Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

PODWYŻKI PODATKÓW W GMINIE !

48 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Frajer Podatnik~

~Frajer Podatnik~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 13:24

Widzę, że Nasz kochany wódz z grupą wspierających go radnych znaleźli pieniądze na podwyżki  dla wójta, oraz radnych. W gminie podniesiono podatki. Teraz Nasz wójt i radni mają najwyższe pensje w powiecie przy nie najlepszych efektach ich pracy. Wójt ma maksymalną pensję na jakie pozwala mu prawo, a radni za jedno spotkanie w miesiącu 1000 zł. A jak nie ma sesji to za co te 1000 zł ?  A my frajerzy podatnicy zapłacimy za to :-(

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2019 - 14:44

Kiedy koszmar tych rządów w Kadzidle się skończy ?

#3 ~Ozn~

~Ozn~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 21:23

Wszyscy chcą Nas tylko oskubać .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2019 - 23:28

Ile teraz wójt zarabia?

#5 ~Zorientowany~

~Zorientowany~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 08:54

Wójt zarabia maksymalnie ile można. Obecnie zarabia nawet więcej niż  Prezydent Ostrołęki i większość wójtów. 

#6 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 11:38

No i jest super. Tak jak bylo...

#7 ~Szczęśliwy mieszkaniec~

~Szczęśliwy mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 14:41

Jestem dumny z radnych, że stanęli na wysokości zadania i przegłosowali  podwyżkę do maksymalnych zarobków dla Naszego ukochanego przywódcy  DAR ŁUK SENa przy okazji pobierając należną im za ten szlachetny wyczyn prowizję w postaci podwyżek dla siebie. Niestety  to ciągle za mało bo Nasze Słońce potrzebuje znacznie więcej, aby żyć na poziomie na jaki zasługuje. Mam nadziej, że Sejm i Senat staną na wysokości zadania i przegłosuję specjalną ustawę znoszącą limit wynagrodzenia dla Naszego najbardziej genialnego stratega. Jego nie powinny obowiązywać ograniczenia, gdyż jest absolutnie wyjątkowy w tej całej masie pospolitych wójtów, burmistrzów i prezydentów. 

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 15:35

Jestem dumny z radnych, że stanęli na wysokości zadania i przegłosowali  podwyżkę do maksymalnych zarobków dla Naszego ukochanego przywódcy  DAR ŁUK SENa przy okazji pobierając należną im za ten szlachetny wyczyn prowizję w postaci podwyżek dla siebie. Niestety  to ciągle za mało bo Nasze Słońce potrzebuje znacznie więcej, aby żyć na poziomie na jaki zasługuje. Mam nadziej, że Sejm i Senat staną na wysokości zadania i przegłosuję specjalną ustawę znoszącą limit wynagrodzenia dla Naszego najbardziej genialnego stratega. Jego nie powinny obowiązywać ograniczenia, gdyż jest absolutnie wyjątkowy w tej całej masie pospolitych wójtów, burmistrzów i prezydentów. 

Przyjdą wybory, to go nie wybierzesz.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 18:25

Kiedy koszmar tych rządów w Kadzidle się skończy ?

Wtedy, kiedy nierozumni, zahukani, kwadratowi Kadzidlanie przestaną wielbić wąchać i całować d.....małemu cwaniaczkowi uważającemu się za genialnego wójta i poetę.
Nie zanosi się na to, bo dotychczasowi "opozycjoniści" służą mu wiernie, plasując się na czele wąchaczy....

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:03

Wtedy, kiedy nierozumni, zahukani, kwadratowi Kadzidlanie przestaną wielbić wąchać i całować d.....małemu cwaniaczkowi uważającemu się za genialnego wójta i poetę.
Nie zanosi się na to, bo dotychczasowi "opozycjoniści" służą mu wiernie, plasując się na czele wąchaczy....

Będą wybory, to wybierzecie nowego wójta.

#11 ~Xq~

~Xq~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:10

Chce wam się na tego naszego wlodarza tak gdakac naprawdę to żałosne jest w gminie przyjmuje interesantów w dane dni idź i wylej swoje flustracje a nie tu anonimowo piszesz. Niech ma pracuje na to on Ci nie zagląda do kieszeni więc nie wiem o co cała szopka. Będzie z nami jeszcze 4 lata i może następna kadencję po co się pruc na forum. Ja osobiście nie muszę lubić go ale szanuje

#12 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 19:57

Chce wam się na tego naszego wlodarza tak gdakac naprawdę to żałosne jest w gminie przyjmuje interesantów w dane dni idź i wylej swoje flustracje a nie tu anonimowo piszesz. Niech ma pracuje na to on Ci nie zagląda do kieszeni więc nie wiem o co cała szopka. Będzie z nami jeszcze 4 lata i może następna kadencję po co się pruc na forum. Ja osobiście nie muszę lubić go ale szanuje

Niech sobie pisze, co ci to przeszkadza. Ja wójta nie lubię i mam nadzieję, że to jego ostatnia kadencja, tu ludziom zamiast pisania polecam cierpliwość, wójt nie będzie wieczny. Po nim przyjdzie ktoś nowy.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 20:08

Wójt będzie w Kadzidle dożywotnio.
Nawet jeśli to będzie wbrew prawu.

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 20:30

Wójt będzie w Kadzidle dożywotnio.
Nawet jeśli to będzie wbrew prawu.

Nic nie trwa wiecznie, więc takie pisanie jest bez sensu. Po co się denerwujecie. Nie lepiej poczekać do wyborów?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 21:25

Mieliśmy jeszcze dwóch kandydatów na Wójta to można było ich wybrać i dać im popracować jedną kadencję. Dziś mamy to co mamy.  ;)

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 21:45

Mieliśmy jeszcze dwóch kandydatów na Wójta to można było ich wybrać i dać im popracować jedną kadencję. Dziś mamy to co mamy.  ;)

Może na następne wybory zgłosi się trochę więcej osób, fajnie byłoby gdyby na wójta startowały np. 3 osoby. A szansę innym popracować dacie w następnych wyborach.

#17 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2019 - 22:27

Łukaszenko załapał się na dwukadencyjność więc szybko stąd nie pójdzie.A już dawno powinni go wywieźć na taczce.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 07:14

KACYK to jest Wójt wioski murzyńskiej.
Z tego wynika,że Kadzidło jest wioską murzyńską.
Mieszkańcy są biali, lecz mentalność jak z buszu.
Mają wielką potrzebę wielbienia KACYKA.

#19 ~Kadzidlak~

~Kadzidlak~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 08:37

W jakim ty świecie żyjesz ? Ładnie z Tobą pogada, nic nie załatwisz, a i nie zdziwię się jak nagada wszędzie wokół za Twoimi plecami jaki z Ciebie pieniacz.

#20 ~Xq~

~Xq~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2019 - 09:01

Ale co ulży wam jak tak tu popiszecie?? Bo nie wiem co to ma na celu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych