Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Podsumujmy sukcesy polityki zagranicznej PIS...

104 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 21:26

1. Rusek zły co do zasady był, jest i będzie.... genetycznie! Wraku nie oddaje, hołdu nie składa, nie uznaje naszej europejskiej wyższości nad swoim azjatyckim prymitywizmem i jeszcze Nord Stream zbudował razy dwa

2. Niemiec zły! Protektor Tuska od czasów dziadka w Wermachcie, bezczelny właściciel montowni i marki euro, z ruskiem gada i interes robi...

3. Ukrainiec wielbi Banderę chociaż Jarek skakał na Majdanie pod ramieniem Kliczki bo "kto nie skacze ten je moskal". Kowal jeździł z misją krzewienia demokracji. Niezatapialna Julie co ją na noszach z ancla wynosili wspierał. Znaczy zły!

4. Francuz od czasów Carakali zły. Nie uznaje nauk jedzenia widelcem za czasów Wazy. Lewak i sympatyk Ubogadzaczy..

5. Czech zadaje się z Putinem, nie klaszcze na nasze hasło, po Izraelach się rozjeżdża, nie rozumie boskiej roli Pomazańców...

6. Słowak cóż... no własnie...

7. Litwin Mieżejek nie docenił i rafinerii rozebrał jedyna linię kolejową, polski język ruguje

8. Białoruś może może ale dopiero jak zrozumie demokrację jaką mu Zacna Zmiana chce zanieść. To wtedy może dostanie swoją audycję w stacji Radio Wolna Białoruś. Aha... Andzelika Borys ma być wicepremierem najlepiej. Łukaszenko może być konsultantem u Nas...

9. Izrael chociaż mu loda się robi we Wiedniu przyjeżdża robi kopę na salonie nie doceniając roli kelnerstwa PIS zły!!

10. USA wprowadza 447Act w ramach gestu przyjaźni, Pracownik Boeinga wycina francuskie caracale czym chwali sie w gazecie w ramach lobbingu po czym.... zawierusza. Projekt Fort Trum z którego Pan Plantator mógłby obserwować i nadzorować rezerwat tez niepewny...

11. Największe hity to zrobić sobie wroga z Chin i Iranu!! Jednym zatrzymując czołowego menadżera w wydobywczym a drugim organizując konklawe w sprawie wojny na ich terenie. To je BOMBA!!! Mało kto tak umi...

DAJMY IM JESZCZE CZTERY LATA A BĘDZIEMY W KONFLIKCIE Z CZUKCZAMI, INUITAMII I LUDEM TONGA!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 21:53

Z ludem sronga. Każdy ma nas w du*** taka jest prawda. Kiedyś. Dziś i jutro. Taki nasz los. I głupi charakter. . Pies kichał na pis czy na po.

Nie mamy i nie będziemy mieć przyjaciół. Nie szukajmy ich ani w Rosji, ani w Niemczech. Na Litwie także , Ukrainie, bo tam naprawdę rządzą bandyci. Z nimi trzeba twardo. Handel wymienny i spier***ać. Nie bratać sie i nie ściskać. Nie całować po du***.

Turcja zestrzeliła rosyjski samolot i jest cacy.

Nie na kolanach. Nie kochamy się jak bracia tylko liczmy się jak żydzi.

Izrael do nas tylko się przypindala. Niech się czepną francuzów, co ich pakowali do wagonów sami i wysyłali niemcom.

Czechy też sami nie wiedzą czego chcą . Robią interesy z niemiaszkami.

Litwa takie same bandyctwo jak upa. Teraz litwini się boją i srają po gaciach, bo władymir władymirowicz jest już blisko.

Ukraina ? Niech im Petro pieszczoch poroszenko pomoże. Albo ta julia łapówka tymoszenko.

Trzeba robić jak Rosja czy Niemcy. ładnie cacy na niby, a swoje interesy robić. Udawać przyjaciół. Usa to samo. Płacimy za tą przyjaźń w dolarach .

Krótko. Nie szukajmy przyjaciół, bo ich nie mamy i mieć nie bedziemy. Dobre stosunki, ale też nie na siłę. Nie dajmy sobie mordy i dupy  Polską wycierać. Ani niemcom, ani rosji. ani brukseli.

Nie rozumie tego ani pis ani platforma. Ani sld ani nowoczesna. Takie problemy widzi zwykły szary obywatel. Prawda jest niewygodna.

#3 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2019 - 22:32

Są jeszcze myślący ludzie, niestety w mniejszości. Pogonić tych skompromitowanych styropianowych politykierów, grzebiących się i ubabranych w komunie! Czas na nowe pokolenie

#4 moskalek

moskalek

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 00:19

ech

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 05:50

Większych bzdur nie czutałem. Zdradek kiedyś straszył Majdanowców rozstrzelaniem a później sam się obszczał. Teraz musi nyć krucho skoro wszyscy obsrani. W polityce nie ma przyjaciół, są tylko interesy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 08:15

1. Rusek zły co do zasady był, jest i będzie.... genetycznie! Wraku nie oddaje, hołdu nie składa, nie uznaje naszej europejskiej wyższości nad swoim azjatyckim prymitywizmem i jeszcze Nord Stream zbudował razy dwa
2. Niemiec zły! Protektor Tuska od czasów dziadka w Wermachcie, bezczelny właściciel montowni i marki euro, z ruskiem gada i interes robi...
3. Ukrainiec wielbi Banderę chociaż Jarek skakał na Majdanie pod ramieniem Kliczki bo "kto nie skacze ten je moskal". Kowal jeździł z misją krzewienia demokracji. Niezatapialna Julie co ją na noszach z ancla wynosili wspierał. Znaczy zły!
4. Francuz od czasów Carakali zły. Nie uznaje nauk jedzenia widelcem za czasów Wazy. Lewak i sympatyk Ubogadzaczy..
5. Czech zadaje się z Putinem, nie klaszcze na nasze hasło, po Izraelach się rozjeżdża, nie rozumie boskiej roli Pomazańców...
7. Litwin Mieżejek nie docenił i rafinerii rozebrał jedyna linię kolejową, polski język ruguje
8. Białoruś może może ale dopiero jak zrozumie demokrację jaką mu Zacna Zmiana chce zanieść. To wtedy może dostanie swoją audycję w stacji Radio Wolna Białoruś. Aha... Andzelika Borys ma być wicepremierem najlepiej. Łukaszenko może być konsultantem u Nas...
9. Izrael chociaż mu loda się robi we Wiedniu przyjeżdża robi kopę na salonie nie doceniając roli kelnerstwa PIS zły!!
10. USA wprowadza 447Act w ramach gestu przyjaźni, Pracownik Boeinga wycina francuskie caracale czym chwali sie w gazecie w ramach lobbingu po czym.... zawierusza. Projekt Fort Trum z którego Pan Plantator mógłby obserwować i nadzorować rezerwat tez niepewny...
11. Największe hity to zrobić sobie wroga z Chin i Iranu!! Jednym zatrzymując czołowego menadżera w wydobywczym a drugim organizując konklawe w sprawie wojny na ich terenie. To je BOMBA!!! Mało kto tak umi...
DAJMY IM JESZCZE CZTERY LATA A BĘDZIEMY W KONFLIKCIE Z CZUKCZAMI, INUITAMII I LUDEM TONGA!!!

Proszę państwa. Oto przykład elemntu wojny. Dywersja i agentura wpływu. Rosja prowadzi wojnę na wielu frontach. Obecnie, po deklaracji Polski zainwestowania olbrzymich środków w modernizację armii i rozpoczęcia strategicznej budowy kanału na Mierzei Wiślanej, uruchomiono uśpionych agentów wpływu, którzy poprzez swoją agenturę prowadzą działania propagandowe. Czynią to świadomie (wiedzą że są częścią moskiewskiej agentury) lub nieświadomie ( po odpowiedniej obróbce są ideowi, mają przeświadczenie że postępują właściwie). Moskwa, jak każde mocarstwo musi, podkreślam MUSI mieć swoich agentów wśród najbliższych sąsiadów. W Polsce jest to łatwe zadanie znaleźć chętnych. Rekrutują się z rodzin członków byłej PZPR. U nich nie trzeba obróbki ideologicznej. Zostali wprost wychowani żeby służyć obcym. Proszę tylko pamiętać, że po zakończonej misji rozpoczyna się zacieranie śladów i niepotrzebne lub niewygodne elementy znikają. Tak działa Moskwa, ale też inne służby. Dobrego dnia.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 08:18

Tu niepotrzeba Moskwy glupota rządzących wystarczy

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 08:45

I stąd taki wysyp bzdur na forum, że walka idzie o każdy głos. Należy zmącić ludziom w głowach każdym sposobem:kłamstwem, szyderstwem, groźbą. Najprościej usiąść przy stole, położyć kartkę i ołówek i napisać sobie co miałem i jak żyłem: po lewej stronie 8 lat PO , po prawej 3 lata PiS. Zróbcie to, w odniesieniu do siebie i swojej rodziny. Łatwo dokonać porównania. Macie przecież PIT-y, rachunki, odcinki emerytury, odcinki wynagrodzenia lub bezrobocia, znacie ceny jakie były 15 lat temu, 3 lata temu. Spróbujcie sami zrobić bilans. Nie słuchajcie agentury.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 09:22

Jakbym tak obliczył na kartce, to wychodziło by na to, że za platformy miałem więcej, a przynajmniej płaciłem mniej za żywność, energię i opał.

Pis dał różnego rodzaju pakiety, podnosząc wszystko naokoło. Nie sztuka komuś dać , zabierając drugiemu.

Dlatego ja nie idę na żadne wybory i nie straszcie mnie niczym i nikim. Sram na to. Tak jak nasi politycy wszystkich opcji wysrali się dawno na nas i na Polskę. Tyle miałem do powiedzenia.

Człowiek, który nie wyczekuje jałmużny. Uczciwie pracujący od lat. 

To czego chcę, żadna opcja polityczna mi nie zapewni. Uczciwej zapłaty za swoją pracę. Nie jakieś tam dodatki , pseudo ulgi. Uczciwa praca, uczciwa zapłata. I nie utrudnianie mi  życia przez urzędasów w mojej pracy. Znajdywanie problemów tam gdzie ich nie ma. Pomoc urzędnika. Rzetelna i oczywiście odpowiedzialność.  Kto mi to zapewni ? Nikt.

#10 wojtalka

wojtalka

Nowy

• Pip
  • 2 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 09:45

no nieźle haha 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 10:34

Wystarczy że zamiast 500 plus obniżą podatek od mojej pensji i wtedy każdy kto pracuje dostanie kasę a nie patole dziecioroba socjalna kadra z ojca na syna od pokoleń

#12 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 11:23

Jakbym tak obliczył na kartce, to wychodziło by na to, że za platformy miałem więcej, a przynajmniej płaciłem mniej za żywność, energię i opał.
Pis dał różnego rodzaju pakiety, podnosząc wszystko naokoło. Nie sztuka komuś dać , zabierając drugiemu.
Dlatego ja nie idę na żadne wybory i nie straszcie mnie niczym i nikim. Sram na to. Tak jak nasi politycy wszystkich opcji wysrali się dawno na nas i na Polskę. Tyle miałem do powiedzenia.
Człowiek, który nie wyczekuje jałmużny. Uczciwie pracujący od lat.
To czego chcę, żadna opcja polityczna mi nie zapewni. Uczciwej zapłaty za swoją pracę. Nie jakieś tam dodatki , pseudo ulgi. Uczciwa praca, uczciwa zapłata. I nie utrudnianie mi życia przez urzędasów w mojej pracy. Znajdywanie problemów tam gdzie ich nie ma. Pomoc urzędnika. Rzetelna i oczywiście odpowiedzialność. Kto mi to zapewni ? Nikt.

co tobie zabrali.tez dostałeś piniadz na dzieci

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 11:57

Wystarczy że zamiast 500 plus obniżą podatek od mojej pensji i wtedy każdy kto pracuje dostanie kasę a nie patole dziecioroba socjalna kadra z ojca na syna od pokoleń

Z ojca na syna to ubole nie patole.

#14 hyperia

hyperia

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 13:09

dobrze powiedziane 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 14:07

PiS praktycznie zlikwidował biedę wśród Polskich dzieci. Jak się to komuś nie podoba i drze się że on się nie zgadza bo to z jego podatków, to niech majdan pakuje i jedzie do Niemiec płacić na niemieckie dzieci i muslimów.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 14:11

Strona internetowa Polit.ru posiada, wg dziennikarz Radosława Kietlińskiego, dokładne dane 80 tyś polskich obywateli zarabiających na zleconym przez Kreml trollowaniu. Czyżby jeden z nich...?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 14:23

Strona internetowa Polit.ru posiada, wg dziennikarz Radosława Kietlińskiego, dokładne dane 80 tyś polskich obywateli zarabiających na zleconym przez Kreml trollowaniu. Czyżby jeden z nich...?

Typowy agent wpływu. Widać że zapowiedź modernizacji armii naruszyła interesy sąsiadów.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 15:08

W ramach tej modernizacji robimy Miga co to penetruje runo leśne? Zaskoczymy wroga? Robimy sami na drutach! Rodzimych tokarkach i skrawarkach. Ze swojej krwawicy blachy klepiemy z Zenkiem. Macie jeszcze jakieś pomysły na modernizacje? Może ten rządowy zakup transportowca klasy "S"? :D To Komorowski mówił że polski pilot poleci na drzwiach od stodoły? O lądowaniu nic nie wspominał prawda? Och radosny BETONIE...

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 15:11

W ramach tej modernizacji robimy Miga co to penetruje runo leśne? Zaskoczymy wroga? Robimy sami na drutach! Rodzimych tokarkach i skrawarkach. Ze swojej krwawicy blachy klepiemy z Zenkiem. Macie jeszcze jakieś pomysły na modernizacje? Może ten rządowy zakup transportowca klasy "S"? :D To Komorowski mówił że polski pilot poleci na drzwiach od stodoły? O lądowaniu nic nie wspominał prawda? Och radosny BETONIE...

Kupujemy obronne tablice Mendelejewa. :-)

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 16:13

Prawda jest taka, że do roku 1990 byliśmy pachołkami ZSRR, a od 1990 roku pachołkami USA. Walczcie w Iraku, dostaniecie takie kontrakty, że hej!!! Będziecie budować autostrady, drogi szybkiego ruchu, elektrownie, itd. itp. Z tego otrzymawszy 0%. Walczcie w Afganistanie, a dostaniecie to tamto. 

Izrael dostaje od USA 3,1 mld USD rocznie na zakup broni w Stanach, my musimy płacić ze swojego! 

Dziękuję za uwagę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych