Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomóżcie w wyborze zespołu weselnego

132 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~beata~

~beata~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 09:15

U naszych znajomych grał zespół Oktan Band i sami też się na niego zdecydujemy za rok. Super muzyka, fajni ludzi, i idzie się z nimi dogadać. Cena też bardzo przyzwoita. Rozkręcili wesele znajomych na maksa. Wszyscy byli zadowoleni 

#42 ~Zdecydowana~

~Zdecydowana~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2016 - 10:50

Zespół muzyczny FORMAT! Demo dostepne na ich stronie. U nas maja grac, bo po spotakniu doszlismy z narzeczonym, ze po tym co zaprezentowali na spotkaniu z nami na bank rozkreca towarzystwo. Widac ze maja zajawke na punkcie muzyki, a nie tylko na punkcie kasy. 

#43 ~test~

~test~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 13:29

asd asd 

#44 ~asd~

~asd~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2016 - 13:29

test

#45 Paweł Karciński

Paweł Karciński

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 maj 2016 - 19:48

U nas świetnie się sprawdził zespół m-art live.

#46 ~Tara~

~Tara~
  • Goście

Napisano 09 maj 2016 - 09:16

U mnie wspaniale sprawił się zespół Holiday Music. Sprawdził się pod każdym względem więc szczerze polecam. Nie było problemu ani z dogadaniem się z repertuarem ani z umowami (pieniędzmi)

#47 ~Nergal~

~Nergal~
  • Goście

Napisano 24 maj 2016 - 20:56

Ja proponuję ''Behemoth'' bardzo tanecznie i wiele atrakcji, ksiądz będzie zadowolony  :)

posłuchasz jak grają i poczujesz co Ciebie czeka po ślubie :D

#48 ~gRZEGORZ~

~gRZEGORZ~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2016 - 07:50

a u mnie "SUPER ZESPÓŁ" grali do białego rana :D

#49 ogloszenia69anonse

ogloszenia69anonse

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 01 czerwiec 2016 - 12:21

Wejdź na jakieś strony z tego typu usługami, albo porównywarki i poszukaj. 

#50 ~Mariolka~

~Mariolka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 13:05

M-Art Band z Wawy co o nich sadzicie? Grał ten zespół moze u kogos z was? Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :)

#51 ~Wiśnia118~

~Wiśnia118~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2016 - 10:46

U mojej przyjaciółki grał zespół The good sound i u nas też mają grać. Widać, że mają duże doświadczenie w prowadzeniu imprez, spodobało nam isę podejście do gości i to że potrafili wyciągnąć na parkiet wszystkich gości! 

#52 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 21:56

My tez z narzeczonym zastanwialismy sie nad DJ, ale jednak zdecydowalismy sie na zespół. Jakoś bardziej nam się podoba zabawa z zespołem niz z DJ, a mieliśmy okazje byc i na weselu z DJ i z zespołem. DJ kojarzy mi się z klubem, a wesele to jednak inny rodzaj imprezy :). Zdecydowaliśmy sie na zespół, który grał u brata mojego narzeczonego, więc mamy sprawdzony. U nas będzie grał Zespół Format :)

#53 ~miśkowa~

~miśkowa~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 19:39

Ja na swoje wesele wybarlam zespol z Lukowa - Format. Fajni, młodzi ludzie. Nadaja na podobnych falach co ja i moj przyszly maz wiec od razu ich wybralam. Ado tego naprawde pozytywnie zaskoczyli mnie jesli chodzi o cene! 

#54 ~KochAsia~

~KochAsia~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2016 - 21:08

Oktan Band! Koniecznie sprawdz sobie ich stronke i demo. Graja super muzyke i na pewno rozkreca nawet najbardziej dretwa impreze. Bylam na weselu na ktorym grali, wiec wiem co mowie :) 

#55 ~zxcss~

~zxcss~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 10:43

U mnie grała imprezka.com.pl. Trochę disco polo, trochę gitary basowej i rockowego klimatu, saksofon doszedł piękny. Wokal bez zarzutu, bardzo przyjemne wspomnienia. Polecam zajrzeć na ich stronę, bo jest naprawdę dużo referencji od dotychczasowych klientów. Bez ryzyka.

#56 ~Gilapi~

~Gilapi~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 11:57

Zespół Grafit Cover Band, grał u nas na weselu. Mogę potwierdzić, że wszyscy byli zadowoleni. Zespół grał bardzo żywioło z mocnymi wokalami. Bez wahania polecamy ten zespół. 

#57 ~M&R~

~M&R~
  • Goście

Napisano 06 luty 2017 - 13:54

Polecamy zespół Vocart!!!!! Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie, świetna zabawa - Po prostu utalentowani :-) goście do dnia dzisiejszego nie mogą dojść do siebie :-) 
Polecamy Gorąco! !!

#58 kiko789

kiko789

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 24 luty 2017 - 15:26

Podpisałam umowę z zespołem Fiesta w Warszawie na obsługę imprezy weselnej łącznie z opracowaniem kreatywnego oświetlenia sali. Super współpraca wyszła. Zagrali zdecydowanie lepiej niż na filmach, które oglądałam na ich kanale. Zespół widać ma dobrą energię, ekipa się zna, wiedzą w jaki sposób prowadzić zabawy ogólne i przy stole, aby goście się faktycznie zaangażowali. Bardzo zmysłowy wokal, umowa bez wad formalnych dla klienta. Poczytaj ich księgę gości na imprezka.com.pl. Mnie to w dużym stopniu przekonało do współpracy. 

#59 Gemka

Gemka

Nowy

• Pip
  • 6 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 13:48

Ja z czystym sumieniem mogę polecić zespół AlboAlbo. Grają w 6 osób i na żywo. Świetny wokal ma dziewczyna, zabawiają gości i nie było problemów z realizacją oczekiwań. Super podejście. tu mają stronę: www.alboalbo.com.pl

#60 kiko789

kiko789

Nowy

• Pip
  • 4 postów

Napisano 13 marzec 2017 - 15:19

Jak chcesz zespół, który wytrzyma w dobrej formie przez całą noc i nie robi zbyt długich przerw między blokami muzycznymi to weź pod uwagę stronę imprezka.com.pl. Znalazłam ich jakieś trzy lata temu, bo pomagałam siostrze w planowaniu wesela. Muzykalna ekipa, konferansjerka z najwyższą klasą, każdy rodzaj muzyki do wyboru, a co najważniejsze udokumentowane występy i nagrania do wglądu przez stronę. Poza tym zajrzyj do księgi gości. Dosłownie setki pozytywnych opinii do wglądu. To mnie najbardziej przekonało na początku. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych