Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Polecany zespół na wesele

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 10:02

Ja byłam na weselu, gdzie grał właśnie Fenix. Jest prawdą to co ludzie pisza o zespole. Jest mnóstwo pozytywnych opinii i też się do nich przychylam. muzykę mają bardzo fajną. Pięknie grają utwóry również na życzenie. są tez fajne oczepiny. To jest bardzo fajny zespół!

#22 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 08 październik 2019 - 10:07

Ja osobiście widziałem Focus Life w akcji i do mnie bardzo przemawia ten zespól. Co mnie do nich przekonuje?? Przede wszystkim muzykalność i ładnie poprowadzone oczepiny.

#23 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 19 październik 2019 - 20:06

Znam jeden fajny zespół, o którym mogę Wam tutaj napisać. To zespół To i Owo. Każda nutka uderzona w punkt idealnie. Głoś przez mikrofon pięknie płynął. Super zespół!

#24 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 20:48

A ja Wam polecę zespół Subtelnoise. Są naprawde muzykalni, w dodatku świetnie wyglądają,a dla gości są bardzo życzliwi. Wszystykim na weselu się ten zespół podobał. Ludzie nie chcieli schodzić z parkietu. Dla mnie MEGA!

#25 ~paulina~

~paulina~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2019 - 22:39

Z całego serca życzę młodym parom by mieli taki dobry zespół jak  Andy Scamps Orchestra. Zespół istnieje już  od wielu lat. To powoduje,  że zespół ma wieloletnia praktykę w imprezach weselnych, ale nie tylko!

#26 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2019 - 11:59

Cześć. Znam zespół Inko z wszelakich imprez nie tylko weselnych. To jest zespół, co na 100% daje z siebie wszystko!! Są po prostu najlepsi!!

#27 ~Szeryl~

~Szeryl~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2019 - 22:35

Nie zastanawiacie się tylko szybko bierzcie Nie Ma Mocnych!! Zespół grający na żywo, a muzyka jest taka, że nie da się opisać. Super kapela!

#28 ~Hanna~

~Hanna~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 23:55

Uwielbiam Nie Ma Mocnych. Mają to vis w sobie i muzykę robią cudowną.

#29 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano wczoraj, 22:39

Dam Wam namiar na fajny zespół 697 735 612

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych