ja rodzilam raz, teraz tez jestem w ciazy i tez tam bede rodzic hociaz mam 100 km do szpitala. polecam z calego serca

#15 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2015 - 00:36

No ja rodziłam w Przasnyszu przez cc to mnie dwiema bakteriami zarazili.

#16 ~zuzka~

~zuzka~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2015 - 15:10

Ludzie no błagam was nie piszcie takich bredni. W przasnyskim szpitalu nie jest tak super jak wam się wydaje wiec albo trafilyscie na konkretna położna, która zna się na swojej robocie albo na wredna jedze , ktora nie dosc ze jest nie przyjemna, wulgarne odnosi się od rodzącej to jeszcze zero w niej delikatnosci. Wiadomo, ze poród to nic przyjemnego ale zadaniem położnej jest aby rodzącą mila i pomoc jej urodzić w godziwych warunkach. Kobieta to nie krowa która się cieli. Co do praktykantów obecnych przy porodzie, moim zdaniem rodzącą powinna wyrazić zgodę na to. Która w Przasnyszu nikt się o nic nie pyta. Kobieta rodząca lezy na lozku wszystko na wierzchu ja boli a tu drzwi otwarte na cala szerokość, wchodzi kto chce i patrzy się co się dzieje. Wiec niech mi nikt nie wmawia za Przasnysz jest taki super i nie mowie tego z opowieści tylko z doświadczenia i nigdy więcej przasnysza chyba ze się cos zmieni nie tylko w personelu ale i w warunkach dla rodzacej.

#17 ~Yuma~

~Yuma~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2016 - 09:09

Na pewno nie polecam Ciechanowa. Kiepskie warunki (brudno), jedzenie niezjadliwe, położna trafiła mi się nienajlepsza (źle mi zszyto krocze,szwy rozeszły się częściowo a samo cięcie na które nie wyraziłam zgody bolało okrutnie), tylko jedna pielęgniarka była miła i pomocna niestety nie wiem jak się nazywała, reszta straszna. Gdy poprosiłam o pomoc przy umyciu dziecka nakrzyczano na mnie że budzę położną bez potrzeby a dziecka nawet przebierać nie trzeba mimo że synek zwymiotował i załatwił się po łopatki po tym jak napojono mi go od razu po porodzie glukozą której niemiano mu podawać (dodam że poród miałam bardzo ciężki i ledwie byłam w stanie wstać z łóżka) Tak mi dziecko pojono od razu na porodówce a pierś mi zciśnięto że uszkodzono mi kanaliki i z jednej piersi praktycznie nie płynęło mleko. Nie dano mi szans na karmienie piersią. Gdy zjawił się doradca laktacyjny było już za późno. Syn dostał też od razu smoka szpitalnego, byłam przerażona że dano mu smoka którego ssały inne dzieci. Za miesiąc rodzę kolejne dziecko i wiem że tym razem będzie to Przasnysz. Oddział wydaje się być dużo lepszy (przynajmniej patologia ciąży), jest czysto, pościel jest zmieniana, jedzenie zjadliwe i dużo lepiej podane, personel milszy. Przekonam się jednak po porodzie czy to był dobry wybór.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2016 - 12:10

Ja rodzę za dwa miesiące i jestem spokojna. Mam dobre wspomnienia z pobytu na patologii w Przasnyszu i jestem pewna,że tak samo będzie po porodzie. Sale czyściutkie, jedzenie jak na szpitalne bardzo dobre a personel przemiły,nie spotkałam się z ani jedną niemiłą osobą czy reakcją. Co do Ciechanowa to nie pierwszy raz słyszę negatywne opinie a już na pewno tą, że jest tam brudno ;-/  Nie leżałam tam w szpitalu  ale kilka razy robiłam badania i byłam u gastrologa. Niezbyt miły personel a najgorsze to chyba babki w rejestracji ;-/strach podejść o coś zapytać.

#19 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2017 - 19:56

jak rodzić to jak najdalej od tego zacofanego Przasnysza. polecam porodówkę w Pułtusku w nowym szpitalu na ul. Teofila Kwiatkowskiego. mają nawet znieczulenie za które nie trzeba płacić. Tam naprawdę podchodzą do rodzącej po ludzku. a Przasnysz-nie będę się nawet wypowiadać.......

potwierdzam, równiez rodziłam tam synka i opieka była b. dobra

#20 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2018 - 15:51

Ja polecam i nie polecam. Mam dwoje dzieci i obie urodziły się w przasnyskim szpitalu więc nie mam doświadczenia z innymi oddziałami osobiście. Pierwszy poród przebiegł w miarę dobrze ale za to położna była okrutna i niekompetentna, zrobiła mi masaż szyjki choć jej tego zabraniałam i źle mnie zszyla aż musiał po tygodniu Po niej ordynator osobiście poprawiać. Za to drugi poród był powikłańy i o ile urodzenie dziecka poszło ok to dostałam krwotoku i wtedy to klekajcie narody, szczęście że żyje... Trzecie chce rodzić gdzie indziej. Także jak już ktoś wcześniej napisał: przasnysz jest ok póki nie ma komplikacji a jak są to robi się nieciekawie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych