Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomóżcie w wyborze zespołu weselnego

132 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Martyna~

~Martyna~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 18:02

Afroband również spotkałam się z tym zespołem są świetni w tym co robią. Każdy z gości bawił się bardzo świetnie i miło wspominają nasza uroczystość. Również mogę gorąca polecić ten zespół.

#122 AniaMania

AniaMania

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 31 marzec 2019 - 20:57

Na pewno każdy zespół ma swoich zwolenników i zgodzę się z opinią, że jest w okolicy wiele dobrych zespołów na wesele. Ja ze swojej strony mogę polecić zespół Fiesta, ponieważ spotkałam się z nimi aż 3 razy na weselach i za każdym razem bawiłam się świetnie!

#123 ~Mirella~

~Mirella~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 22:10

Na pewno każdy zespół ma swoich zwolenników i zgodzę się z opinią, że jest w okolicy wiele dobrych zespołów na wesele. Ja ze swojej strony mogę polecić zespół Fiesta, ponieważ spotkałam się z nimi aż 3 razy na weselach i za każdym razem bawiłam się świetnie!

hmmm polecam zespół Fiesta z lublina również nie zapomniane emocje dostarczają. na stronie jest kilka fajnych filmików z ich wystepami,

#124 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 10:29

Tak zdecydowanie zespół afromand to najlepszy zespół na impreze takię jak wesele studniówki czy też inne imprezy okolicznościowe są super! 

#125 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 10:29

Tak zdecydowanie zespół afromand to najlepszy zespół na impreze takię jak wesele studniówki czy też inne imprezy okolicznościowe są super! 

#126 ~Kaeol~

~Kaeol~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 22:53

hmmm polecam zespół Fiesta z lublina również nie zapomniane emocje dostarczają. na stronie jest kilka fajnych filmików z ich wystepami,

Ja ogólnie nie przepadam za klimatami wesel chyba to nie dla mnie, ale przyznam szczerze że byłem na weselu gdzie grał ten zespół i sam jestem w szoku ze mi się tak podobało. Barsoz fajnie grają.

#127 ~Karok~

~Karok~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 22:54

Ja ogólnie nie przepadam za klimatami wesel chyba to nie dla mnie, ale przyznam szczerze że byłem na weselu gdzie grał ten zespół i sam jestem w szoku ze mi się tak podobało. Barsoz fajnie grają.

#128 ~Weronika~

~Weronika~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2019 - 22:55

Zespol Izba Przyjec sprawdzil sie na naszym weselu extra polecamy

Zfdzam się! Izba Przyjec i fiesta z Lublina rządzą!

#129 ~Bogdanzenon~

~Bogdanzenon~
  • Goście

Napisano 07 maj 2019 - 21:36

Myślę że fiesta z Lublina jest warta polecenia.

#130 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 11:16

Również bawiłam
Się przy zespole afroband i jest to świetny zespół! Goście nie tracili czasu przy stole tylko się świetnie bawili! Bardzo byli zaskoczeni ich oprawa muzyczna polecam! Super mam
Nadzieje ze jeszcze nie raz będziemy się bawić przy tym zespole!

#131 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 15:24

Tylko afroband !!! super zabawa 10/10 zabawa przy najelpszych hitach nigdy się nudzi a sprawiają że wesele stało się czymś bardziej wyjątkowym! 

#132 ~WeselnyMisiek~

~WeselnyMisiek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 15:57

Jeśli szukasz zespołu, to polecam sprawdzić tę stronkę
vega - przeprowadzki . pl / dobra - muzyka - weselna

#133 ~Angelika56~

~Angelika56~
  • Goście

Napisano 29 październik 2019 - 15:11

U znajomych grał zespół Fiesta z Lublina i było super, myślę że warto na nich postawić

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych