Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Polo Market w Chorzelach

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ObSeRwAtOr~

~ObSeRwAtOr~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2012 - 17:50

Co myślicie o polo w Chorzelach i o kierownictwie???

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2012 - 15:49

Co myślicie o polo w Chorzelach

Jesli chodzi o sam sklep jest jak najbardziej przydatny - centrum miasta praktycznie i bardzo duzo ludzi go odwiedza.

i o kierownictwie???

Brak slow, ostatnio bylem w sklepie i Pani S. "rozmawiala" z pracownikiem na moich oczach - rozmawiala to malo powiedzialne! Jakby do mnie tak sie odnosila to juz dawno by wylapala za taka pyskowke! Zero opanowania i szacunku dla pracownikow! WIELKA PANI KIEROWNIK a sama jakis czas temu stala na kasie w Mini Markecie w Chorzelach.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 15:47

est w porzo

#4 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2012 - 09:40

Nie polecam kupywać mięsa w tym sklepie albo radzę je przed zakupem powąchać !

W Polo Markecie na święta kupiłem 5 kg ćwiartek kurczaka. Po przyjeździe do domu zamarynowałem i na noc pozostawiłem w lodówce. Następnego dnia gdy otworzyłem lodówkę buchnął na mnie smród. Mięso było klesite i śmierdziało kwasem. Czyli na pewno nie było świeże , gdy po 1 dniu się zepsuło. Już nigdy tam mięsa nie kupię !

A pracowników w tym "sklepie" traktuję się jak niższej kategorii a każdy boi się o swój tyłek i siedzi cicho, bo nie ma pracy i nikt innej nie znajdzie. Za to w biedronec panuje przyjazna atmosfera, bo i ciężko nie pracują.

#5 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2012 - 13:41

Zdecydowanie wolę 'BIEDRONKĘ'

#6 ~nikeboss~

~nikeboss~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2012 - 21:39

Nie polecam kupywać mięsa w tym sklepie albo radzę je przed zakupem powąchać ! W Polo Markecie na święta kupiłem 5 kg ćwiartek kurczaka. Po przyjeździe do domu zamarynowałem i na noc pozostawiłem w lodówce. Następnego dnia gdy otworzyłem lodówkę buchnął na mnie smród. Mięso było klesite i śmierdziało kwasem. Czyli na pewno nie było świeże , gdy po 1 dniu się zepsuło. Już nigdy tam mięsa nie kupię !A pracowników w tym "sklepie" traktuję się jak niższej kategorii a każdy boi się o swój tyłek i siedzi cicho, bo nie ma pracy i nikt innej nie znajdzie. Za to w biedronec panuje przyjazna atmosfera, bo i ciężko nie pracują.

Pisze Pan, że po zamarynowaniu mięso było "klesite i śmierdziało kwasem", a może Pan źle zamarynował je? (hehehehehe) i dlatego tak się stało?
chyba powszechnie wiadomo że nie należy kupować (nie tylko w polo,bo nie tylko w polo tak jest) żadnych wędlin ani mięs przed jakimikolwiek świętami... sklepy muszą się pozbyć się tego co mają na stanie, a nie domawiać wędliny, które by potem leżały 2dni na chłodni... kupiłby Pan takie zelżałe produkty? wtedy by Pan mówił że są kleiste itp...

co do traktowania pracowników... jeśli był Pan świadkiem jakiejś sceny z udziałem kierownniczki i pracownika, czemu sam Pan siedział cicho? skoro tak sobie pozwalają to tak mają, co zrobić? gdyby była jakaś inna praca, pewnie nie pracowali by tam.

pozdro

ps.: może podzieli się Pan przepisem na marynatę? :P

#7 ~pyza~

~pyza~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2012 - 22:16

ja myślę, że coś się pozamieniało w polo, nie widać dwóch kierowniczek, za to są nowe jakieś kobitki... co tam się dzieje?

#8 ~Mona~

~Mona~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 16:11

Dziś w Chorzelach kupiłam wędline po odejściu od mięsnego Panie pracownice prowadziły rozmowę jaka to nie klejąca i smierdzaca jest i została jeszcze jedna żeby wcisnąć ludziom przy zdejmowanie siatki z szynki Pani wykrecala głową na drugi raz wykonam telefon do sanepidu i zamkną smierdzaca bude

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 08:21

Dziś w Chorzelach kupiłam wędline po odejściu od mięsnego Panie pracownice prowadziły rozmowę jaka to nie klejąca i smierdzaca jest i została jeszcze jedna żeby wcisnąć ludziom przy zdejmowanie siatki z szynki Pani wykrecala głową na drugi raz wykonam telefon do sanepidu i zamkną smierdzaca bude

Czy sanepid z Przasnysza odwiedza sklepy w Chorzelach

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych