Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PODWYŻKI PODATKÓW W GMINIE !

48 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 09:07

Ale co ulży wam jak tak tu popiszecie?? Bo nie wiem co to ma na celu

A co już krytykować nawet nie wolno ?  Czyli albo chwalić, albo siedzieć cicho ? Nikt wójta nie zmuszał do kandydowania więc doskonale wiedział na co się pisze. Jak nie lubi krytyki to zawsze może zrezygnować i wrócić do szkoły, ale nigdy tego nie zrobi, gdyż musiałby zacząć naprawdę ciężko pracować na przeciętne pieniądze.

#22 ~Xq~

~Xq~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 09:29

Krytyka działa w dwie strony piszesz anonimowo bo zapewne gdybyś pisał nie anonimowo było by za co Ciebie krytykować a Ty nie masz na tyle odwagi żeby przyjąć krytykę. Niech każdy patrzy na swoje czyny potepiajac innych mam nadzieję że nasz wójt nie czyta tego waszego bełkotu. Jak cie tak w oczy koli to idź i kandyduj na wójta. A krytykę zacznij od siebie bo nawet to że piszesz anonimowo i zagladasz komuś to portfela to jest żałosne. Lepiej zamiast pluć Jadem byś sobie zrobił rachunek sumienia.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 09:30

KACYK to jest Wójt wioski murzyńskiej.
Z tego wynika,że Kadzidło jest wioską murzyńską.
Mieszkańcy są biali, lecz mentalność jak z buszu.
Mają wielką potrzebę wielbienia KACYKA.

Cóż, niestety chyba tak jest.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 13:10

Krytyka działa w dwie strony piszesz anonimowo bo zapewne gdybyś pisał nie anonimowo było by za co Ciebie krytykować a Ty nie masz na tyle odwagi żeby przyjąć krytykę. Niech każdy patrzy na swoje czyny potepiajac innych mam nadzieję że nasz wójt nie czyta tego waszego bełkotu. Jak cie tak w oczy koli to idź i kandyduj na wójta. A krytykę zacznij od siebie bo nawet to że piszesz anonimowo i zagladasz komuś to portfela to jest żałosne. Lepiej zamiast pluć Jadem byś sobie zrobił rachunek sumienia.

Ale on nie jest osobą publiczną, a wójt jest. Osoba, która jest politykiem, czy osobą znaną musi się liczyć z krytyką. Tak jest na całym świecie. Poza tym na żadnym forum nikt nie podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem, skąd ci to przyszło do głowy.

#25 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 13:13

Bredzicie. A to wójt sam podatki podniósł. I tak w około Macieju!

#26 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 13:49

Czepiasz się anonimowości, ale w przeciwieństwie do wójta nie mam władzy i nie mam możliwości odegrania się za krytykę. Później będzie maksymalnie utrudniały mi życie, a stanowisko za które jest opłacany z moich podatków daje mu takie możliwości.

#27 ~Xq~

~Xq~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 13:57

Słuchacie gdyby był taki zły to nie zajmował by takiego stanowiska jakie zajmuje. Przechodząc do następnej kadencji chyba dużo osób mu zaufało jeżeli nadal jest wójtem. A to że zaszedl za skórę kilku osobom i piszą to nie czyni go złym włodarzem. Kadzidło się rozwija dzieje się tu coś jestemy promowana gmina.

#28 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 13:58

Bredzicie. A to wójt sam podatki podniósł. I tak w około Macieju!

Wójt odpowiada za podwyżkę, gdyż wyższe podatki poparli radni, którzy go popierali jak Jan Kaczyński , Tadeusz Bieńkowski, Ewa Szurnicka, Paweł Gadomski, Jan Łukasik i Ci co przeszli na jego stronę czyli Marian Paula, Jerzy Prusaczyk i Roman Florek.

#29 ~Rebeliant~

~Rebeliant~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 14:04

Słuchacie gdyby był taki zły to nie zajmował by takiego stanowiska jakie zajmuje. Przechodząc do następnej kadencji chyba dużo osób mu zaufało jeżeli nadal jest wójtem. A to że zaszedl za skórę kilku osobom i piszą to nie czyni go złym włodarzem. Kadzidło się rozwija dzieje się tu coś jestemy promowana gmina.

Kpisz czy O drogę pytasz ? W Kadzidle totalny zastój. Jedyną dużą inwestycję jaką Nas czeka na terenie Gminy zawdzięczamy Staroście , a nie temu taniemu lanserowi.

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 14:34

Wygrał ledwie, czyli dużo ludzi nie było z niego zadowolonych. A w jaki sposób Kadzidło się rozwija aż tak szczególnie? Kluby seniora czy tańce kurpiowskie masz w każdej gminie, więc nie rozumiem.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 18:03

Wójt odpowiada za podwyżkę, gdyż wyższe podatki poparli radni, którzy go popierali jak Jan Kaczyński , Tadeusz Bieńkowski, Ewa Szurnicka, Paweł Gadomski, Jan Łukasik i Ci co przeszli na jego stronę czyli Marian Paula, Jerzy Prusaczyk i Roman Florek.

Na pewno są jeszcze możliwości podniesienia pensji Wójta i diet radnych. Trzeba to pilnie zrobić.Przecież po to zostali wybrani przez kwadratowych Kadzidlan. 
Trzeba wielbić Kacyka, ojca Gminy.

#32 ~goscs~

~goscs~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 18:56

Kpisz czy O drogę pytasz ? W Kadzidle totalny zastój. Jedyną dużą inwestycję jaką Nas czeka na terenie Gminy zawdzięczamy Staroście , a nie temu taniemu lanserowi.

możesz coś napisać o zasługach starosty i tej inwestycji???

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 18:44

KACYK to jest Wójt wioski murzyńskiej.
Z tego wynika,że Kadzidło jest wioską murzyńską.
Mieszkańcy są biali, lecz mentalność jak z buszu.
Mają wielką potrzebę wielbienia KACYKA.

W dalekiej Polsce gdzieś
Kadzidło murzyńska wieś
Kacyka tam mają

strasznie go kochają

chodzą tam dookoła
i całują go  w  coła 

#34 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 19:02

W dalekiej Polsce gdzieś
Kadzidło murzyńska wieś
Kacyka tam mają
strasznie go kochają
chodzą tam dookoła
i całują go w coła

#35 ~Kadzidlaki~

~Kadzidlaki~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 19:04

Najpier nazwałeś nas cepami, a teraz murzynsmi. Oj dorobisz się michałku

#36 ~Kadzidlanka~

~Kadzidlanka~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 19:45

Pokaż jeden dowód, że Michałek nazwał nas, bo też jestem Kadzidlanką, cepami i murzynami. Wójt ci naopowiadał , a ty chodzisz i głupoty insynuujesz. Idź mu to w twarz powiedz, albo się podpisz. Insynuacje, a dowodów brak. Napisz konkretnie o jakiego Michałka ci chodzi i się podpisz.  

#37 ~Mądrze rozumujący~

~Mądrze rozumujący~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 23:05

Wszyscy przeciwnicy wójta to prymitywne prostaki i niewdziecznicy. Czy wy nie widzicie jaki to cudowny człowiek. Wstydzcie się wieśniaki.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 23:49

Wszyscy przeciwnicy wójta to prymitywne prostaki i niewdziecznicy. Czy wy nie widzicie jaki to cudowny człowiek. Wstydzcie się wieśniaki.

Najbardziej o tym świadczą cudowne wiersze jakie pisze i publikuje.
O jego wartości świadczy też wysoka pensja jaką pobiera.

#39 ~Kurp~

~Kurp~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 08:21

Pokaż jeden dowód, że Michałek nazwał nas, bo też jestem Kadzidlanką, cepami i murzynami. Wójt ci naopowiadał , a ty chodzisz i głupoty insynuujesz. Idź mu to w twarz powiedz, albo się podpisz. Insynuacje, a dowodów brak. Napisz konkretnie o jakiego Michałka ci chodzi i się podpisz.

#40 ~Sąsiad michałka~

~Sąsiad michałka~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2019 - 08:26

Nie podpisuj się kadzidlanka,michałku. Po wyborach pisałeś że kadzidlańskie cepy wybrały wójta, a teraz piszesz wioska murzyńska.jak ty się podpiszesz to i ja się podpisze.wiesz dobrze że o ciebie chodzi michałku

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych