Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pomóżcie w wyborze zespołu weselnego

132 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~monia32~

~monia32~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2013 - 09:12

Ja polecam zespół Shaker Band! Tutaj masz na nich namiary; http://www.oprawa.gd...owi-Muzycy.html

Byli u mnie na weselu i była suuuuper zabawa! :)

#2 ~Monia~

~Monia~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2013 - 22:12

Hej

Ja ci mogę polecić zespół który grał u mnie 2 lata temu, ale z tego co widzę grają ciągle w tym samym składzie, więc powinno być tylko lepiej, a u nas było po prostu świetnie.

Zespół jest co prawda z Łodzi, ale nie musisz się obawiać, ja wszystko załatwiłąm przez mail i pierwszy raz fizycznie mieliśmy kontakt w dniu wesela :) Nie powiem trochę stresu było, ale warto było !

Zespół nazywa się Haliśka Band http://haliskaband.republika.pl

#3 ~moro454~

~moro454~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 11:41

http://www.zespol-flores.pl/ 

#4 fatal

fatal

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 30 styczeń 2014 - 09:58

Shaker Band

Moim zdaniem najlepszy zespół na wesela. Z powodzeniem zapewniają dobrą zabawe.

#5 krysia

krysia

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 luty 2014 - 22:42

Hej

u mnie grał ZESPÓŁ MUZYCZNY VOLARES z Lublina. Próbki ich możliwości na ich stronie internetowej.  Wszystko dogadane z zespołem na czas, zespół niepijący na weselu. Grają stare kawałki dobre dla starszych gości ale graja też hity na czasie dla młodych. Grają również po stołach hity biesiadne do śpiewania. Polecam serdecznie. W internecie można znaleść próbki ich możliwości.

#6 ~Buu~

~Buu~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 14:05

Buu

#7 ~Noo~

~Noo~
  • Goście

Napisano 17 luty 2014 - 14:12

Buu

Noo

#8 ~biczes~

~biczes~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 13:33

Jeśli chodzi o salę to np. Hotel Rest w Morach - taniej niż w mieście, a standard ok. Zniżki dla zespołu, na dzieci, również na miejsca w pokojach. Bardzo smaczne jedzenie, o wszystko można się dogadać i genialna organizacja. Ogólnie - wszystko zdecydowanie na plus!

#9 hamlet

hamlet

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 05 grudzień 2014 - 15:00

Ja polecam nie brać ślubu w ogóle. Strata czasu.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2014 - 10:04

To i powiedział co wiedział. Hamlet czy Omlet oto jest pytanie

#11 markus789

markus789

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 luty 2015 - 18:31

Ja na weselu miałem bardzo dobry zespół muzyczny z Bielska-Białej. Robili krótkie przerwy i grali aktualne hity na czasie. Naprawdę ich gorąco polecam :)

#12 ~kraczos~

~kraczos~
  • Goście

Napisano 23 luty 2015 - 13:06

Hotel rest w morach - tam płaciliśmy poniżej 170 zl za osobę w 2014, ale nie wiem  jaka jest aktualna stawka. Miejsce super, jedzenie smaczne, bardzo fajnie wszystko zorganizowane - tak to powinno wyglądać. Zdecydowanie polecam.

#13 ~Adriana~

~Adriana~
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 12:15

u nas był dj - żaden zespół mi się aż tak nie spodobał, wiec z polecenia wzieliscmy dj Irka z Flesh Agency i jestem bardzo zadowolona, ze tak się stało - konkretna rozmowa, potem okazało się, że trafił na 200% w nasze oczekiwania. fajne zabawy oczepinowe poprowadził, nie mam zielonego pojęcia skąd je wziął, ale podobało mi się :D

kontaktowaliśmy sie przez stronę djnaimpreze.info

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 16:40

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zespołu NoNames coverband.

#15 Patryk

Patryk

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 marzec 2015 - 13:14

Polecam bardzo dobry zespół Timanti z Nałęczowa. Fajnie bawią gości, dobrze wyglądają, grają na żywo, mają szeroki repertuar i co najważniejsze nie męczą muzyką. Brzmienie zespołu jest ustawione tak, że muzyka nie męczy ani siedzących za stołami, ani też bawiących się gości. Z wesela wychodzi się wesołym, a nie z bolącą głową od hałasu. Wiem bo byłem na dwóch weselach z nimi i bawiłem się świetnie. Zespól jest czteroosobowy z wokalistką. POLECAM :)

#16 ~Robbi~

~Robbi~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2015 - 22:02

Ja zdecydowanie polecam zespół Oktan Band!! Grali na moim weselu i było świetnie. Później grali też u mojej siostry. :) Potrafią rozkręcić imprezę i zatrzymać na parkiecie młodsze i starsze pokolenia.

#17 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 08:10

Ja polecam zespół Dobra Myśl z Dąbrowy Górniczej. Oryginalny skład piecioosobowy grający ze smakiem bez klawiszy ale za to z akordeonem ! Moi goście byli zaskoczeni szczególnie jak zespół zagrał bez naglosnienia przy stołach :)

#18 ~już stara ryba~

~już stara ryba~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 21:00

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zespołu NoNames coverband.

OOOOOoooo tak! Grali u nas, kurcze chyba z 8 lat temu!

#19 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2015 - 15:48

Dobry zespół weselny to FLOWER z Lublina. Bawiłam się na weselu gdzie grali - muzyka i prowadzenie rewelacja!

#20 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 22:22

Zespol Izba Przyjec sprawdzil sie na naszym weselu extra polecamy

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych